Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розрахунок витрат на опалення (в Excel)

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Задаєте параметри Вашого будинку, отримуєте вартість опалення за рік різними видами палива, робите висновки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отлично, только чтото многовато получается. В 1эт доме 9х9 за декабрь 160 гр. ушло старым газовым котлом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отлично, только чтото многовато получается. В 1эт доме 9х9 за декабрь 160 гр. ушло старым газовым котлом.

 

Треба ввести поправку на глобальне потепління ;)

 

 

Виходячи з Ваших даних та припущеннь:

 

Вікна - 16 м.кв

Стіни - 90 м.кв

Дах - 120 м.кв

Підлога 81 м.кв

Вентиляція - 30 м3/год

 

Виходить 80 грн за місяць

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть один недочет, большой недочет - неучтен стеновой перог, из каких материаллов сделан (не знаю как это сказать по научному). Теплопроводность материаллов ой как будет на расход влиять. Я бы не принимал за должное данный расчет. Сорри за критику.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть один недочет, большой недочет - неучтен стеновой перог, из каких материаллов сделан (не знаю как это сказать по научному). Теплопроводность материаллов ой как будет на расход влиять. Я бы не принимал за должное данный расчет. Сорри за критику.

 

Стовпчик Т.пров. (Теплопровідність) в Вт/Ц/м.кв

 

Звичайно це не "стеновой перог" ;) а всього лиш його інтегральний показник.

 

Не враховано вітер (додаткове охолодження) та сонце (додаткове нагрівання) - в більшості випадків ці додатки не перевищують 10%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть один недочет, большой недочет - неучтен стеновой перог, из каких материаллов сделан (не знаю как это сказать по научному). Теплопроводность материаллов ой как будет на расход влиять. Я бы не принимал за должное данный расчет. Сорри за критику.

 

Стовпчик Т.пров. (Теплопровідність) в Вт/Ц/м.кв

 

Звичайно це не "стеновой перог" ;) а всього лиш його інтегральний показник.

 

Не враховано вітер (додаткове охолодження) та сонце (додаткове нагрівання) - в більшості випадків ці додатки не перевищують 10%

 

Не специалист, спорить не буду по процентам. Но отчего же тогда такие споры по поводу стенового перога, утеплять не утеплять, газобетон или кирпич или еще что, и доводы о теплопотерях и экономии на обогреве? Если вопрос только в десяти процентах, то разница в зимний период, т.е. период обогрева, составит у разных застройщиков порядка 100$ за сезон на отоплении. Тогда можно строить дом самым дешевым по материаллам в пол-кирпича, сэкономить тысячи енотов, которые не отобьются на экономии за всю жизнь. Снова таки, я не специалист, но 10% мне кажется всетаки ОЧЕНЬ условны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

безумовно, теплоізоляційні характеристики стін, даху і підлоги дуже важливі - в розрахунках ці характеристики задаються як тепловий опір (чи то пак теплопровідність) - коли Ви утеплюєте стіни - ви зменшуєте теплопровідність (комірка C13 в моєму розрахунку)

 

Значення 0.3 відповідає такому пирогу : цегляна стіна 520 + пінопласт 50 + лицювальна цегла 120 (сам не рахував, взяв зі слів мого архінектора)

 

Нібито додаткові 50 мм пінопласт знизять теплопровідність до 0.28 (теж прийняв на віру)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

безумовно, теплоізоляційні характеристики стін, даху і підлоги дуже важливі - в розрахунках ці характеристики задаються як тепловий опір (чи то пак теплопровідність) - коли Ви утеплюєте стіни - ви зменшуєте теплопровідність (комірка C13 в моєму розрахунку)

 

Значення 0.3 відповідає такому пирогу : цегляна стіна 520 + пінопласт 50 + лицювальна цегла 120 (сам не рахував, взяв зі слів мого архінектора)

 

Нібито додаткові 50 мм пінопласт знизять теплопровідність до 0.28 (теж прийняв на віру)

 

Поэтому у windyhead и в расчетах и получилось несоответсвие - специалисты ошибаются, ну а нам так совсем не грешно. Но почет и уважение за старания Вы однозначно заслуживаете - я так еще никаккого подобного рассчета не произвел и на обсуждение не вынес.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...