Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Купи+продай Рівне

igorek30

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Підскажіть телефони (кординати) людини хто займається стяжками. Скоро підхотить термін виконання даних робіт у будинку.:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Підскажіть телефони (кординати) людини хто займається стяжками. Скоро підхотить термін виконання даних робіт у будинку.:flag1:

067-384-7043 067-382-6108

машинна стяжка. З часом також у них буду заказувати. Можливо навіть вийде цієї осені. Ну дуже хочеться...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго вечора земляки. Чорнову стяжку зробив. Готуюсь до двох наступних питань. Можливо у когось є кординати (як завжди) не дорогих і толкових:

 

1. Штукатурка (орієнтовна площа 400м.кв.) цементно-вапняна (піщана)

2. Сходи. Металевий каркас обшитий деревом (вподальшому)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора земляки. Чорнову стяжку зробив. Готуюсь до двох наступних питань. Можливо у когось є кординати (як завжди) не дорогих і толкових:

 

1. Штукатурка (орієнтовна площа 400м.кв.) цементно-вапняна (піщана)

2. Сходи. Металевий каркас обшитий деревом (вподальшому)

Металокаркас можемо зварити вам і в подальшому обшити деревом. Наберіть мене , щоб можна було б підіхати і зніти розміри і погодити всі нюанси. 0631253616, 0661296832

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Металокаркас можемо зварити вам і в подальшому обшити деревом. Наберіть мене , щоб можна було б підіхати і зніти розміри і погодити всі нюанси. 0631253616, 0661296832

 

Дякую наберу Вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
День добрый.Народ знаю в Ровно ребята продают отходы фанеры.Может кто знает-подскажите будьласочка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

День добрый.Народ знаю в Ровно ребята продают отходы фанеры.Может кто знает-подскажите будьласочка.
Як їхати по соборній всторону луцького кільця , то за учкомбінатом , повертаєте на право на територію цегляного заводу , проїжаєте прямо метрів 100 і перші ворота направо там продають фанеру. Телефон власника 0674584264 Андрій
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 3 місяці потому...
Доброго дня друзі. Цікавить хто де купува (замовляв) полову шпунтовану дошку ? Дайте кординати і відповідно комементарі по якості. :flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Доброго дня шановні форумчани, мешканці смт. Млинів хто допоже необхідно купити стартовый пакет київстар для Вашого регіону тариф "Київстар Онлайн Екстра" www.kyivstar.ua/rv-345/mm/tariffs/prepaid/online-pp2/. Річ в тім, що я знаходжусь в Київській обл., а тесть в Млинові для його хочу подарувати планшет та вставити данний пакет. В Києві продають тільки для нашого регіону і ціна послуг значно відрізняється, а для людини похилого віку якщо купити самому в Млинові оті всі назви та налаштування зайвий клопіт. Гроші за пакет, пересилку (укрпочта)+20грн за послуги:) переведу на карту приват. Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня шановні форумчани, мешканці смт. Млинів хто допоже необхідно купити стартовый пакет київстар для Вашого регіону тариф "Київстар Онлайн Екстра" www.kyivstar.ua/rv-345/mm/tariffs/prepaid/online-pp2/. Річ в тім, що я знаходжусь в Київській обл., а тесть в Млинові для його хочу подарувати планшет та вставити данний пакет. В Києві продають тільки для нашого регіону і ціна послуг значно відрізняється, а для людини похилого віку якщо купити самому в Млинові оті всі назви та налаштування зайвий клопіт. Гроші за пакет, пересилку (укрпочта)+20грн за послуги:) переведу на карту приват. Дякую.

Всім дякую! Купив!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...