Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Садовий будинок.

Karalex

Рекомендовані повідомлення

Ми вирішили обміняти проживання в квартирі на 6 поверсі на проживання під містом на землі в своєму будиночку.

Придбали ділянку 9,5 сот, провели вже світло. Отримали ескізний проект і буд паспорт. Дали повідомлення і нарешті вчора почали заливати фундамент. Бетон робить бригада з своїми 2ма великими бетономішалками. Для чого завезено на ділянку фура каменю граніту, фура щебня і фура піску.;) Ну а вчора зранку закинули 3 тони цементу і почалося.:)

Фотки пізніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здоровенькі були!!! Землячкам...Це випадково не район Зоопарку...?

 

Добавлено через 27 минут

Дуже схоже, бо я також там вирішив осісти з своїм сімейством, замінити квартиру на будиночок...

Це не у вас там картошка посажена??? ;-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт землякам ! Також будуюсь в районі зоопарку. Надіюсь буде нас там багато. Фото будівництва нище. Успіхів у будівництві.

DSCF1172.thumb.JPG.090feeb635d9cd94b773b381553be46a.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здоровенькі були!!! Землячкам...Це випадково не район Зоопарку...?

Добавлено через 27 минут

Дуже схоже, бо я також там вирішив осісти з своїм сімейством, замінити квартиру на будиночок...

Це не у вас там картошка посажена??? ;-)

І вам привіт. Ну до картоплі рішили в цьому році не доходити поки, бо затопчуть.:)

Продовжуєм епопею.

Після довгих мук творчості з вибором проекту, сидінням в інтернеті та за папером, зупинили мене на такому будинку. І хоч не на все я був згодний, мене більшість перемогла. :rolleyes:

Х5.pdf

3D.jpg.0e8c48bdc90de792c3ed1b2b6c6bdca4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт землякам ! Також будуюсь в районі зоопарку. Надіюсь буде нас там багато. Фото будівництва нище. Успіхів у будівництві.

І вам привіт. Відкривай свою тему Олексій. Будемо раду держать по наших будовах.:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І вам привіт. Ну до картоплі рішили в цьому році не доходити поки, бо затопчуть.:)

Продовжуєм епопею.

Після довгих мук творчості з вибором проекту, сидінням в інтернеті та за папером, зупинили мене на такому будинку. І хоч не на все я був згодний, мене більшість перемогла. :rolleyes:

 

 

Ми також довго і шумно вибирали проект... А чому не захотіли гараж в будинку зробити? а не під навісом?

 

Добавлено через 2 минуты

Де брав електрику? До кого там звертатись? мабуть мені також вже пора стовпчика поставить, фундамент не за горами... Під час твого фотоотчота по ходу куча питань виникає....

 

Добавлено через 3 минуты

Скільки обійшовся екскаватор, який на фотках фундамент копає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В перспективі може замість навісу буде гараж, або потім пізніше обмурується. Бо хочеться мені його, але не все відразу.

На рахунок світла та іншого підходь поспілкуємось, розкажу. Який номер ділянки? В мене 224.

 

Бетон в землі залитий. 27м3 получилось.

Тепер за верхом діло буде йти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В перспективі може замість навісу буде гараж, або потім пізніше обмурується. Бо хочеться мені його, але не все відразу.

На рахунок світла та іншого підходь поспілкуємось, розкажу. Який номер ділянки? В мене 224.

 

Бетон в землі залитий. 27м3 получилось.

Тепер за верхом діло буде йти.

 

В мене № 152 в поле від тебе...Коли ти там є? я навідаюсь... Полюбому буде про що поговорити....

 

Добавлено через 57 секунд

Вітаю з початком будівництва....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене № 152 в поле від тебе...Коли ти там є? я навідаюсь... Полюбому буде про що поговорити....

 

Добавлено через 57 секунд

Вітаю з початком будівництва....

 

Дай номер телефону. Можна в ЛС. Зізвонимось. Коли буваю? Та по різному. Краще зізвонитися, бо поки що там не живу. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дай номер телефону. Можна в ЛС. Зізвонимось. Коли буваю? Та по різному. Краще зізвонитися, бо поки що там не живу. :)

 

Ну да... з тих хто строїться ніхто поки не живе ;-) телефон. 0678317691 Сергій. Сьогодні можу підтягнутись..:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні хлопці вже почали опалубку кидать. Дасть Бог завтра закінчать.;)

DSC04943.thumb.JPG.e9cc45114e59405fcd01b5eacee58f16.JPG

DSC04947.thumb.JPG.72c74d4a13965809d2ca38d55b88f116.JPG

DSC04944.thumb.JPG.a85ab67055967259a4c80a0e3d6713df.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А екскаватор скільки обійшовся на фундамент... Розценкі пліз....

097-185-5670 Олег

Він багатьом там уже копав. Хороший хлопець, відповідальний. Перш чим копати, пройшовся, розпитав, прикинув як буде копати, куди буде класти грунт. Кажу йому, може самоскид треба. Каже як треба буде так і викличе. Обійшлося без машини. Машина - 100грн за год.

Розцінки в залежності від глибини копання. Приблизно 10-12грн за п.м. За годину він казав, але я не памятаю. В мене пішло від погонних метрів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавляються сусіди. Недалеко також будуть копати фундаменти.;)

В мене закінчили робити опалубку, не хватило арматури на каркас, докупив. То може зранку закінчать вязати і з обіду може вже піде бетон. Було б добре залити до неділі. У всякому випадку є велике бажання.:)

Вкинув в опалубку пластикові труби для ходів каналізації, вихід води з хати в трьох місцях. От читав, що ще й світло на двір розетки виводять. Це через фундамент, чи вже в стіні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я канєшно не великий будівельник, але мені здається розетку можна потім кинути через стіну....

А навіщо вона там?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я канєшно не великий будівельник, але мені здається розетку можна потім кинути через стіну....

А навіщо вона там?

На всяк випадок. Раптом захочу електротримером щось покосить.;) Краще зробить, чим потім думати, чому не зробив.:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ось і вийшли нарешті із землі слава Богу.

Фундамент залили. Будем тепер лізти догори.;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось знає хорошу бригаду бетонщиків?

Якщо да напишіть номер тел.

Це щоб самі місили, чи з міксера?

Бо в мене 2ма великими мішалками мішали і тачками возили заливали.

Якщо треба можу дати телефон бригадира їхнього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіз вже балки з пилорами для перекриття першого поверху. Перекладаєм для просушки, та щоб не покрутило.Підкажіть оптимальну пропитку для дерева. Ціна - якість - розхід.;)

Ось такі є в Епіцентрі. Менеджери радять польський Vidaron.

Ще таке читав - konstanta-kiev.uaprom.net/p361983-gladiator-hmbb-3324.html

DSC05067.thumb.JPG.619723ed5f9cb365839b5f8510f9d3f8.JPG

DSC05066.thumb.JPG.d0214f41400d2712e43e3af9727d96c6.JPG

DSC05069.thumb.JPG.29de6d832e91b042e99ac80093ccdba5.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перекладаєм для просушки, та щоб не покрутило.Підкажіть оптимальну пропитку для дерева

Раджу замазати торці вапном, щоб уникнути розтріскування. На рахунок пропітки то така як в Константі ГЛАДИАТОР-1 ХМББ-3324 це порошок - брав в Ольвії називається Біовогнезахист ХМББ-3324 вроді 50грн/0,9кг - розводив водою 1:8 а можна і 1:10 - нормальний антисептик, але тільки для закритих конструкцій, бо токсичний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але тільки для закритих конструкцій, бо токсичний.

А жила хата - це закрита конструкція?

Мені ж там жить.;)

Чи інші не кращі? Бо я думаю, раз бактерії не будуть гризти, значить там труйка.:-P

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...