Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Електропідлога

|alisa|

Рекомендовані повідомлення

а яка принципива різниця між двужильним і одножильним кабелем?

При монтаже разница, когда нужно начать и закончить в одном и том же месте. И в уровне эмп, у 1ж он больше, но в любом случае, в разы меньше, чем требуют нормы любых стран.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а яка принципива різниця між двужильним і одножильним кабелем?

Монтаж двохжильного закінчується де вам зручно (жили з`єданні за допомогою муфти) ..

Одножильний - потрібно вернути протилежний кінець до терморегулятора, "замкнувши" ланцюг для протікання струму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а яка принципива різниця між двужильним і одножильним кабелем?

"В приміщеннях з постійним перебуванням людей у житлових та адміністративних будинках......слід застосовувати двожильні нагрівальні кабелі" - такі нормативи були закладені ще в ДБН-2003

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, гидроизоляция в ванной должна быть под кабелем или над? Или это не принципиально?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"В приміщеннях з постійним перебуванням людей у житлових та адміністративних будинках......слід застосовувати двожильні нагрівальні кабелі" - такі нормативи були закладені ще в ДБН-2003

"10.3.1 У приміщеннях із забезпеченням теплового комфорту за параметром А згідно з додатком А у ДСТУ Б EN ISO 7730...., а також у

приміщеннях лікарень, шкіл, садків, ясел-садків (комбінатів),притулків для людей похилого віку та інвалідів тощо для ЕКС слід застосовувати двожильний екранований нагрівальний кабель.

10.3.2 У приміщеннях з постійним перебуванням людей, окрім зазначених у 10.3.1, слід застосовувати екранований нагрівальний кабель. Рекомендується застосовувати двожильний екранований нагрівальний кабель."

ДБН 2012

 

Добавлено через 25 минут

Подскажите, гидроизоляция в ванной должна быть под кабелем или над? Или это не принципиально?

Не принципиально. Как рекомендация, во влажных помещениях советуют делать над кабелем.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"В приміщеннях з постійним перебуванням людей у житлових та адміністративних будинках......слід застосовувати двожильні нагрівальні кабелі" - такі нормативи були закладені ще в ДБН-2003

"10.3.1 У приміщеннях із забезпеченням теплового комфорту за параметром А згідно з додатком А у ДСТУ Б EN ISO 7730...., а також у

приміщеннях лікарень, шкіл, садків, ясел-садків (комбінатів),притулків для людей похилого віку та інвалідів тощо для ЕКС слід застосовувати двожильний екранований нагрівальний кабель.

10.3.2 У приміщеннях з постійним перебуванням людей, окрім зазначених у 10.3.1, слід застосовувати екранований нагрівальний кабель. Рекомендується застосовувати двожильний екранований нагрівальний кабель."

ДБН 2012

 

смелым разрешили заплывать за буйки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачу тема без мене загнеться)))

які терморегулятори порадите? без зайвих понтів, з плануванням на тиждень?

і чи тепла підлога завжди бере номінальну потужність? чи якщо напр їй треба підігріти на градус вона бере якусь частину від номінальної? хочу прикинути чи лінії вистачить,якщо наприклад лінія на 16кват і полів на 15 скажим. )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачу тема без мене загнеться)))

які терморегулятори порадите? без зайвих понтів, з плануванням на тиждень?

і чи тепла підлога завжди бере номінальну потужність? чи якщо напр їй треба підігріти на градус вона бере якусь частину від номінальної? хочу прикинути чи лінії вистачить,якщо наприклад лінія на 16кват і полів на 15 скажим. )))

 

Базовий якісний варіант програм. терморегулятора - Veria T45

Тепла підлога має два режими: - не працює; - працює на повну потужність.

Якщо її загальна максимальна потужність 5 кВт, значить в момент нагріву - споживатиме 5 кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачу тема без мене загнеться)))

які терморегулятори порадите? без зайвих понтів, з плануванням на тиждень?

Смотрите не только на программирование, а на наличие 2-х датчиков: воздуха и пола.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не принципиально. Как рекомендация, во влажных помещениях советуют делать над кабелем.

 

Тобто? На сам кабель класти чи на стяжку? Як саме?

 

Добавлено через 3 минуты

Смотрите не только на программирование, а на наличие 2-х датчиков: воздуха и пола.

 

Якщо центральна панель управління, то датчики повітря в інших кімнатах де монтуються?

 

Добавлено через 2 минуты

Який ел кабель використовують для встановлення центрального пилососа (що до труби прикріплюється по ходу до розеток)

 

Добавлено через 8 минут

Підкажіть як правильно укладати кабель в душі (мурований з скляними дверима)?

Є якісь особливості?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто? На сам кабель класти чи на стяжку? Як саме?

На стяжку, которая над ним, конечно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На стяжку, которая над ним, конечно.

 

Потім пленка, клей, плитка?

А що в душі і з повітряним датчиком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потім пленка, клей, плитка?

А що в душі і з повітряним датчиком?

"пленка" не нужна.

Датчик повітря в душі також не використовується. Тільки датчик тем-ри підлоги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто? На сам кабель класти чи на стяжку? Як саме?

 

Добавлено через 3 минуты

 

Якщо центральна панель управління, то датчики повітря в інших кімнатах де монтуються?

 

Добавлено через 2 минуты

Який ел кабель використовують для встановлення центрального пилососа (що до труби прикріплюється по ходу до розеток)

 

Добавлено через 8 минут

Підкажіть як правильно укладати кабель в душі (мурований з скляними дверима)?

Є якісь особливості?

 

 

В кожній кімнаті встановлюється відділено керований терморегулятор DEVIlink FT, котрий комплектується датчиком температури підлоги. Монтуються датчики стандартно - на відстані 50 см від стіни та рівновідалено від нагрівального дроту.

 

Дріт (центральний пилосос) - двожильний, не менше ніж 2Х0.75

 

Жодних особливостей монтажу електричної теплої підлоги, в душі, немає - все стандартно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Всім привіт. Хочу запитати вашої думки чи все правильно я планую зробити. Зараз будується багатоквартирний будинок і забудовник не проти зробити перепланування та заляти чистову підлогу так як я хочу, а саме:

1. Чорнову стяжку вирівняти піском, якщо будуть горби то збити їх.

2. Застелити гідроізоляцією.

3. Покласти ЕППС 20 - 30 мм.

4. Заляти, приблизно, 50 - 60 мм бетону чистового полу.

Після того як будинок буде зданий в експлуатацію я хочу зробити теплу підлогу по всій квартирі. Приблизне розташування меблів вже знаємо.

5. На підлозі вільній від меблів розкласти кабель Woks 17 з шагом 75 - 100 мм та заляти його самовирівнюючою сумішю для теплою підлоги приблизно 15 мм

6. Постилити скрізь плитку під дерево 600*150.

В мене є два запитання:

1. Гідроізоляцію стелити під ЕППС чи на ЕППС?

2. В пункт 4 потрібно закладати армуючу сітку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене є два запитання:

1. Гідроізоляцію стелити під ЕППС чи на ЕППС?

2. В пункт 4 потрібно закладати армуючу сітку?

Вопросы не касающиеся именно эл.тёплого пола, это в другом разделе лучше подскажут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5. На підлозі вільній від меблів розкласти кабель Woks 17 з шагом 75 - 100 мм та заляти його самовирівнюючою сумішю для теплою підлоги приблизно 15 мм

При кроці 75 мм тeплу підлогу, на основі дроту Woks 17, можна використовувати у якості основного джeрeла тeпла. Вам підійдe крок 100 мм.

Вказаний Вами дріт є у наявності - напишіть нeобхідну конфігурацію чи кількість дроту. Запропонуємо цікаві умови )

Про яку самовирівнюючу суміш мова?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При кроці 75 мм тeплу підлогу, на основі дроту Woks 17, можна використовувати у якості основного джeрeла тeпла. Вам підійдe крок 100 мм.

Вказаний Вами дріт є у наявності - напишіть нeобхідну конфігурацію чи кількість дроту. Запропонуємо цікаві умови )

Про яку самовирівнюючу суміш мова?

 

Я і планую у якості основного джерела тепла. Під вікнами залишу тонкі керамічні обігрівачі, їх ставе забудовник. Самовирівнююча суміш наприклад Будмайстер 318, 319 чи Церезіт 69 (наскільки пам'ятаю, не хочу зараз шукати).

 

Добавлено через 1 минуту

Хто що може сказати хорошого чи поганого про кабель Woks 17?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Добавлено через 1 минуту

Хто що може сказати хорошого чи поганого про кабель Woks 17?

Как минимум, прочитайте условия их гарантии. Если ничего не смущает, тогда на свою цену работать будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Добавлено через 1 минуту

Хто що може сказати хорошого чи поганого про кабель Woks 17?

 

Самий дeшeвий нагрівальний дріт.

На вeликих площах, різниця в ціні між Woks та топовими Devi Nexans Hemstedt не така страшна, як здається на пeрший погляд.

Бeзкоштовно можeмо порахувати три варіанти, різних виробників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самий дeшeвий нагрівальний дріт.

На вeликих площах, різниця в ціні між Woks та топовими Devi Nexans Hemstedt не така страшна, як здається на пeрший погляд.

Бeзкоштовно можeмо порахувати три варіанти, різних виробників.

 

На рахунок самий дешевий то не факт. Є й дешевші варіанти. Наприклад In-Term виробляється на заводі Fenix в Чехії, ціна відсотків на 20 нижче ніж Woks.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок самий дешевий то не факт. Є й дешевші варіанти. Наприклад In-Term виробляеться на заводі Fenix в Чехії, ціна відсотків на 20 нижче ніж Woks.

 

Є ще Gray Hot ... але це вже крайність

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ще Gray Hot ... але це вже крайність

Что "в лоб", что "по лбу"... один завод, разница только в жиле заземления

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...