Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

HELP! Птахи загаджують фасад...

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Надіюсь тема розміщена там де треба.

Проблема в наступному: захотів зробити по-альпійському винесену кроквяну систему за будинок, все ніби гарно, але птахи сідають на неї і обсер@ють фасад... (фото нижче)

Я передбачував, що таке може бути і зверху (щоб не було видно із землі) густо набив цвяхів з обкушеними шляпками, щоб сісти було боляче, але цим гадинам нічого не заважає... сідають і роблять свое гадке діло:o

Хто може порадити більш дієвий метод для захисту фасаду?

У мене є 2 варіанти : прикрутити на кінцях болтики і між ними натягнути по дві тонкі проволоки на різній висоті, щоб сісти було важко,другий варіант кардинальний, зовсім не бажаний і важко втілюваний, зрізати цю конструкцію....... :(

Хто може щось порадити? Всім дякую за поради!!!

IMG_20170302_181034.thumb.jpg.310600e63645a1ed9f13750c9992d81b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сразу два радикальные мысли

1) Оголенный провод

2) Пневматическая воздушка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сразу два радикальные мысли

1) Оголенный провод

2) Пневматическая воздушка

 

Грінпіс замучає :lol::lol:

 

Добавлено через 57 минут

Так у них.

 

Просто зовсім не можу уявити собі вигляд знизу:-o красиві балки і така лапша. Хоча впевнений, що проблема буде знята.

Дякую за пораду!!!

Якщо інших варіантіа не буде так і зроблю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Просто зовсім не можу уявити собі вигляд знизу:-o красиві балки і така лапша. Хоча впевнений, що проблема буде знята.

Дякую за пораду!!!

Якщо інших варіантіа не буде так і зроблю.

 

А вы чего туда смотрите все время? Ну и что бы увидеть эти проволочки нужно зорким соколом быть.

 

Хотя( не хочу вас расстраивать) это хорошее место для гнезда мелкой птахи. :lol:

 

Я видеокамеру снял под навесом из-за ласточек. На нее гнездо мостили.

Удачи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы повесили мягкую игрушку . Под руки попался олень размером с кошку. Все, птиц нет.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы повесили мягкую игрушку . Под руки попался олень размером с кошку. Все, птиц нет.

 

Не знал, что птицы боятся оленей. Наверное ...небритих -неголених...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело не в олене ! Особенно если он ещё и не брит!:flag1: дело в игрушке.

Игрушка их просто отпугивает! Висит себе "пугало" красивое и все! Птицы не садятся . До этого они изгадили всю отмостку под арками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уберите гвозди! Птицы на них садятся и от боли и шока серутся! :D

 

От я саме так і подумав :lol::lol::lol::D

Напевне прийдеться ці шипи-лапшу ставити? Але мені здається, що для них це буде ще зручніше, а особливо маленьких пташок, ніхто їм не заборонить зробити навіть гніздо впродовж цих шипів... чи не так? Може зробити до них ще оленя?

 

Добавлено через 2 минуты

Мы повесили мягкую игрушку . Под руки попался олень размером с кошку. Все, птиц нет.

 

Покажіть будь-ласка фото оленя, може саме певний вид оленів їх лякає :lol::lol::lol:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень хорошо помню, как в детстве, в 70-е годы, гоняли голубей с карниза Тернопольского Оперного. ам была натянута проволока и через блочок она шла вниз. Специальный человек (не знаю, были ли у него еще какие-нибудь обязанности) примерно каждые 10 минут приходил и дергал. Голуби улетали. Через 10 минут все повторялось. Нынче можно, наверное, моторчик примостырить :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
От я саме так і подумав :lol::lol::lol::D

Напевне прийдеться ці шипи-лапшу ставити? Але мені здається, що для них це буде ще зручніше, а особливо маленьких пташок, ніхто їм не заборонить зробити навіть гніздо впродовж цих шипів... чи не так? Може зробити до них ще оленя?

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Покажіть будь-ласка фото оленя, може саме певний вид оленів їх лякає :lol::lol::lol:

 

Виключно олені і лякають:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня схожая проблема - на одной стороне конька постоянно сидят голуби, хоть на фасад и не ср$т, но звук их когтей по металлочерепице и воркование ужасно раздражает.

Оленя на конек?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Эпицентрах такие "расчёски" от птиц продаются. Издалека не будет видно, красоту не испортят
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Эпицентрах такие "расчёски" от птиц продаются. Издалека не будет видно, красоту не испортят

 

Я також на них подумав, треба спробувати. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Вот, наконец- то дошли руки сфотографировать знаменитого оленя! Сейчас он на страже " черешни" . :lol: дёшево и сердито! Птиц нет!

image.jpeg.ad5c5d3c162e1812aeae9447de3e9bca.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот, наконец- то дошли руки сфотографировать знаменитого оленя! Сейчас он на страже " черешни" . :lol: дёшево и сердито! Птиц нет!

 

На фасад полетели?

 

А он у вас не того, не рамножается? Неплохой стартап получится:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...