Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Установить шлагбаум

гномик

Рекомендовані повідомлення

інформативно.

 

звісно ж, я б хотів ще отримати трохи більше інформації (ширина проїзду, кількість абонентів, необхідність тягнути електричні дроти тощо), але ж може тут на форумі є екстрасенси, котрі зможуть видати пропозицію і без такої вихідної інформації?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может в тендер поиграем?

предлагаю 90 грн.

если сложности то 96 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шлагбаум на в"їзд у двір. Поруч з будкою охоронця.

Ширина проїзду біля 4м,

Кількість абонентів під питанням (маємо близько 210 квартир), але при наявності охоронця можливо є варіанти ще якісь.

Про необхідність тягнути електричні дроти не знаю. Але поруч стоять електромеханічні ворота, думаю це спрощує справу.

 

П.С.: велика дяка окремим учасникам за сарказм і тонкий юмор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Шлагбаум на в"їзд у двір. Поруч з будкою охоронця.

Ширина проїзду біля 4м,

Кількість абонентів під питанням (маємо близько 210 квартир), але при наявності охоронця можливо є варіанти ще якісь.

Про необхідність тягнути електричні дроти не знаю. Але поруч стоять електромеханічні ворота, думаю це спрощує справу.

 

П.С.: велика дяка окремим учасникам за сарказм і тонкий юмор

 

Все понимают Ваше недоумение от сарказма и юмора, но и Вы должны понять, что без минимальной информации предложения могут быть от 10 до 30тыс.грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС, можно и я присоединюсь к Вашему тендеру?

Тоже нужен шлагбаум.

 

Удачный момент - сейчас как раз можно купить шлагбаумы AN-Motors и Comunello по выгодным ценам! До 30 сентября действует скидка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удачный момент - сейчас как раз можно купить шлагбаумы AN-Motors и Comunello по выгодным ценам! До 30 сентября действует скидка

Єто для многоквартирного дома. Пока єта публика раскачается, настанет 2017-й.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Кількість абонентів під питанням (маємо близько 210 квартир), але при наявності охоронця можливо є варіанти ще якісь.

 

хотите сэкономить на брелках и уменьшить общую стоимость так раза в 2 или более?

тогда каждой квартире нужно меньше выложить денег за шлагбаум.

Суть проста - вместо радиобрелков ставите gsm приемник на 2000 абонентов, и шлагбаум будут открывать с своего мобильного телефона а не с брелка. Позвонили - и он открылся. не нужно бежать с квартиры вниз с брелком если приехали гости например, и т.д..

Кстати такой брелок нельзя потерять, не ломается, не получится передать другим в пользование, что есть тоже плюсом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значним мнусом gsm-модуля є його повільність.

уявіть собі ранок чи вечір, коли у будинок квартир так на 200 заїздять або виїжджають користувачі, кожен з яких набирає телефонний номер...

 

тому все має бути проаналізоване з кожного боку.

оптимальним було б поєднання кількох методів керування.

як на мене, то при кількості абонентів 20+ просто ставиться універсальний зовнішній та недорогі пульти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я сравнивал - трубку ведь " не снимает", тоесть соединения нет и сразу от звонка вкл. - 3-4 сек.. кому не подходит - покупает брелок, оно ведь параллельно с брелками работает. просто очень много пользователей кто редко использует.

200 вечером, а квартир 500? вот и сравните.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Недавно устанавливали в Днепре автоматические шлагбаумы (2 шт. на одном объекте) торговой марки Comunello. Автоматика качества не хуже Nice, а по цене дешевле выходит. Змінено користувачем Антон Гаврилко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...