Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поради та рекомендації щодо застосування теплоізоляційних сумішей Тепловер

ukrvermiculit

Рекомендовані повідомлення

4. ГАРАНТІЯ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ НА:

- механічні пошкодження теплоізоляційного шару;

- фарбове покриття;

- ушкодження теплоізоляційного шару внаслідок не проведення (неякісного проведення) ремонту в будівлях з поганою або відсутньої гідроізоляцією фундаменту і цоколю, незабезпечення захисту фасаду об’єкта від зволоження внаслідок відсутності або неправильно змонтованих піддашків, відливів, ринв тощо;

- надмірне механічне навантаження на теплоізоляційний шар внаслідок оздоблення важкими декоративними елементами (камінь, бут тощо).

На что гарантия не распространяется, ясно.

 

А на что она РАСПРОСТРАНЯЕТСЯ?

Предмет гарантии что?

Какие измеримые изменения с предметом гарантии должны произойти, что бы можно было констатировать наступление гарантийного случая?

Подсказка: растрескивание, расслоение, потеря прочности, потеря теплофизических характеристик?

 

Добавлено через 47 секунд

- механічні пошкодження теплоізоляційного шару;

достаточно царапины? или...?

 

Добавлено через 56 секунд

внаслідок не проведення (неякісного проведення) ремонту в будівлях

что есть "некачественного"? какой критерий, благодаря которому можно однозначно понять: качественно или некачественно?

 

Добавлено через 1 минуту

з поганою або відсутньої гідроізоляцією

что значит "плохая"? опять таки неконкретно. во первых нет жесткой трактовки и можно придраться к любой конструкции, во вторых - как проверить и кто судья?

 

Добавлено через 50 секунд

незабезпечення захисту фасаду об’єкта від зволоження внаслідок відсутності або неправильно змонтованих піддашків

опять субъективные "необеспечение" и "неправильно"

 

Обычно гарантия звучит так (по примеру кровельных материалов):

*Предмет гарантии - стальные кровельные листы с декоративным покрытием, маркированные ТМ "XZXZXZ"

*Производитель гарантирует отсутствие протечек, вызванных коррозией, в течении ХХлет, при условии, что на кровлю оказывают воздействие только естественные атмосферные нагрузки: ветер, солнце, температура, осадки, и устройство кровли выполнено без нарушений инструкции по монтажу.

*Гарантия не действует, если протечки возникли по причине неестественных или экстремальных воздействий или неправильной эксплуатации: обрушение деревьев на крышу, град, диаметром более ХXсм, неправильное перемещение людей по крыше, намеренная порча крыши третьими лицами, нарушение правил устройства и эксплуатации крыши, указанные в инструкции по монтажу.

 

Как-то так, примитивно.

Змінено користувачем Nikolay
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получается, вы продаете просто штукатурку.

И гарантию вы даете на целостность вашей штукатурки в течение 25 лет.

Это делают все. Только вы первые, кто начал писать число 25.

Вы даже не знаете почему именно 25.

 

И главное!

Причем здесь теплоизоляция?

"Мы не гарантируем, что у вас стена будет теплой. Это гарантирует институт"

 

Мой вывод.

Это профанация.

Это не корректное поведение продавца.

Вы вводите в заблуждение покупателя.

 

Так вважати Ваше право. 25 - це число вказане в протоколі як нижня границя, тому саме це число.

Теплоізоляція може погіршитись в випадку, якщо буде пошкоджений фасад (на що ми даємо гарантію) або в випадку, якщо штукатурка буде акумулювати вологу (як і будь-який утеплювач). Єдине, що ми можемо зробити, щоб запобігти акумулювання вологи - це викристовувати паропроникний декор та фарбу. Що ми і робимо за умов надання гарантії. Де Ви тут побачили профонацію - я не знаю. В чому не конектна поведінка продавця - я не знаю. Чим вводимо в оману - не знаю. Якість матеріалів Тепловер підтверджена близько 50-тьма різноманітними протоколами, які гарантують певні показники. Як юридична особа-виробник може гарантувати ці показники - правильно, за допомогою протоколів випробовувань.

 

Мій висновок - у Вас якесь незрозуміле відношення до такого виду утеплення. Тому Ви дозволяєте собі робити такі заяви. В якості продукції ми впевненні, так як не перший рік її виготовляємо, об'єми продажів це підтверджують. Я назвав причини проблем, назвав наш спосіб їх вирішення - Ви сказали це обман. В подальшій дискусії не бачу доцільності.

 

Добавлено через 5 минут

На что гарантия не распространяется, ясно.

 

А на что она РАСПРОСТРАНЯЕТСЯ?

Предмет гарантии что?

Какие измеримые изменения с предметом гарантии должны произойти, что бы можно было констатировать наступление гарантийного случая?

Подсказка: растрескивание, расслоение, потеря прочности, потеря теплофизических характеристик?

 

Добавлено через 47 секунд

Цитата:

- механічні пошкодження теплоізоляційного шару;

достаточно царапины? или...?

 

Добавлено через 56 секунд

Цитата:

внаслідок не проведення (неякісного проведення) ремонту в будівлях

что есть "некачественного"? какой критерий, благодаря которому можно однозначно понять: качественно или некачественно?

 

Добавлено через 1 минуту

Цитата:

з поганою або відсутньої гідроізоляцією

что значит "плохая"? опять таки неконкретно. во первых нет жесткой трактовки и можно придраться к любой конструкции, во вторых - как проверить и кто судья?

 

Добавлено через 50 секунд

Цитата:

незабезпечення захисту фасаду об’єкта від зволоження внаслідок відсутності або неправильно змонтованих піддашків

опять субъективные "необеспечение" и "неправильно"

 

Ваші зауваження почуті, не даремно даний текст на доопрацюванні. Остаточний варіант викладу на форум для загального обговорення. Дякуємо за Вашу участь :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на что она РАСПРОСТРАНЯЕТСЯ?

Предмет гарантии что?

Если перевести то, что написано в «гарантии» то:

«Председатель колхоза гарантирует, что говяжья котлета приготовлена качественно, так как корова из которой намолот фарш, живет более 25 лет»

 

 

25 - це число вказане в протоколі як нижня границя, тому саме це число.

А почему в протоколе указано именно 25 лет? Откуда ЦНИИСК цифру «25» взял? И почему именно 25, а не 30 или 20. Вот на ЧТО Вас выводят вопросами.

 

Совсем нулевой? – Тогда нечего делать в публичном формате, а то сейчас набегут, надругаются в извращенной форме, начальство узнает - выгонят.

Идите в саппорт, бейте челом, отстегивайте нищтяки чтобы дежурный Админ профильному Модеру вказивку спустил на прикрытие. Хоспади, да когда-ж вы уже научитесь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій висновок - у Вас якесь незрозуміле відношення до такого виду утеплення. Тому Ви дозволяєте собі робити такі заяви. В якості продукції ми впевненні, так як не перший рік її виготовляємо, об'єми продажів це підтверджують. Я назвав причини проблем, назвав наш спосіб їх вирішення - Ви сказали це обман. В подальшій дискусії не бачу доцільності.

 

Не, не. Подождите.

Вас тут не только я читаю.

Надо разобраться.

 

Один из видов моих заработков - это гидроизоляция.

Там все просто "течет- не течет". Как в беге на 100 метров.

Вот я и даю документальную гарантию на то, что не потечет.

И чем (каким материалом) и как (технология) я это буду делать заказчика не волнует. Он платит деньги, чтобы не текло.

 

У вас заказывают штукатурку или теплоизоляцию?

Если штукатурку, то ваша гарантия на её небухтение, нерастрескивание можно принять. Это как у всех.

 

Если теплоизоляцию, то как на моем доме вы покажите её эффективность?

Вы даете в гарантии какой-то гарантированный показатель (число) теплоизоляционной эффективности стены (к примеру R) ниже которого он не упадет за 25 лет?

Как вы будет отлеживать эффективность вашей теплоизоляции на протяжении 25 лет?

Если это вы поручаете мне, то замеры какого органа вы готовы принять как объективные?

И как вы будете реагировать в случае, если показатели теплосопротивления стены не будут соответствовать указанным в гарантии.

Но этого в вашем документе нет.

 

 

ПС У меня не "непонятное отношение к этому виду утепления", а абсолютно сформированное отношение к тому, как нужно продавать свой продукт. А именно - честно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему в протоколе указано именно 25 лет?

Згідно вимог п. 1.15 ДБН В.2.6-31:2006 "Теплова ізоляція будівель" проектування теплоізоляційної оболонки будинків потрібно здійснювати з застосуванням теплоізоляційних матеріалів, термін ефективної експлуатації яких складає не менше ніж 25 років. Саме в нашому протоколі стоїть цифра в 25 років.

 

Добавлено через 9 минут

Если теплоизоляцию, то как на моем доме вы покажите её эффективность?

Вы даете в гарантии какой-то гарантированный показатель (число) теплоизоляционной эффективности стены (к примеру R) ниже которого он не упадет за 25 лет?

Как вы будет отлеживать эффективность вашей теплоизоляции на протяжении 25 лет?

Если это вы поручаете мне, то замеры какого органа вы готовы принять как объективные?

И как вы будете реагировать в случае, если показатели теплосопротивления стены не будут соответствовать указанным в гарантии.

Но этого в вашем документе нет.

Важко зрозуміти Вашу логіку: виробник, виконуючи існуючі вимоги щодо терміну ефективної експлуатації теплоізоляційної оболонки будівель, звернувся до базового науково-дослідного інституту міністерства будівництва і архітектури України, заплатив чималі гроші, чекав понад 1,5 років, поки закінчаться випробовування, отримав необхідний протокол випробувань, згідно якого матеріал не руйнується протягом 25 років експлуатації та не погіршує (навіть покращує) свої теплоізоляційні властивості. І тепер письмово гарантує те, що визначив інститут, кінцевим споживачам своєї продукції за умови того, що роботи з нанесення матеріалу виконано сертифікованими бригадами з використанням матеріалів (основних та допоміжних), рекомендованих виробником теплоізоляційних сумішей. В чому ми вводимо в оману споживача? Що ми обіцяємо, немаючи на те, достатніх підстав?

 

Вот я и даю документальную гарантию на то, что не потечет.

Будемо Вам щиро вдячні за зразок гарантії, яку Ви надаєте своїм клієнтам. Можливо, ми скористаємось Вашим багаторічним позитивним досвідом.

 

Добавлено через 14 минут

Майже закінчили черговий об'єкт, який належить нашому співробітнику. Я вважаю, якщо б людина сумнівалась у якості того, що ми виготовляємо, він би ніколи не утепляв би будинок саме цим матеріалом.

 

17.JPG

 

18.JPG

 

19.JPG

 

20.JPG

 

21.JPG

 

22.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будемо Вам щиро вдячні за зразок гарантії, яку Ви надаєте своїм клієнтам. Можливо, ми скористаємось Вашим багаторічним позитивним досвідом.

 

Внизу. Там все просто.

Срок гарантии варьируется.

Три года - минимальный.

Срок службы материалов, которые для подобного вида ГИ = сроку службы конструкции. Так как они минеральные.

На кровли мы даем 5 летнюю гарантию, при том, что материал, который мы для этого применяем имеет европейский "сертификат" долговечности W3. Это 25 лет минимально гарантированный срок службы.

Гарантийное письмо..Цоколь.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внизу. Там все просто.

Срок гарантии варьируется.

Три года - минимальный.

Дякую, передаю на опрацювання!

 

Дійсно, я з Вами погоджусь, у Вашому випадку просто: тече вода - гідроізоляція неякісна, не тіче - все добре.

У випадку прихованої теплоізоляції так кардинально вирішувати важко. Ніхто, через 10 років не буде вирізати штукатурку і в цілях інтересу не понесе її в профільний інститут на визначення теплопровідності. Характеристики (теплоізоляційні) самої штукатурки відображені в протоколі. Там є графік який покахує, яка теплопровідність буде через певний час. З протоколу видно, що штукатурка вистоїть мінімум 25 років та теплоізоляційні властивості через 25 років трішки покращаться. Погіршитись може, на мою думку, лише тоді, коли буде механічне пошкодження, коли буде підвищена вологість в штукатурці. Щоб це уникнути ми і ввели сертифікацію бригад, а гарантія для того, щоб замовнику гарантував якість виконання не прораб чи бригадир, а завод.

 

Якщо Ви підкажите спосіб контролю на певному відрізку часу - ми з радістю врахуємо його. Для нас це важливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому, видимо, было бы логично вам пиарить отдельно :

- ваши сертифицированные бригады

и

- протокол испытаний испытаний института (оставить банер 25 лет)

Вы отвечаете за профессионализм бригад, а институт отвечает за результаты своих испытаний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому, видимо, было бы логично вам пиарить отдельно :

- ваши сертифицированные бригады

и

- протокол испытаний испытаний института (оставить банер 25 лет)

Вы отвечаете за профессионализм бригад, а институт отвечает за результаты своих испытаний.

 

Можливо Ви праві.

 

Важко ламати стереотипи в голові українських будівельників та замовників:)

 

Будемо пробувати міняти умови гарантії, міняти напрям. В любому випадку кінцевий результат викладемо тут для загального обговорення.

 

Усіх, хто буде брати участь у правильному формуванні гарантії - запрошую до нас на виробництво, для ознайомлення з процесом виготовлення та нанесення. Звісно, кому це цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прикольная гарантия, к которой можно прилагать всё новые и новые приложения...

Нова справа завжди дається важко. Пропонуйте - ми відкриті для обговорення до тих пір, поки не затвердимо остаточний варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. СТОУНЛАЙТ 400 мм D400 + машинная гипсовая штукатурка KNAUF MP 75 внутри

2. Клей

3. 1 мм

4. Киевская область

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. СТОУНЛАЙТ 400 мм D400 + машинная гипсовая штукатурка KNAUF MP 75 внутри

2. Клей

3. 1 мм

4. Киевская область

Доброго дня! Опір теплопередачі у Вашого газоблоку 3,63 (при теплопровідності 0,11 (середнє значення на сайті виробника)). Я б порекомендував Вам обрати суміш Оптіма, так як вона найдешевша та товщину мінімальну, щоб вирівняти стіни та закрити газоблок від зовнішнього атмосферного впливу. Як показує досвід, така товщина від 1 до 4 см (залежить від рівності стін).

 

Ну і відео інструкція по нанесенню :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Опір теплопередачі у Вашого газоблоку 3,63 (при теплопровідності 0,11 (середнє значення на сайті виробника)). Я б порекомендував Вам обрати суміш Оптіма, так як вона найдешевша та товщину мінімальну, щоб вирівняти стіни та закрити газоблок від зовнішнього атмосферного впливу. Як показує досвід, така товщина від 1 до 4 см (залежить від рівності стін).

 

Ну і відео інструкція по нанесенню :)

 

насколько я сделал вывод по ценам на сайтах ваших дилеров, Оптима дороже, чем Лайт, при том, что Лайт - теплее...

 

и, как мне правильно расчитать расход? опять таки, пишут, что оптима идет 1 мешок на 1 кв м при 5 см, а Лайт можно растянуть на большее кол-во м кв? или?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

насколько я сделал вывод по ценам на сайтах ваших дилеров, Оптима дороже, чем Лайт, при том, что Лайт - теплее...

 

и, как мне правильно расчитать расход? опять таки, пишут, что оптима идет 1 мешок на 1 кв м при 5 см, а Лайт можно растянуть на большее кол-во м кв? или?

 

Ви не зовсім зрозуміли:)

Оптіма - вихід з одного мішка 50 літрів розчинової суміші. Відповідно 1 мішок вистачає на 1 м.кв. при товщині 5 см. Ціна за літр: 150/50=3грн/л.

Лайт - вихід з одного мішка 25 літрів розчинової суміші. Відповідно 1 мішок вистачає на 1 м.кв. при товщині 2,5 см. Ціна за літр: 90/25=3,6грн/л.

 

І ще, не забудьте відняти знижку для учасників форуму - 10% :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не зовсім зрозуміли:)

Оптіма - вихід з одного мішка 50 літрів розчинової суміші. Відповідно 1 мішок вистачає на 1 м.кв. при товщині 5 см. Ціна за літр: 150/50=3грн/л.

Лайт - вихід з одного мішка 25 літрів розчинової суміші. Відповідно 1 мішок вистачає на 1 м.кв. при товщині 2,5 см. Ціна за літр: 90/25=3,6грн/л.

 

І ще, не забудьте відняти знижку для учасників форуму - 10% :beer:

 

спасибо.

 

кстати, в случае использования Оптимы 25мм, какой в финале у меня получится коэфф сопротивления теплопотерям? а случае Лайта 25мм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо.

 

кстати, в случае использования Оптимы 25мм, какой в финале у меня получится коэфф сопротивления теплопотерям? а случае Лайта 25мм?

Якщо "Опір теплопередачі у Вашого газоблоку 3,63 (при теплопровідності 0,11 (середнє значення на сайті виробника)"

тоді, в такому випадку варіант з Оптима 25 мм R= майже 3,98(3,977)

Лайт 25 мм R=4,00

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Один з наших форумчан, надіслав мені в приватні повідомлення лінк на дане відео. Як я і говорив раніше - зіпсувати своїми "ноу хау" можна будь-яку технологію. Наносити набризг таким способом категорично ЗАБОРОНЕНО.

 

 

p.s. Просимо у всіх, хто буде знаходити подібну інформацію, де порушується технологія нанесення - повідомляйте у приватні повідомлення. +1 в карму гарантовано :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сколько надо вашего продукта на стену из шлакоблока полнотелого 400 мм 130 м.кв. регион Закарпатье

Доброго дня.

Насамперед, хочу зауважити, що в такого матеріалу як шлакоблок широка розбіжність по опору теплопередачі. Все залежить від його об'ємної ваги. Теплопровідність даного класу матеріалів знаходиться в діапазоні від 0,17...0,47Вт/мК. Якщо взяти середнє значення, то для вашого регіону можу порекомендувати Тепловер Optima, де вихід з мішка буде становити 50л. Шар нанесення 10см (2 мішки штукатурки на 1м2). При такій товщині Ви зможете досягти нормативного зачення ДБН.

Також зауважу, що для форумчан діє знижка 10%, а при певному об’ємі замовлення завод виробник може обговорити з клієнтом індивідуальні умови поставки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось і готові чергові об'єкти. Фото надісав нам наш офіційний представник у Івано-Франківській області.

 

26.JPG

 

27.JPG

 

28.jpg

 

29.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо "Опір теплопередачі у Вашого газоблоку 3,63 (при теплопровідності 0,11 (середнє значення на сайті виробника)"

тоді, в такому випадку варіант з Оптима 25 мм R= майже 3,98(3,977)

Лайт 25 мм R=4,00

 

 

а может быть посоветуете правильную фасадную краску для этого утепления?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а может быть посоветуете правильную фасадную краску для этого утепления?

Идеальный вариант - полисиликатная краска KABE Novalit

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...