Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Короб (фальш-труба) вентиляции на крыше. крепление и проход кровли.

Мойстрой

Рекомендовані повідомлення

Как правильно вывести короб (фальш-труба) вентиляции на крышу из металлочерепицы и закрепить надёжно ?

Крыша металлочерепица - холодный чердак.

утепление стекловата по балкам перекрытия.

 

Нашёл "мастера" прокладку вентиляции по дому.

Вот почти дошли до крыши.

На мои вопросы дядя отвечает не внятно и по работе есть косяки.

в коробе 3 трубы с воздуховодами и фановая.

Короб у самого конька крыши и должен иметь как бы такой (1я фото с лева), но только длинной стороной вдоль конька.

 

Короб 350*500 мм из металла рукки (вроде 0,5 мм.) высотой 1,25 м.. Просто лист металла согнули в короб. Сверху флюгарка (зонтик) на жёсткой рамке.

говорю, дяде мастеру, что это оч. длинная труба хватит 0,75 и у короба нет жёсткости - сдует с крыши ?!.

ответ: для крепления к крыше будут отогнуты "уши" шириной по 10-15 см. на все 4 стороны на этом к обрешётке ч-з металлочерепицу и будет прикручена труба. под конёк заведут одну сторону и потом все стороны короба обойдут внутренним уголком (типа такого (2я фото с лева) ), что бы вода не затекала. И будет похоже на такую трубу (3я и 4я фото с лева). стык короба и уголка проходим герметиком (по моему настоянию).

Так и нужно делать ?

а то я в дяде мастере не уверен.

image_07_11b.jpg.daddca14f89182bbafde67d668e5c2e8.jpg

images.jpg.9875716f3ebc32bbe15f405b571e8c4a.jpg

2397667_6.jpg.10a990f8599bbb05813dc8e20fb7dcba.jpg

maxresdefault.thumb.jpg.e99317cd66cdf5be13815f8c96991620.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Ваших фото, тільки на першому зроблено нормально.

Що до Вашої конструкції, то як на мене вона буде не дуже надійна, тому що короб без ніякого підсилення і занадто високий. Ми робили подібну штуковину висотою близько 600мм і то він хитався. Потім ще додатково всередині все задували піною щоб зв'язати короб і труби всередині більш жорстко.

І ще момент. Ви поверх короба зробите примикання. І зробити надійний перехід від короба до кутиків які будуть примиканням буде складно.

Якщо є можливість, краще зробити примикання, а на нього одягнути короб. Тоді проблем з цим вузлом не буде взагалі. Знову фото 1.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы могли бы взяться сделать короб ?

а то я монтажнику вентиляции уже ещё больше не доверяю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внутри короба сделайте каркас с бруса 50*50 или 50*70, раскрепите его уголками и сделайте расшивку по диагоналям. Свободное пространство между брусков утеплите плотной ватой или пенополеуританом. Воздуховоды и фанку нужно сделать в разных уровнях, особенно если есть принудительный забор воздуха, иначе приятных запахов не избежать. Каркас обходите примыканием, одеваете короб на каркас и сверху флюгарку с юбкой. Все скрепляете саморезами по металочерепице и получаеться надежная конструкция.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перечитал ещё пару раз... по не многу стало доходить...

т.е. мы берём уголки (типа как на фото 1) и прикручиваем прямо сверху на металлочерепицу. потом уже снова по верх уголков одеваем короб и крепим саморезами уже к уголкам.

правильно понял ?

 

Вопросы.

1) ширина уголка (сторона что по крыше) какая должна быть ? 10 см. нормально будет ?

 

2) внутри короб можно раскрепить не деревянным брусом (боюсь что со временем дерево может повести), а профилями по ГК ?

 

3) усилительные бруски в коробе крепить только к коробу или нужно под них сделать проход и крепить к стропилине ?

fa616a6d8bed9c2b6e3528101e9e2894.jpg.ac95fac784d8efffc9bb033abc21d593.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

берём уголки (типа как на фото 1) и прикручиваем прямо сверху на металлочерепицу. потом уже снова по верх уголков одеваем короб и крепим саморезами уже к уголкам.

правильно понял ?

В принципі правильно, але якщо всі планки будуть поверх черепиці, то тоді довереться верхню планку робити до самого конька. Або заводити між листами черепиці.

Вопросы.

1) ширина уголка (сторона что по крыше) какая должна быть ? 10 см. нормально будет ?

Тут краще дивитися по хвилі металочерепиці. Краще буде якщо планка буде заходити за хвилю. Тоді проблем з протіканням не буде. Більшість металочерепицю мають відстань між хвилями 180мм. Тож не бачачи як у Вас підходить хвиля до комина можу сказати що 200мм вистачить для будь якого випадку. Можна ще металочерепицю біля труби підігнути вверх, тоді Ви не так будете залежати від хвиль, але це важкувато зробити надійно.

2) внутри короб можно раскрепить не деревянным брусом (боюсь что со временем дерево может повести), а профилями по ГК ?

Має право на життя. Крім г/к профілів можна також використовувати тонкостінні кутики з металу.

3) усилительные бруски в коробе крепить только к коробу или нужно под них сделать проход и крепить к стропилине ?

До крокви однозначно, а можна й ще далі. Просто у точці стику даху і труби буде максимальий згинаючий момент, і якщо каркас не заводити далі, то він і тримати нічого не буде.

А Вы могли бы взяться сделать короб ?

У мене зараз трохи не збалансоване виробництво з монтажем, тобто одні простоюють, а інші працюють без вихідних. Тож до Нового року навряд чи зможу взятися за який не будь монтаж.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу глянуть и про комментировать спецов то, шо мы тут с монтажником на монтировали.

Меня смутило то как монтажник собирался монтировать флюгарку на короб трубы. на монтажных рейках (эстетика та ещё....). Я думал, что флугалку нужно посадить на трубу и саморезами прикрутить.

Или монтажник всё правильно говорил ?

На кухне (длинная труба, что идёт по диагонали потолка -ещё один забор вохдуха над столом) монтажник забил про ещё один выход вентиляции в самом углу (где колено стоит). Это не вытяжка над плитой. Вытяжка плиты будет сделана отдельно в стену дома на улицу.

Труба монтировалась типа стакан в стакан.

Вофлюгарке глухая крышка в которой потом будет прорезаны отверстия под трубу.

будет 3 выхода 100мм - 1 шт. и 125мм - 2 шт. + фановая 50мм.

ещё есть выход вентиляции в гараже 150мм. но то уже отдельно.

IMG_20151121_133723.thumb.jpg.14f2db1c1575eab9804e11303219dcb2.jpg

IMG_20151121_133754.thumb.jpg.0c71c824f2c6a9e9545e1b08ec34e318.jpg

466817054_1.thumb.jpg.8aef8b375a50944d4ee4ad748954000e.jpg

14391570_2.thumb.jpg.62869b81527554fccf17f3059cd741c8.jpg

IMG_20151121_133035.thumb.jpg.18083c92a6356013c849e459da5ccdc6.jpg

IMG_20151121_133157.thumb.jpg.0cfffda33bb568cff3c61e37ce4a7652.jpg

IMG_20151121_133432.thumb.jpg.b0b34bfb17e83fe3e42ba1199328d813.jpg

IMG_20151121_133505.thumb.jpg.e24fcc0e74613c745884ae4d641445ea.jpg

IMG_20151121_133823.thumb.jpg.6b4990212ac7b0d83fe575f63841b8da.jpg

IMG_20151121_140256.thumb.jpg.59280b7763e199a3c0fa1e20dadc0145.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....

У мене зараз трохи не збалансоване виробництво з монтажем, тобто одні простоюють, а інші працюють без вихідних. Тож до Нового року навряд чи зможу взятися за який не будь монтаж.

Да я а уже никуда не спешу... :(

С монтажником раз прощались.

А плиточник перешёл на др. работу.

Без вентиляции не хочу ложить плитку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня смутило то как монтажник собирался монтировать флюгарку на короб трубы. на монтажных рейках (эстетика та ещё....). Я думал, что флугалку нужно посадить на трубу и саморезами прикрутить.

Це у нього професійна звичка. Цілком можна було зробити і по Вашому варіанту.

 

Вофлюгарке глухая крышка в которой потом будет прорезаны отверстия под трубу.

будет 3 выхода 100мм - 1 шт. и 125мм - 2 шт. + фановая 50мм.

Якщо прорізати стільки отворів у кришці, то від неї мало що залишиться. Чому не вивести все це під кришку чи вбік?

 

Я так розумію до примикання справа не дійшла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це у нього професійна звичка. Цілком можна було зробити і по Вашому варіанту.

 

 

Якщо прорізати стільки отворів у кришці, то від неї мало що залишиться. Чому не вивести все це під кришку чи вбік?

 

Я так розумію до примикання справа не дійшла.

 

А якщо зробити по варианту монтажника, то що робити з тими оцинкованими залізками ? монтажник пропонував покрасити, але попередив, що фарба не буде триматися. :o

 

Справа дали не пишла. :(

основна причина- фінансова. Монтажник зробить на копийку (працював тильки в субботу), а просить аванс. на 3й раз відмовив. Монтажник образився та пішов геть. :(

 

на рахунок отворів у кришці.

таки мало залишіться від кришки, але думам до залишків кришки кріпити труби вентиляції на кутках из жесті.

Я не зромумів ідею про вивести під кришку, чи вбік.

під кришку так там же глухо ?!

а вбік як ?....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо зробити по варианту монтажника, то що робити з тими оцинкованими залізками ?

Крім фарбування можу лише запропонувати обшити цей фланець металом під колір кришки, тоді він буде співпадати по кольору, але буде виступати відносно конструкції.

 

 

 

 

Я не зромумів ідею про вивести під кришку, чи вбік.

під кришку так там же глухо ?!

а вбік як ?....

Просто не доводити труби на 15 см до кришки. Вбік теж саме, тільки на трубі ще коліно буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Це у нього професійна звичка. Цілком можна було зробити і по Вашому варіанту.

 

 

Якщо прорізати стільки отворів у кришці, то від неї мало що залишиться. Чому не вивести все це під кришку чи вбік?

 

Я так розумію до примикання справа не дійшла.

 

Крім фарбування можу лише запропонувати обшити цей фланець металом під колір кришки, тоді він буде співпадати по кольору, але буде виступати відносно конструкції.

 

 

та мени той фланец взагали не подобаеться...

спробуемо натягнути на трубу. якщо не нализе то вже будемо обшивати.

 

 

Просто не доводити труби на 15 см до кришки. Вбік теж саме, тільки на трубі ще коліно буде.

 

Я щось не зрозумів...:(

Якщо доводити під кришку то там же не має отворів для виходу повітря - тяги... чи я щось не розумію...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Как правильно вывести короб (фальш-труба) вентиляции на крышу из металлочерепицы и закрепить надёжно ?

Дуже багато тем на форумах залишаються без відповіді, як же все таки, було зроблено.

Невеличкий фотозвіт по вирішенню питання даної теми.

Каркас вирішили зробити з дерева, через те що воно більш міцне ніж профіль г/к.

Примикання з металу, стики на кутах виконано методом фальцювання.

Зверху на примикання одягнуто вкорочений короб з ковпаком.

Під вентиляцію вирізали отвори в нижній кришці флюгарки.

Фанову трубу виведено окремо і бік.

Оскільки всі стики зроблено на "фальц" то застосування герметиків справа не дійшла.

На фото процес описаний вище.

Karkas-1.jpg.0d7b534996cb5bcdb94fb03a1111a11c.jpg

karkas_vnutri.jpg.161f08ec10287b2c6b43dca2f830d90b.jpg

primykanie.jpg.3df727a6f911dab939000134f88843e3.jpg

Truby.jpg.44e0e39d24fbbfb10309cd223b958074.jpg

fan.jpg.fca854e51e77a2417e07de83d6de4409.jpg

rezultat.jpg.42f88233f22a974da97307fee0cc194e.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую !

супер.

Цього цілком достатньо. Дякую за добрі слова.

С Новым годом, Олег!

Спасибо,большое. Вам также счастливого Нового года.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...