Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт моєї хати в США

брат

Рекомендовані повідомлення

www.stroimdom.com.ua/forum/images/smilies/flag1.gif

Вітаю панове. весною купив хату. недавно підключили електрику. і тепер приступаю до ремонту. так як я занятий на основній роботі то не можу робити багато роботи. але маю на ремонт приблизно 6 тижнів

 

Добавлено через 15 минут

d5ac62c1fe52.jpg' alt='d5ac62c1fe52.jpg'

 

Добавлено через 32 секунды

може хтось підкаже як фото загружати

 

Добавлено через 22 минуты

4fa37763105c50d562087023729d48f043e923249569034.jpg

 

Добавлено через 3 минуты

de145babe6a75691685fc07ef99e23e043e923249569567.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планировкой поделились бы для начала что ли))Интересно как у них. Видно дом не большой, но не хилую часть кушает встроенный гараж.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планировкой поделились бы для начала что ли))Интересно как у них. Видно дом не большой, но не хилую часть кушает встроенный гараж.

 

я вже багатенько хатів ремонтував але таке планування перший раз бачу. багато непрямих кутів. план буде важко намалювати. але спробую.

площа хати вроді 1770 сквер фітів, приблизно 160 м.к. плюс гараж.

 

Добавлено через 1 минуту

Снаружи - дом розовый ?!

Я бы перекрасил !

 

обовязков перекрашу.повністю. я тут по оголошенях знайшов дешеву фарбу. на всю хату 400$ а реальна ціна 1200.

 

Добавлено через 11 минут

напишу короткий план робіт.

вже майже закінчили робити електрику. хтось, скоріше всього колишні хазяїн, на горищі пообрізав дроти, при самій стіні пообрізали крани на воду, вкрали кондиціонер, пообписували стіни і підлогу.

значить зроблю трохи перепланування, а саме зменшу пройом для гардероба (closet) і зроблю нішу для холодильник і зроблю бар-стіл. потім шпаклювання, ремон стін, і нанесення текстури. незнаю як то воно правильно по українськи називається. потім помяміняю підлогу і плитку на підлозі. поставлю нову кухню. нові плінтуса і двері. пофарбую хату. поставлю кондиціонер. по моїм підрахункам на матеріали треба 10 тис. якщо на кухню поставлю граніт то ще 2 тис плюс

по ходу робіт буду ставити фото і коментарі і ціни .

 

Добавлено через 5 минут

думав писати чи ні ...напишу. гроші на хату позичив в родичів. ціна хати 63 тис. хата у флориді. в західній частині. приблизно кілометр до пляжу затоки і 30-40 хвилин до гарного пляжу мексиканської затоки. віртість такої відремонтованої хати 120-140 тис. хату помогли купити знайомі які займаються ремонтом хатів. самому проблемно купити таку хату за таку ціну але все можливо.

район гарний. не чорний.

  • Лайк 22
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ціна хати 63 тис. хата у флориді.

хороша вартість)) хай щастить.

 

Добавлено через 1 минуту

30-40 хвилин до гарного пляжу

з гарними дівчатами з Флориди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хороша вартість)) хай щастить.

 

Добавлено через 1 минуту

 

з гарними дівчатами з Флориди?

 

 

 

Цена классная,

узнать бы еще, сколько в год,

ТС будет платить налог.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з гарними дівчатами з Флориди?

 

по ходу робіт буду ставити фото і коментарі і ціни .

 

Чекаємо фото:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цена классная,

узнать бы еще, сколько в год,

ТС будет платить налог.

податок приблизно 2500 в рік. таку хату можна здати в місяць за 1200$ плюс 100-150 електрика і 50-100 вода

 

Добавлено через 1 минуту

хороша вартість)) хай щастить.

 

Добавлено через 1 минуту

 

з гарними дівчатами з Флориди?

 

скажу тобі брат без перебільшення, що майже всі гарні дівчата флориди родом з наших країв.

 

Добавлено через 3 минуты

eafb688d8aec.jpg

приблизний план хати. маштаб не збереженій але старявся як міг

  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

які займаються ремонтом хатів.

Будинків,какбы.

 

майже всі гарні дівчата флориди родом з наших країв.

Истина непреложная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чет ванаая ка-то нестандартно стоит, брат

 

Пламбер был пьян и фокус не удался :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чет ванаая ка-то нестандартно стоит, брат

ну там дві ванні кімнати. одна з ванною а інша з душем. і я поки що вирішив нічого не міняти бо дуже багато переробляти. мені не дуже подобається що ванна по діагоналі стоїть але там вода і каналізація з фундамента йдуть .. получається реба бетон довбати . зараз нема ні часу ні лишніх грошей на такі роботи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікава тема! пишіть багато і часто.

Цікаві особливості проведення ремонту в США. Є якісь принципово різні моменти , в порівнянні з Україною?

 

Чи використовують в оздобенні натяжні стелі?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікава тема! пишіть багато і часто.

Цікаві особливості проведення ремонту в США. Є якісь принципово різні моменти , в порівнянні з Україною?

 

Чи використовують в оздобенні натяжні стелі?)

та я вже забув про ремонти в україні. але скажу одне що в америца вижливо щоб ремон був швидкий, матеріали по стандарту і недорогі. коли я тільки приїхав в сша то плювався на всі сторони як так можна будувати і так далі. але тепер я вважаю що тут все правильно зробленно. і дуже люблю їх стандарти. тут наприклад двері крок в 2 інча. 24-26-28-30-32-34-36. і більше ніяких нема. а якщо ти захочеш 23 інча двері то тобі зроблять але ти заплатиш багато долярів і потім подумаєш а чи воно мені треба. тут будь яка розетка підходить до будь якогої коробки. а не так як я в україні тримав пальцями резетку коли шнут витягував.

натяжні стелі не бачив. в мене і так висота стелі думаю 2,3 м. то вже нема куди опускати.

 

Добавлено через 10 минут

забув сказати. тільки у флориді зовнішні стіни будинку побудовані з бетонних блоків і пролиті пояси. а в інших штатах все дерево і фанера.

коли я буду робити ремонт то маю на деякі роботи взяти дозвола. я брав дозвіл на електо-роботи. ціна 95 уо. напевно прийдеться брати дозвіл на центральний кондиціонер і водонагрівач.(бо інспектор бачив що нема водонагрівача і напевно десь собі відмітив). а стіни втіхаря сам перестрою, бо то треба буде визивати інженера, малювати план, затверджувати і так далі. короче багато грошей. але я думаю тут всі свої. ніхто не скаже.

тут якщо тебе зловили що ти щось робив без дозвола то штраф тисячі доларів а на хату наложують "стоп-ордер". і ніхто не має права зайти в неї. на вікні буде наклейка і якщо хтось побачить що хто небудь туди зайшов то арештують. о так закон працює. а ви думаєете европа...закон... чесний суд... а насправді закон має дві сили і за тебе і проти тебе. я вже не раз шкодував що тут взяток не беруть))) але з другого боку ти можеш розраховувати на то що всі перед законом рівні. ну та таке. політика...

 

Добавлено через 12 минут

ще в опишу як працює система у флориді. наперед скажу що у різних штатах може бути по іншому. тут є так звані коди, щось схоже як в нас "будівельні норми". наприклад дирка між пирилами на скодах має бути не більша ніж 4 інчі (12-14 см приблизно). якщо ти зробиш більшу дирку то така хата не пройде інспекцію, і таку хату неможливо продати. тому аргументи типу- а то такий дизайн, а то в україні всі так роблять а мені і так добре, -- тут не проходить.

значить щодо ремонту чи будівництва тут приблизно все те саме. є дві дороги. якщо я є хазяїн то я можу сам робити будь які роботи без ліцензії. тільки про то треба попередити будівельне управління міста і купити дозвіл на виконання певних робіт.

і інше якщо хазяїном хати є фірма або ти комусь хочеш зробити ремонт чи побудувати хату. тоді все складніше і дорожче. тобі треба найти людину яка має ліцензію будівельника а таких насправді дуже мало. бо отримати ту ліцензію не легко. тоді ти домовляєшся з будівельником, щоб він вів твій проект або ти сам ведеш, але він покриває тебе своєю ліцензією. і то все легально. але будівельник , назвем його генпідрядчик, не має право з своєю ліцензією робити три види робіт. а це електрика, сантехніка, і кондиціонери. тому генпідрядчик також шукає компанії що мають ці види ліцензій.

ось такі пироги малята. незнаю чи вам то треба але розяснив бо можливо в майбутньому пригодиться

  • Лайк 23
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8ec974da7f37.jpg

все що залишилось від кондиціонера

 

89515217adb9.jpg

вид хати іншого боку

 

6bd22efeeab6.jpg

вітальня.вид з вхідних дверей

 

f5066622ec87.jpg

мала спальня

 

e8ab1f25fdaf.jpg

вітальня

 

d758a277c16f.jpg

столова

 

f51ee53f787f.jpg

столова

 

497a16e64c99.jpg

кухня

 

981e74cf339b.jpg

кухня

 

a843645e032e.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4bee987ba3d1.jpg

гараж. в цьому кутку має бути водонагрівач, стіралка, сушка, і умивальник

 

 

88e1a0448f01.jpg

 

Добавлено через 1 минуту

5e4c8546ff22.jpg

спальня і гардероб. пройом буду зменшувати під зеркальні двері типу як шафі купе. тут таке це велика рідкість

 

 

 

b0e125c91d2d.jpg

ванна номер 1. тут тільки поміняю плитку на підлозі. колись поміняю тумбочки і так далі

 

 

1d56a3f2ffd2.jpg

ванна номер 2

 

 

9989243dcab7.jpg

ванна номер 2 і душ. тут також тільки плитку помяняю

 

 

52ab96591a90.jpg

спальня номер 2 і гардероб. в який можна зайти. майже як кухня у хрущовках

 

 

1726990e82e0.jpg

спальня номер 2

 

 

fe7a87801663.jpg

 

коридор між спальнями

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стіни мають білі плями бо там закрасили якісь матюки)))

 

Добавлено через 7 минут

Спасибо, очень актуальная тема!:beer:

А какое покрытие крыши?

 

по англійськи звучить як шінгл. по нашому напевно ондулін. 99 процентів домів тут ним покриті.таку хату перекрити ондуліном тут коштує приблизно 5-6 тис уо , (це робота і матеріал, демонтаж і монтаж).. бригада з 5-7 чоловік то може зробити за 10-12годин але робить два дні бо після того як зробив половину то має приїхати інспектор і перевірити чи все гуд. а потім продовжують

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи використовують в оздобенні натяжні стелі?)

Так разве секрет что натяжные потолки/наливные полы/"венецианская" штукатурка/застекление балконов и прочая евроремонтовская чушь (без обид) популярны только в Украине/Беларуси/России/Казахстане?

Я сколько по миру ездил - нигде, вообще ни разу этого не видел. Наверное это все от бедности иностранцев и их дурного вкуса :D:D:D

 

Добавлено через 14 минут

Вітаю панове. весною купив хату.

Крутая тема!

А какого года постройки дом? Судя по планировке и фото это 50е-начало 60х?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи практичних аспектів:

- яка висота до стелі?

- чи перегрівається горище і в хаті віж цого ще жаркіше не стає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи практичних аспектів:

- яка висота до стелі?

- чи перегрівається горище і в хаті віж цого ще жаркіше не стає?

висотадумаю 2.3 це сама низька висота що мены попадалась. але криша не сама плоска. бувають ще нижчі . по всій довжині конька має вентиляцію. в флориді без кондиціонера неможливо бути

 

Добавлено через 1 минуту

Так разве секрет что натяжные потолки/наливные полы/"венецианская" штукатурка/застекление балконов и прочая евроремонтовская чушь (без обид) популярны только в Украине/Беларуси/России/Казахстане?

Я сколько по миру ездил - нигде, вообще ни разу этого не видел. Наверное это все от бедности иностранцев и их дурного вкуса :D:D:D

 

Добавлено через 14 минут

як на мене то евроремонти це тупо. бачив кли в однокімнатні квартири вложують 10-15 тис на ремонт. краще б купили двокімнатну квартиру і зробили простий ремонт. тут навіть в дорогих хатах не рроблять всякої евроєрунди.

 

Крутая тема!

А какого года постройки дом? Судя по планировке и фото это 50е-начало 60х?

вроді хата 1967. але і зараз такі також будують. все залежить від грошей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

висотадумаю 2.3 це сама низька висота що мены попадалась. але криша не сама плоска. бувають ще нижчі

Да,мне тоже это в глаза бросилось.Низковато-но это нашими мерками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если дом строит владелец для себя - работы по электрике он может делать или только сертифицировнные специалисты?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так разве секрет что натяжные потолки/наливные полы/"венецианская" штукатурка/застекление балконов и прочая евроремонтовская чушь (без обид) популярны только в Украине/Беларуси/России/Казахстане?

Я сколько по миру ездил - нигде, вообще ни разу этого не видел. Наверное это все от бедности иностранцев и их дурного вкуса :D:D:D

 

 

например, в Испании, натяжные потолки доступны не всем. 1 метр пленки barrisol ( а в наличии только она) стоит от 30 евро без установки, просто материал. И да, натяжной потолок там могут позволить не все. Посмотрите мою ветку, сколько обьектов мы делаем в Испании - данная услуга там достаточно популярна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...