Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Промышленный пылесос порекомендуйте

Korni

Рекомендовані повідомлення

Мне понравился комплект синхронной розетки, в свое время был бы актуален, но внутрь головной части пылесоса это не поместится.

Поместится, плата эта маленькая,но я в пылесос не стал вставлять, у меня ведь еще и стружкоотсос есть)))

то что продавали в эпике подойдет для не мощных источников... да и знаю какой товар они завозят..(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
не гремит как Бош, к примеру (очень актуально в квартирах, где соседи нервные)

Недавно начал пользоваться пылесосом с автоочисткой - нервные соседи наведываются постоянно:twisted:.На предыдущий простенький Бош ГАС-20 по поводу шума никто никогда не жаловался.

Пока громоздим пылик на мешки со шпаклёвкой,но чувствую - придётся мастерить какую-то шумогасящую подставку поэффективней(может кто что посоветует в теме?).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Собственно, сабж.

Необходимо приобрести универсальный пылесос для сухой и влажной уборки .....

Не пройшло і 10 років :)

Зараз взяв іншого. Майже по ціні ремонту червоного.

А червоний - у топку.

9155BBBD-0653-4F0A-982A-E0B8A084F673.thumb.jpeg.b82c99f9dc1e229ce9ca884b4dae1559.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пройшло і 10 років :)

Зараз взяв іншого. Майже по ціні ремонту червоного.

А червоний - у топку.

 

 

Почему не оригинальный Стармикс,а усеченку Стармикса для Бош?

шланг короче,фильтр один ,регулятора нет

 

rozetka.com.ua/starmix_stx011790/p32587575/

rozetka.com.ua/bosch_professional_0601979103/p7905936/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему не оригинальный Стармикс,а усеченку Стармикса для Бош?

шланг короче,фильтр один ,регулятора нет

 

rozetka.com.ua/starmix_stx011790/p32587575/

rozetka.com.ua/bosch_professional_0601979103/p7905936/

 

или Festool

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

придётся мастерить какую-то шумогасящую подставку поэффективней.

Шасси на надувных колесах, если надо катать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Не пройшло і 10 років :)

Зараз взяв іншого. Майже по ціні ремонту червоного.

А червоний - у топку.

 

Уже есть практика для сравнить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто что может сказать вот об этих пылесосах: dela-master.com/category/professionalnye-pylesosy.html ? Кто-то пользовался или видел их в работе? Змінено користувачем Ranch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто что может сказать вот об этих пылесосах: dela-master.com/category/professionalnye-pylesosy.html ? Кто-то пользовался или видел их в работе?

 

форумчанин Чуля

робив огляд такого

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3883651&postcount=894

 

 

прогортайте кілька сторінок вперед і назад, там є інфа

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придивився на відео до цього так званого "пилососа"... Гаражно-підвальне виробництво. Роблять деталі вакуумною формовкою. Авторитетно і надійно не виглядає.

Тож почав розглядати Karcher WD (MV) 6P Premium. Бо хочеться взяти щось таке, щоб і у домі можна було б використовувати після завершення будівництва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придивився на відео до цього так званого "пилососа"... Гаражно-підвальне виробництво. Роблять деталі вакуумною формовкою. Авторитетно і надійно не виглядає.

Тож почав розглядати Karcher WD (MV) 6P Premium. Бо хочеться взяти щось таке, щоб і у домі можна було б використовувати після завершення будівництва.

 

не факт що справиться зі збором пилу від штроборіза або шлфімашинки..

 

та й там ще треба струс для фільтру

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не факт що справиться зі збором пилу від штроборіза або шлфімашинки..

При шліфуванні гіпсових чи полімерних шпаклівок, а також при шліфуванні старих вапняних чи крейдових побілок, багатофункціональний пилесос "Дела мастер" з двохтурбінним байпасним двигуном 1800ватт, я збираю приблизно 10літрове ведро дрібнодисперсійного пилу...

Очисткою сильно не бавлюсь... висипав з баку, потім обстукав циклон з сепаратором, ну і міняю на запасний фільтр. Забитий попередній фільтр, пилесошу з задопомогою насадки для очистки філтьтра.

 

Добавлено через 8 минут

Тож почав розглядати Karcher WD (MV) 6P Premium

Після 3-5 літрів такого пилу його доведется вичищати, або ж кожних 20секунд бігати і стряхати пил ручним пресом (що дуже швидко вам надоїсть).

До такого плану пилесосів, я зверну свою увагу лиш тоді, коли зявлятся недорогі паперові мішки як - розхідник.

Перевага паперового мішка в утилізаціїї. Легше викинути мішок чим вичищати бак. циклон, фільтр і т.д

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене не передбачається такого об'єму мілкодисперсного пилу. Максимум - пару кілограмів піску чи бетонного пилу.

Основна задача, яку я ставлю перед таким пилососом - добре відчистити бетон перед заливкою вирівнюючої стяжки. Буду поливати водою, мити і потім цю воду збирати. Хочу отримати чесне, якісне зчеплення з бетоном плити, а не поляпати грунтовкою сміття і потім заливати. Для себе ж роблю.

Змінено користувачем Ranch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене не передбачається такого об'єму мілкодисперсної пилу. Максимум - пару кілограмів піску чи бетонного пилу.

Тоді я б взагалі на Вашому місці дивися на менш габаритні пилесоси... наприклад - кархер вд -3, чи навіть бюджетний інтертул (25)літрів. Я інтертул беру на невеликі обєми робіт, на кватрири без ліфта і т.д, там де потрібне лиш невелике прибирання. В інтертула мішок багаторазовий, та й до ВД-3 (керхер) мабуть мішки одноразові будуть вже дешевшими.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить від матеріалу фільтрів. Одна і та ж конструкція різних виробників може по-різному працювати.

Приклади:

Спаркі - всмоктав 1 кг мілкого пилу і тяга зникла

Керхер маленький - так собі, приблизно такий же

Керхер побільше - не працював, але бачив, що він просто стоїть на об"екті, зробив висновок, що теж не айс

Сині ПроАспі з Леруа - не поганий, але теж є зниження тяги через деякий час після роботи з мілким пилом

Польскій Графит , клон Спаркі - гірше ПроАспі з Леруа

 

А смоленський Диолд, купив , коли нещодавно був в Росії - на здивування хорош. Кращий серед аналогічних. У нього три ступеня очищення: фільтр-патрон, мішок і колпак. В чому секрет? Роблю висновок, що материал фільтрів і колпака

 

Добавлено через 2 минуты

будівництва.
Якщо будівництво - тільки ДелаМастер або круті з самоочищенням
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже есть практика для сравнить?

Подобається.

Тяга норм, шуму менше (нема автоматичного струшування, тільки ручне вмикання про потребі).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему бы не использовать циклонный (отдельный) фильтр и обычный бытовой пылесос совместно с устройством автоматического включения пылесоса при включении электроинструмента?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это тот,что Декстер?

 

Чуть не такой. Есть у меня такой. Кнопка включения сломалась оч. быстро, пришлось колхозить другую. Залил ее полиэтиленовым клеем, пока работает. Нет фильтра, слабая тяга, нет розетки с синхронизацией, нет многоразового мешка. Одноразовые подходт от керхеров, но там цена не радует.

Купил себе 30 литровый Декстер, а в эпике многоразовый мешок, юзаю уже больше года, я им доволен! К тому же стоимость фильтра, чуть больше 100грн, очень радует.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чуть не такой. Есть у меня такой. Кнопка включения сломалась оч. быстро, пришлось колхозить другую. Залил ее полиэтиленовым клеем, пока работает. Нет фильтра, слабая тяга, нет розетки с синхронизацией, нет многоразового мешка. Одноразовые подходт от керхеров, но там цена не радует.

Купил себе 30 литровый Декстер, а в эпике многоразовый мешок, юзаю уже больше года, я им доволен! К тому же стоимость фильтра, чуть больше 100грн, очень радует.

Профессионально эксплуатируете,или для домашнего пользования?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Профессионально эксплуатируете,или для домашнего пользования?

 

Профессионально, работает со штробом и перфоратором. Удлинил шланг до 4 метров. При штроблении можно даже намордник не одевать, пыль высасывает отлично:good:

Из недостатков только стремноватые пластмассовые защелки, которые при неаккуратном обращении возможно сломать.

Больше никаких недостатков не обнаружил

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удлинил шланг до 4 метров.

Может пригодится кому. Брал шланг на метры вот этот: www.profieurope.com.ua/index.php?produkty/plastiflex-hose-40.html

 

Диаметр 40 как-бы толстоват, но я потом привык. Второй раз бы попробовал взять диаметром 32, но , боюсь, будет тонковат.

 

На мой вкус длины 4 метра более, чем достаточно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может пригодится кому. Брал шланг на метры вот этот: www.profieurope.com.ua/index.php?produkty/plastiflex-hose-40.html

 

Диаметр 40 как-бы толстоват, но я потом привык. Второй раз бы попробовал взять диаметром 32, но , боюсь, будет тонковат.

 

На мой вкус длины 4 метра более, чем достаточно.

 

Конечно пригодится! И де ж вы раньше были? Я приколхозил 40 трубу, ту Шо сантехники используют для труб в стяжке. Думал быстро износится, а нет, живучая оказалась.

Для работы 40 в самый раз, в ней не застряют мелкие камешки, и выходы штроба какраз под 40.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...