Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Откатные ворота

AndrejKiev

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижні потому...

Собираюсь родителям делать откатные ворота.

Перечитал разные темы на эту тематику, и есть вопрос к опытным товарищам :)

Ворота будут открыватся пару раз в неделю, ширина проёма 3.3 м, калитка отдельно.

Исходя из этого хватит ли "хвоста" рамы длиной 1.3-1.5?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собираюсь родителям делать откатные ворота.

Перечитал разные темы на эту тематику, и есть вопрос к опытным товарищам :)

Ворота будут открыватся пару раз в неделю, ширина проёма 3.3 м, калитка отдельно.

Исходя из этого хватит ли "хвоста" рамы длиной 1.3-1.5?

"хвоста" хватит!

Не экономьте на фурнитуре

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"хвоста" хватит!

Не экономьте на фурнитуре

 

я завжди раджу своїм клієнтам тільки найкращу фурнітуру, тільки роллінгцентр.

на іншій не працюю.

я зараз просто не можу повірити, що я це напишу, але ж, у цьому випадку для звичайних воріт має вистачити і українського ролгранду.

ворота до 1800 висоти, зашивка профлистом - будуть бігати і на ролгранді.

ну погавкають та поскавчать собаки від скрипу воріт - це ж лише 2-3 рази на тиждень.

нічого кримінального.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я завжди раджу своїм клієнтам тільки найкращу фурнітуру, тільки роллінгцентр.

на іншій не працюю.

я зараз просто не можу повірити, що я це напишу, але ж, у цьому випадку для звичайних воріт має вистачити і українського ролгранду.

ворота до 1800 висоти, зашивка профлистом - будуть бігати і на ролгранді.

ну погавкають та поскавчать собаки від скрипу воріт - це ж лише 2-3 рази на тиждень.

нічого кримінального.

висота воріт планується 1800-2000мм, ворота будуть не автоматичні, на наступних вихідних планую зробити бетонну основу під розміщення кареток

до речі а є сенс змастити зсередини направлюючу балку (ну щоб не іржавіла та змащувала каретки)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні в якому разі не мазюкайте нічим.

потім туди налипне пісок, бруд.

і будуть не тільки пищати, а ще й каретки з ладу вийдуть

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Увидал вот такой вариант каретки.

Выточенные колёсики под трубу 60х60 с 202 подшипником внутри.

Основа толщиной примерно 5мм.

Меня немного смутила толщина металла, но автор этого варианта показал в телефоне фото своих ворот под проём 3.8м обшитых дубом с двух сторон, говорит нормально ходят пару лет.

IMG_20150822_112124.thumb.jpg.5a28af714191dba5129fd9ca3f39d77b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке розміщення роликів я бачив на нібито польському ролфорсі. Ми робили двоє воріт на тій фурнітурі, працюють.

Але ж розумієте, якщо однакові креслення автомобіля дати німцю і руському, то у німця вийде автомобіль, а у руського автомат калашникова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В прошлом году варил себе откатные ворота. Фурнитуру брал Rolling Hi-Tech - обошлась в 1250 грн (успел до подорожания) + доставка.

 

Господа спецы подскажите как эта фурнитура себя зарекомендовала?

Делают на заводе в Запорожье.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа спецы подскажите как эта фурнитура себя зарекомендовала?

Делают на заводе в Запорожье.

Я ворота открываю редко, пока-что держаться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ворота открываю редко, пока-что держаться :)

 

Только что звонил, комплект до 800 кг - 3600 грн, что в три раза дешеле Rolling Center.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что звонил, комплект до 800 кг - 3600 грн, что в три раза дешеле Rolling Center.

Я себе на ворота из профлиста брал набор на 400 кг. Он ща чуть больше 2к грн стоит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что звонил, комплект до 800 кг - 3600 грн, что в три раза дешеле Rolling Center.

 

Перевірте свій калькулятор. Там щось не так з цифрами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А делает кто-то откатные ворота длиной 6,5-7 метров? Или это из нереального?

 

Высота 1,6.

 

12 метрів ми робили.

Тому 7 метрів - не проблема. Але ж треба розуміти, що прайс буде ой-ой. І на фурнітуру, і на перевезення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 метрів ми робили.

Але ж треба розуміти, що прайс буде ой-ой. І на фурнітуру, і на перевезення.

 

Ну хоть порядок цен озвучьте, пожалуйста. Может, придется отказаться от своей затеи. А жаль...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько будут стоить ворота самой простой, легкой конструкции приблизительно 3х метровые.

Хотя бы приблизительно цену, на работу и цену на материал. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно ширини відкотних воріт.

Якщо мова йде про консольного типу ворота, то стандартно фурнітура для них комплектується 6-тиметровою балкою. Тобто загальна довжина конструкції - 6 метрів. Спокійно можна робити 2 метри противагу та 4 метри отвір (проём). Навіть якщо будете робити ворота 3 метри, вартість фурнітури буде така ж, як і для 4, хіба що продавець погодиться викупити зайвий метр консолі.

Тобто я не бачу сенсу себе обмежувати у ширині проїзду. Є можливість зробити максимальний розмір отвору - робіть. Колись це точно стане у нагоді. Це як додаткові сидіння у багажнику. Я за 3 роки ними користувався 2 рази, але ж їх наявність тоді була дууууже "в тєму".

Мені можуть заперечити, що ворота 4 метри дорожчі за триметрові. Так, дорожчі. А хіба огорожа, яку ви будете робити більшою на цей метр, буде безкоштовною? Теж якихось гривень за неї треба віддати.

Тож - робити ворота менше 4 метрів слід тільки тоді, коли вже є готовий отвір або ж відсутнє місце для їх відкату.

 

Окремо про ціну воріт. Відкотні ворота консольного типу потребують додаткових витрат: облаштування фундаменту (швелер зараз дуже недешевий) та придбання фурнітури. Зараз це досить суттєва стаття витрат, тому такі ворота бюджетними бути не можуть. Навіть у варіанті "срали-мазали".

Якщо потрібно максимально бюджетні ворота зробити, щоб відкочувати - варіант воріт на коліщатках. Буде не дуже зручно, але дешевше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно ширини відкотних воріт.

Якщо мова йде про консольного типу ворота, то стандартно фурнітура для них комплектується 6-тиметровою балкою. Тобто загальна довжина конструкції - 6 метрів. Спокійно можна робити 2 метри противагу та 4 метри отвір (проём). Навіть якщо будете робити ворота 3 метри, вартість фурнітури буде така ж, як і для 4, хіба що продавець погодиться викупити зайвий метр консолі.

Тобто я не бачу сенсу себе обмежувати у ширині проїзду. Є можливість зробити максимальний розмір отвору - робіть. Колись це точно стане у нагоді. Це як додаткові сидіння у багажнику. Я за 3 роки ними користувався 2 рази, але ж їх наявність тоді була дууууже "в тєму".

Мені можуть заперечити, що ворота 4 метри дорожчі за триметрові. Так, дорожчі. А хіба огорожа, яку ви будете робити більшою на цей метр, буде безкоштовною? Теж якихось гривень за неї треба віддати.

Тож - робити ворота менше 4 метрів слід тільки тоді, коли вже є готовий отвір або ж відсутнє місце для їх відкату.

 

Окремо про ціну воріт. Відкотні ворота консольного типу потребують додаткових витрат: облаштування фундаменту (швелер зараз дуже недешевий) та придбання фурнітури. Зараз це досить суттєва стаття витрат, тому такі ворота бюджетними бути не можуть. Навіть у варіанті "срали-мазали".

Якщо потрібно максимально бюджетні ворота зробити, щоб відкочувати - варіант воріт на коліщатках. Буде не дуже зручно, але дешевше.

Подтверждаю, что 4м ворота оптимальны во всех смыслах:beer:

 

Себе сделал 4м, правда распашные, т.к. места для отката не было совсем (каких-то 80см:-(), но зато, когда стоит машина, рядом спокойно проезжает лодка. Даже уменьшив ширину проема до 3,5м вы сильно потеряете в удобстве. ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Подскажите, имеет ли право на жизнь вот такая заливка закладной под откатные ворота?

 

JJyUEPCxlVg.jpg

Mm2Ko2vo6o0.jpg

 

Забор из профнастила, с цоколем 60х18см. Ворота будут тоже обшиты с одной стороны профнастилом. Ширина проема примерно 390 см.

Хочу приварить к 18 швеллеру 12ю арматуру и забетонировать как бы в виде свай. Плюс в верхней части 50см наварить армокаркас.

 

Вопрос, не вырвет ли такой фундамент?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, имеет ли право на жизнь вот такая заливка закладной под откатные ворота?

 

JJyUEPCxlVg.jpg

Mm2Ko2vo6o0.jpg

 

Забор из профнастила, с цоколем 60х18см. Ворота будут тоже обшиты с одной стороны профнастилом. Ширина проема примерно 390 см.

Хочу приварить к 18 швеллеру 12ю арматуру и забетонировать как бы в виде свай. Плюс в верхней части 50см наварить армокаркас.

 

Вопрос, не вырвет ли такой фундамент?))

Не вырвет :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залил направляющую, теперь надо варить каркас ворот.

Назрел вопрос, каким образом располагать ребра жесткости(профильную трубу) внутри каркаса, чтоб он был максимально жестким и легким. В интернете смотрю чертежи от простых прямоугольников до ребер наваренных по диагонали.

Я бы конечно предпочел обычную прямоугольную обвязку - проще резать, варить и внешне лучше смотрится. Планирую раму по периметру делать из трубы 60х30, а внутри заполнять ребрами 20х30, обшивать только "лицо" профнастилом С14 0,45мм.

otkatnye555.jpg

sdelat-otkatnye-vorota-svoimi-rukami-4000x2000-ap1.jpg

otkatnye-vorota_karkas_dwg.png

72422357.png

4444.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...