Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Villa Solva

Музей

Рекомендовані повідомлення

Ясно. У меня на второй год кусты были в мой рост и огромные шары цветов, а в первый год небольшие кустики из Проксимы, где-то на форуме выкладывала фото. Так что, должны порадовать тебя красотой этим летом.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ясно. У меня на второй год кусты были в мой рост и огромные шары цветов, а в первый год небольшие кустики из Проксимы, где-то на форуме выкладывала фото. Так что, должны порадовать тебя красотой этим летом.

Я у тебя и подсмотрела эту Анабель. Жду.:flag1:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене сьогодні така радість. :Yahoo!::Yahoo!:

Розквітають рододендрони. На жаль, не знаю точну назву, але дуже чекала квітів від цих трьох кущів.

Мій чоловік дуже не сентиментальна людина, але те як він цього року реагує на рослини, що пішли в ріст та особливо ті, що квітують мені подобається. Я навіть не очікувала, що він схильний так радіти тим квітам. Сьогодні зателефонував ще о сьомій ранку, щоб повыдомити мені про цю "визначну" подію.:D

Мушу визнати, той хто сказав, що чоловік повинен народити сина, побудувати будинок, посадити дерево, щось знав про це життя.

IMG_20170502_071007_500.jpgi.gif"]IMG_20170502_071007_500.jpgi.gif[/url]

 

Добавлено через 6 минут

В вїздній частині ділянки я висадила рядок азалій. Почали розпускатися.

Чекаємо.:)

 

IMG_20170502_071232_500.jpgi.gif

 

Вони поки не такі ефектні, але я на них сподіваюся більше ніж на дорослі та квітучі азалії з рослинництв.

Цього року придбала кущик азалії в стадії квітування. Фантастично гарна. Навіть думала, замінити свої молоді осінньої посадки на квітуючі великі кущі. І добре, що за браком місця в машині, я не купила 20 кущів, а лише 2. Вони процвіли 2 тижні і всохли. Розумію, що помилилися з доглядом, але було би дуже шкода.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валентінич, Ваші рекомендації щодо проблемних азалій та рододендронів спрацювали. Дуже я не хотіла розкривати приствольні круги, але таки зробила, як Ви порадили. Дякую.

Ось такі квіти.:)

 

IMG_20170502_071016_1__500.jpgi.gif"]IMG_20170502_071016_1__500.jpgi.gif[/url]

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ось така у мене гарнюня. Ви на Садибі про оприскування питали. Цьому рододендрону Germani я робив душик декілька днів тому. Звічайною теплою водою і він вже був з квітами. Начебто все добре. Квіти продовжують розкриватись.

 

IMG_0119_800.jpgi.gif

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цьому рододендрону Germani я робив душик декілька днів тому. Звічайною теплою водою і він вже був з квітами.

В нас кожен третій день рясні дощі. Я вже бачу, як страждають мої рододендрони з великими квітами. Хоч з парасолею над ними стій.:D

 

Але, я радію що хоч заморозку не було. Все Закарпаття останніми днями дуже постраждало. :(

 

Добавлено через 6 минут

На останні вихідні були в Австрії.

Ми свого часу орендували будинок у селі біля Бадена. Там маємо багато друзів. Це регіон виноробів.

Колишні сусіди(власники тих виноградиків) розповіли, що як стало зрозуміло, що приморозку не уникнути, то розіклали по виноградниках вологу солому\сіно, і підпалили. Винайняли два гелікоптери і вони всю ніч літали над районом, щоб дим не підіймався. Коштувало то величезних грошей ( не знаю скільки саме), але виноградна зав'язь вцілила. Втрати не більше 20%.

Я не знаю, як то працює з гелікоптерами, але як мені розповіли так і написала.

 

Добавлено через 27 минут

Я вкрай розчарована рослинами, що отрималацього разу від Ксенії Швед. Шкода, що наші інтернет-магазини не навчилися поважати Замовників.

Восени купувала в неї азалії та рододендрони і залишилася дуже задоволена якістю рослин.

Але бересклети, що я отримала кілька днів тому - просто жах. З 9-ти штук 2 вже всохли. Про якість пакування навіть не буду писати.

 

Сьогодні їздила в садівництво купувати рослини. Прогноз погоди не дозволив мені реалізувати всі мої плани, щодо однорічних квітучих. Я побоялася, що знову все вимерзне. Трохи зачекаю з сурфініями та бегоніями, але багаторічними я трохи запаслася.

 

IMG_7105_500.jpgi.gif"]IMG_7105_500.jpgi.gif[/url]

 

IMG_7117_500.jpgi.gif"]IMG_7117_500.jpgi.gif[/url]

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сподіваюся, моя клумба при вході нарешті матиме завершений вигляд.:) Залишилося лише розставити все по місцях. маю дефіцит часу для саду. Щоразу, буваючи вдома трохи не встигаю.:D В результаті, ось така "драма".

 

IMG_6319_500.jpgi.gif"]IMG_6319_500.jpgi.gif[/url]

 

Добавлено через 41 минуту

Чоловік раптом перейнявся садовими справами, знайшов в мережі ось це фото і сказав, що теж таке хоче.

roza_pletistaya_gloriya_klayming_240.jpgi.gif"]roza_pletistaya_gloriya_klayming_240.jpgi.gif[/url]

Довелося пояснювати, що то фотошоп.

 

Сьогодні побачила троянди з фантастичною квіточкою вогняно-червоного кольору. Я придбала, але знайти її в каталогах на Роузбук не можу. В Гуглі теж немає такої розки.

Можливо, хто знає, що за сорт? Написано Rosai "Piccoli Fiori". Висота гілок 2м.

 

Добавлено через 2 минуты

Ось така у мене гарнюня.

ВІчнозелений. Ви вкривали на зиму?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ВІчнозелений. Ви вкривали на зиму?

 

Так. Вічнозелені. Посадив їх тільки на весні, тому зими в них ще не було. Але вибирав холодостійкі. І висадив їх в затишку. Та першу зиму буду робити рослинам типу шалашиків. Є дуже гарний сайт по рододендронам ( по типу як розебук по трояндам)- www.hirsutum.info Вся інформація в одному місці.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вибирав холодостійкі. І висадив їх в затишку. Та першу зиму буду робити рослинам типу шалашиків.

Я вкривала лише великі на штамбах, так щоб захистити від снігового навантаження. Добре, що так зробила, тому що така зима як цього року була би для них катастрофою. Буду вкривати і наступного року.

Маленькі азалії та рододендрони я не вкривала взагалі. Ім то не зашкодило.

IMG_7064_500.jpgi.gif"]IMG_7064_500.jpgi.gif[/url]

 

IMG_7134_500.jpgi.gif

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Висаджені цієї весни ялини та ялиці вже порадували красивим молодим приростом.

IMG_7532_500.jpgi.gif"]IMG_7532_500.jpgi.gif[/url]

 

IMG_7527_500.jpgi.gif"]IMG_7527_500.jpgi.gif[/url]

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Нарешті прийшов час для лілій. :)

Ми їх висадили в неправильному місці, оскільки "правильне" місце було вже зайняте, висадженими теж в неправильному місці трояндами.:D

Я тоді вирішила з тим змиритися і поглянути, як піде процес з ліліями. Восени буду це виправляти, після того як зрозумію, чи насправді мені подобаються лілії. Чи достатньо довго вони квітнуть? Чи вибагливі у догляді?

 

У догляді точно не вибагливі. Окрім автоматичного поливу, та добрив що перепадали ім від туй, нічого не отримували, але виросли і почали дарувати нам свої квіточки.

Я насадила багато різних сортів. Буду обирати, хто залишиться і далі, а хто шукатиме собі іншу ділянку.

 

Але лілії безумовно красуні.

 

DSC00012_500.jpgi.gif

 

DSC00015_500.jpgi.gif"]DSC00015_500.jpgi.gif[/url]

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Сьогодні в мене ДеньГазона.:o

19-го червня провели обробку гербіцидом ПумаСупер проти мятлика однорічного. Вчора стало помітно, що газон став золотавий замість оксамитового.

Сьогодні вирішили провести скарифікацію.

Перший раз пройшли скарифікатором і тут небо нас налякало дощем, тому терміново зробили покос, щоб не порушувати план покосів.

Але дощ вирішив нам не заважати і ми змогли продовжити скарифікацію.

Насмикали великий мішок сіна. На фото в спресованому стані. Довелося проходити по 3-4 рази, оскільки мятлика багато. Буде чим займатися ще й наступного четверга.

Планувалася аерація, але дощ таки не дозволив.

Можливо через тиждень.

Якщо навчуся викладати відео на Ютьюб, то покажу як працює скарифікатор.

 

IMG_8032_500.jpgi.gif"]IMG_8032_500.jpgi.gif[/url]

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей прилад Кусторез c Ножом Bosch Isio на 100% виконує свої функції. Зарядки аккумулятора цілком достатньо для корегування всіх важкодоступних для косарки закутків на газоні. Траву достригає бездоганно. Ефективний, як на густих ділянках, так і окремі травинки підрізає. Я дуже задоволена цїєю покупкою.

IMG_8065_500.jpgi.gif"]IMG_8065_500.jpgi.gif[/url]

 

Добавлено через 4 минуты

Ще я дуже задоволена садовим пилососом\вітродуйкою. Сьогодні провели польові віпробовування. Після покосу та скарифікації пилосос виявився дуже доречним.

Особливо сподобалося, що можна легко прибрати опад квітів з декоративних камінців.

IMG_8058_500.jpgi.gif"]IMG_8058_500.jpgi.gif[/url]

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прилад легко трансформується з пилососа в вітродуйку.

Вдячна форумчанину Валентінич за рекомендацію. Доречі, в Австрії марка Stihl дуже популярна, але я про те трохи забула, і в поспіху придбала косарку Бош. Вона теж класна, але мокрий газон не покосиш. Це не зручно.

 

IMG_8059_500.jpgi.gif"]IMG_8059_500.jpgi.gif[/url]

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще я дуже задоволена садовим пилососом\вітродуйкою.

 

Добрый день. Очень ждала Ваш отзыв о садовом пылесосе. По камешкам Вы его использовали именно как пылесос или как ветродуйку? Мелкие камешки не засасывает? Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Очень ждала Ваш отзыв о садовом пылесосе. По камешкам Вы его использовали именно как пылесос или как ветродуйку? Мелкие камешки не засасывает? Спасибо!

 

Всасывает он очень мощно. Может не только камешки поймать, но и цветы. На камешках удобнее применять ветродуйку. Мощность регулируется удалённостью. Очень существенная экономия времени.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Летом два первый год посаженных рододендрона вдруг скрутили листики, и никакое отлитие водой не помогло. Я решила, что на полуденном солнце им не нравится, хоть и притеняла, вроде. Пересадили, но один пропал, второй еле дышит. У Вас родики растут в тени, полутени? Не могут они болеть от солнца или все-таки болячка другая их постигла

Мой первый опыт с рододендроном был негативным. Он погиб. Я тогда решила, что это бесперспективно. Затем, почитала

 

ветку нашего модератора LM и решила снова попытаться обзавестись рододендронами. Немного о них почитала, посмотрела видео по уходу и минувшим летом посадила на участке аж 15 шт.:D

 

Весной они так нас радовали, что я сама не ожидала.

Эти сидят на северной стороне дома.

IMG_7042_500.jpgi.gif"]IMG_7042_500.jpgi.gif[/url]

Но, в момент заката, прямые солнечные лучи их достают. И тогда цветы превращаются в висящие тряпочки. К ночи они восстанавливаются и так каждый солнечный день. Еще докучают сильные дожди. Пожалуй, это даже больше вредит цветению, чем солнце.

 

Обычные кустовые родики и азалии сидят между навесом и туями. Им солнца достаётся меньше, поэтому им живется комфортней.

IMG_7140_500.jpgi.gif"]IMG_7140_500.jpgi.gif[/url]

 

Садоводы считают, что для нашего светового пояса родики не подходят, или посадка в полную тень.

Судя по тому, что пишут наши опытные форумчане, то фактор качества посадочного материала первичен. Если растение погибло в первый же год, значит поставщик подвёл.

Если высадить рододендрон в правильный торф и не забыть про щебень на дно ямы, то загубить его будет сложно.

Я свои подкармливаю удобрениями Таргет для рододендронов и азалий и опрыскиваю хелатом железа, чтобы не было хлороза. Еще попробую циркон.

Когда они перестают мне нравиться, чередую опрыскивание фунгицидом+под корень.

Все кустики уже заложили цветочные почки для цветения следующей весной.

На мой взгляд, это того стоит.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)Спасибо, все-таки солнце для них вредно! Думаю, и мои погибают от прямого солнца, один пересадила, и та веточка, что в полной тени, ожила, остальные сохнут.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

большое ИМХО, но я когда увидала фотку почему-то увидала там что-то пурпуролистное:), посмотрела набор привитых в проксиме нашла несколько удачных растений

-Вишня/Слива/Черёмуха виргинская Шуберт на штамбе

-Клен остролистный "Роял Ред"

еще можно посмотреть сливу Писсарди, яблоню Роялти или яблоню Недзвецкого

пурпуролистные рекомендуется подсаживать в композиции для придания глубины, тем более у Вас есть розовое и белое в композиции;)

а что это на пирамидки белые, ажурные на фото :rolleyes: ?

Ира, такое большущее тебе спасибо за это сообщение. Видимо, я тугодум. Потому что, где-то на подкорке отложилась информация про "цветовой акцент", но в зону сознательного эта идея пробралась значительно позже.

Видела фото из твоего сада со скумпией, которую ты назвала РоялПерл. Понравилась до жути. Весной купила у Ксении. Приехало это чудо, зачуханое и несчастное. Я на неё посмотрела и засунула в самый невидовой угол. Как-бы жалко выбросить. А теперь, єто "зачуханое чудо" подросло почти на метр и превратилось в настоящую красавицу.

IMG_0194_500.jpgi.gif"]IMG_0194_500.jpgi.gif[/url]

 

Особенно хороша скумпия солнечным утром и в капельках росы.

Всё это привело к тому, что я буду пересаживать скумпию на видное место. Долго думала, что и куда. Растений уже слишком много, а хотелки не заканчиваются.

Планировала, визуализировала и решила, что мне надо два "акцента". Стала мучаться проблемой выбора между скумпией и кленом :D

Acer palmatum Bloodgood

Но, оказалось, что этот сорт не в каждом магазине есть. Нашла снова у Ксени за 500 грн. и в еще одном питомнике за 32 тыщи.

В конце концов, решила, что старый друг, лучше новых двух и выбрала скумпию.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А через несколько дней получаю от НП СМС "отримайте відправлення від Швед Марьян". Я удивилась. Ведь Ксения отправляет растения по предоплате. Оказывается, я положила клён в корзину и что-то глюкнуло. Получился заказ.

Приехало снова нечто похожее на растение.

IMG_0221_500.jpgi.gif"]IMG_0221_500.jpgi.gif[/url]

Видимо, судьба. Высадила, как и планировала на видном месте. Надеюсь, из этого веника вырастет обалденный Acer palmatum Bloodgood :D

 

Добавлено через 10 минут

Еще подрос и показал себя очень привлекательным кипарисовк болевар.

Дам ему шанс.

IMG_0255_500.jpgi.gif"]IMG_0255_500.jpgi.gif[/url]

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю проблему з клумбою при вході в будинок.

Навесні я намагалася створити там художній безлад. Але, безлад вдався, а з художнім не склалося.:D

IMG_0122_500.jpgi.gif

Не вписується така клумба в мою ділянку.

 

Центром клумби є ялина на штамбі, котра все літо обсипалася. Тепер, вона виглядяає так собі, але й викинути рука не піднімається.

Витягнемо, подивимося коріневу, і буде зрозуміліше, як з нею бути. Можливо, посаджу в садок біля катальпи. Там надійний дренаж. Так би мовити, дам їй шанс.

IMG_9518_500.jpgi.gif"]IMG_9518_500.jpgi.gif[/url]

 

Власне, ця ялина, єдина "жертва" літнього сезону, якщо не враховувати кілька троянд, що підхопили плямистості і поїхали жити на окрему ділянку, та гортензій, що (я так вважаю) виявилися неякісним посадковим матеріалом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже потрібна порада по ялині канадській Picea glauca Daisy's White.

Ялинка не викликає позитивних ємоцій. Колір нудно-зелений, ще й верхівка неякісна.

Підкажіть, це тимчасове явище, чи так і залишиться?

IMG_7351_500.jpgi.gif"]IMG_7351_500.jpgi.gif[/url]

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...