Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підготовчі роботи по встановленню 3х кондиціонерів

Німець

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

 

Шукаємо підрядників по встановленню (пізніше) кондиціонерів, а НА ДАННИЙ момент по підготовчим етапам (трубки, електрика і тд. Траси кабелів під внутрішні блоки підведена!). Потрібна буде консультація по підбору і сама підготовча робота. Об'єкт в с. Білогородка, житловий комплекс.

Перевага надається підприємцям з роботами та рекомендаціями, що зроблені форумчанам.

 

Дякую.

Змінено користувачем Німець
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Можем выполнить ваше задание. Предоставляем гарантию на выполненные работы.

О наших последних работах для форумчан, можете поинтерисоваться в предидущем тендере.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Можем выполнить ваше задание. Предоставляем гарантию на выполненные работы.

О наших последних работах для форумчан, можете поинтерисоваться в предидущем тендере.

 

Дякую, але тендер передбачає пропозицію , яку я не бачу. Ціна за метр і тд... Дякую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, але тендер передбачає пропозицію , яку я не бачу. Ціна за метр і тд... Дякую

 

Напишите пожалуйста в лс, скину цены

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишите пожалуйста в лс, скину цены

 

Там в моєму першому пості є розділ "надіслати повідомлення";) Ви теж можете мені написати приватне повідомлення))))) Дякую! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там в моєму першому пості є розділ "надіслати повідомлення";) Ви теж можете мені написати приватне повідомлення))))) Дякую! :beer:

 

Нажаль за якимись причинами не можу:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Здравствуйте. Интересует подготовительные работы по кондиционерам ( 2 шт.) и вытяжка на кухне ) Очень жду ваши предложения по ценам. Спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...