Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кондиционер зимой на обогрев

ВЕКОТЕХ

Рекомендовані повідомлення

Ну, що, можна підбивати підсумки зимівлі з кондиціонерами в якості основного виду опалення( до температури -15градусі). В принципі, досить непогано, по грошам однозначно дешевше за газ(без субсидії). Єдине, що можна віднести до недоліків, це те, що прийшлось два рази за зиму гарячою водою з чайника прибирати лід з нижнього відсіку кондиціонера. Ця біда була тільки з нижнім кондиціонером, верхній вмикався не так часто і на нього нічого не стікало, крім опадів, тому там було все чисто. А з верхнього кондиціонера, коли він розморожувався, вода стікала на нижній, котрий працював на нагрівання, тому він і намерзав.

Вчора проходив повз будівлі "Обленерго". На стіні висліи 4 великих кондиціонери "Міцубиши" Зубадан . Так там під кондицінерами на шпильках, які прикручені до кронштейнів, на яких висить кондиціонер. прилаштовані листи заліза, для відводу води від розморозки, десь під кутом в 30 градусів відносно дна кондиціонера. Ці листи більші, десь сантиметрів на десять за габарити кондиціонера і щільно прилягають до стіни. Буду, мабуть, і собі такі майструвати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, що, можна підбивати підсумки зимівлі з кондиціонерами в якості основного виду опалення( до температури -15градусі). В принципі, досить непогано, по грошам однозначно дешевше за газ(без субсидії).

 

Бажано це твердження підкріпити цифрами. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єдине, що можна віднести до недоліків, це те, що прийшлось два рази за зиму гарячою водою з чайника прибирати лід з нижнього відсіку кондиціонера. Ця біда була тільки з нижнім кондиціонером, верхній вмикався не так часто і на нього нічого не стікало, крім опадів, тому там було все чисто. А з верхнього кондиціонера, коли він розморожувався, вода стікала на нижній, котрий працював на нагрівання, тому він і намерзав.

 

Это скорее косяк монтажников которые знали и не сказали что такое может быть.

Даже не косяк а просто по#уизм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бажано це твердження підкріпити цифрами. :)

 

Точні цифри Вам не скажу, тому що опалення було комбіноване. По електриці старалися вкладатися в 600 кіловатт за місяць, щоб не платити по дорожчому тарифу, іноді виходило навіть менше, коли користувались газом в сильні морози, ну, і, коли потеплішало. Тоді кондиціонер працював не постійно. А газу набільше використали 350 кубів за місяць, найменше - 70 кубів, але тоді було надворі тепло. Головне, що вклалися в норму 1200 кубів Попередні опалювальні сезони ми в 2500 кубів не вкладалися. Так що економія дуже суттєва, особливо якщо врахувати ціну на газ. Ну, і зима, по суті, була не дуже холодною. Температура в кімнаті, де стоїть кондиціонер (22кв.м) була 19-20 градусів, в кухні (13 кв.м), через стінку і коридорі(10 кв.м), який з єднує, ці два приміщення - 17-18 градусів. Кондиціонер 12-тка на 35 квадратів, працював на максимумі. Коли закривались двері в кімнаті, де він стоїть, то температура повітря швидко зростала, але при відкритих дверях кондиціонер не міг нагріти повітря більше. Треба зауважити, що перший поверх нормально не відділений від другого, лише висіла штора від підлоги до стелі по всій ширині, яка затримувала основну масу теплого повітря, але з стінкою та дверима, які я збудую в цьому році, думаю, теплозбереження буде еффективнішим. Якби не кондиціонери, то, враховуючи показники за газ, за попередній опалювальний сезон (а там були місяці і по 500-600 кубів), я б заплатив практично в 2, а то і 3 рази більше, тому що газ рахується уже не по 3,60, а по 7,20 за куб. Так що, отакі цифри.

П.С. Поправка ще на те, що за коридором була не холодна вулиця, а веранда(яка опалюється газом, коли працює котел) і через стінку неопалюваний гараж. Ну, і весь будинок і підлога на даху обшиті пінопластом 10 см. Це суттєво зменшило тепловтрати, а то до утеплення і 1100 кубів за місяць набігало, в мене будинок в півтори цеглини, та ще й облицьований білою цеглою, холодний, одним словом. Ще треба бутовий цоколь (80 см) обшити, хоча б пінопластом 5 см, я думаю, буде ще тепліше, і тоді потужності кондиціонера буде вистачати, щоб нагрівати повітря на більшу температуру.

 

Добавлено через 6 минут

Это скорее косяк монтажников которые знали и не сказали что такое может быть.

Даже не косяк а просто по#уизм.

 

Я подозреваю, что они не особо и в курсе были, ведь использовать кондиционеры на отопление у нас не принято. Прогресс тяжеловато доходит в наши края. До некоторых, я думаю, он не скоро дойдёт, если вообще дойдёт. Знакомые, у которых есть кондиционеры, удивляются, когда узнают, что кондиционер можно не только на холод использовать. Ну, и честно говоря, я первый раз увидел эти подвесы между кондиционерами для слива воды от разморозки. "Зубаданы" , по всей видимости, ставила контора, которая в курсе дела, что такое кондиционер на тепло.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Вот и я добрался до этой темы. Дом утеплил, 68 квадратов.Расход газа за прошлую зиму 270 кубов был за 1 мес максимум.Солнечная элстанция на 10кВт в процессе оформления в полтаваоблэнерго, сейчас использую 3 из 10 кВт как автономку, предистория здесь -http://vechirka.pl.ua/misto/1474615655#comment-35 . Так вот собственно вопрос к специалистам практикам об этой модели кондиционера Honda HD-12HRA4/VHF .Вчера купил ,завтра будут ставить, чуть позже планирую поставить какую нибудь 9ку тоже инвертор до -15. Вопрос пока о вышеуказанной модели Honda как ведёт себя зимой,особенно в районе нижней граничной температуры на обогрев.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос пока о вышеуказанной модели Honda как ведёт себя зимой,особенно в районе нижней граничной температуры на обогрев.

Ответ вряд ли получите. Обычный ОЕМ бренд. Вероятно, прыгающий с завода на завод. Вероятно, с не постоянным качеством и никакого отношения к Honda не имеет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа, подскажите пожалуйста, какие отличие в плане температурных диапазонов между показателями SCOP Average и Warmer?

 

Удалось нарыть официальную брошюрку Midea Mission с техническими показателями: www.citykliima.ee/wp-content/uploads/woocommerce_uploads/2015/06/MISSION_tehniline-info.pdf

 

PS: У большинства производителей сезонный показатель SCOP один, а тут их два.

 

Буду признателен за пояснения :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа, подскажите пожалуйста, какие отличие в плане температурных диапазонов между показателями SCOP Average и Warmer?

Это среднее и максимальное значение :), у большинства кстати также указывают среднее и максимальное значение (не только у Мдиеа).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это среднее и максимальное значение :), у большинства кстати также указывают среднее и максимальное значение (не только у Мдиеа).

 

Я имел ввиду не просто значение слов с учетом перевода их с английского, а рабочий диапазон температур при котором учитывались данные значение. Но, все ровно спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Сегодня хотел сэкономить и повёлся на акцию в эльдорадо на SATURN ST 09 AH .Первый свой инвертор хонда установил и он работает норм, нужен был второй и увидел типа акцию. В характеристиках на сайте эльдорадо как впрочем и у других торг-сетей (видимо просто копируют друг у друга) написано что работает до -15. Привезли коробку 1. читаю условия хранения температура +5 - +43 .Напрягся... Как это температура хранения не совпадает с условиями эксплуатации? Задал вопрос манагеру , в ответ мычание. Беру паспорт и читаю нижняя граница -7. Я опять к манагеру-что за х-ня? И тут он начинает мне рассказывать что это всё опечатки. Я у него спрашиваю,откуда инфа о тех-характеристиках.Опять мычание ответ с сайта производителя.Говорю-пошли почитаем.Заходим на сайт Saturna и опачки-там вообще нет инфы о температурных границах.Вот так разводят покупателей. Купил другой где всё сходится :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как это температура хранения не совпадает с условиями эксплуатации?
Кондиционер, он как бы из двух частей состоит. :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня хотел сэкономить и повёлся на акцию в эльдорадо на SATURN ST 09 AH...

 

Кондиционер - "Сатурн". На обогрев. В супермаркете электроники. Ну-ну. :o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно уже пытаюсь донести что это на порядок дешевле чем газовое отопление. Давно дома перешел на кондеры вместо газа и радуюсь. Но народ никак не хочет этого понять. А за 20 лет занятия этим я уже нашел идеальные варианты для этого.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно уже пытаюсь донести что это на порядок дешевле чем газовое отопление. Давно дома перешел на кондеры вместо газа и радуюсь.

 

Вы физик или лирик? Вы за свои слова отвечаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы физик или лирик? Вы за свои слова отвечаете?

 

Лично я не физик. А вот дедушка им был и мы долго спорили на эту тему. За слова могу ответить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно уже пытаюсь донести что это на порядок дешевле чем газовое отопление. Давно дома перешел на кондеры вместо газа и радуюсь. Но народ никак не хочет этого понять. А за 20 лет занятия этим я уже нашел идеальные варианты для этого.

 

Дешевле газового в 10 раз?

 

Добавлено через 44 секунды

Лично я не физик. А вот дедушка им был и мы долго спорили на эту тему. За слова могу ответить

 

Вот и ответьте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За слова могу ответить

 

"На порядок дешевле" - это в 10 раз дешевле. Давайте выкладку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"На порядок дешевле" - это в 10 раз дешевле. Давайте выкладку.

 

Средний месячный расход электроэнергии в зимний период при температурах ниже -15 составляет 250-300 квт в месяцц на площадь 100 кв.м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как именно вы отвечать за слова собираетесь? Как-то стремно вот так вот называть точную сумму не зная что за помещение. :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Средний месячный расход электроэнергии в зимний период при температурах ниже -15 составляет 250-300 квт в месяцц на площадь 100 кв.м

 

А где цифры по газу при этих же условиях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно уже пытаюсь донести что это на порядок дешевле чем газовое отопление. Давно дома перешел на кондеры вместо газа и радуюсь. Но народ никак не хочет этого понять. А за 20 лет занятия этим я уже нашел идеальные варианты для этого.

 

Значит плохо пытаетесь, раз посты не особо информативные и аргументированные. Продать впарить свое - это да, не особо сложная задача. А вот с грамотной подачей материала простым пересичным, как маркетингового, так и технического, справляются единицы. Вот и приходится листать десятки страниц флуда в поисках полезной информации.

 

Сколько уже можно повторять? Ребята, ну учитесь уже как-то цивилизованно вести бизнес, в том числе его информационную поддержку. Прошли те времена, когда: пришел, впарил, убежал, было нормой.

 

PS: Тут пока что-то купишь, сам экспертом станешь. Жаль только время лишнее отнимает...

 

Добавлено через 12 минут

Игорь&Ира

 

Стоимость кВт тепловой энергии, полученной из газа без субсидий разумеется, около 1 грн.

 

Максимально дешево получить такой же кВт энергии через электрическую сеть, используя кондиционер со средним сезонным показателем эффективности COP 3, можно с наличием тарифа на ЭО и ночным тарифом: 0,71 грн. / 2 / 3 = 0,118 грн., что выходит в 8,45 раза дешевле чем газ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не в нашій країні розповідати про правильний вид опалення

У нас спочатку газом вигідніш, потім ел.енергією, потім таку субсидію намалюють що знов газом дешевше... і так нескінченно

чим буде економічно вигідніш завтра - нікому не відомо

я собі роблю газ за основу - поясню чому:

ел енергія це гарно, але - в моєму місті майже у всіх приватних секторах є велика проблема з трансформаторами, всі маломощні, світло паршиве, лампи блимають як тіки хтось щось включить...

А ще як порив після бурі - бува по 2-4 дні світла немає, ми всі обзаведені енергобазами.

Тому брати ел енергію за основу системи опалення я неможу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

HumanKM

 

У меня ситуация с отсутствием газа и его дороговизной прокладки, сделала отопление камином и электроотоплением мега рентабельным по сравнению с газом. Вот еще добавлю сплитов инерторных на охлаждение/обогрев и в паре с ночным тарифом будет сказка.

 

А дровишек я вообще могу и на 5-10 лет закупить наперед, не думая, что они там новое выдумают Ж-)

 

В идеале отлично/необходимо иметь все, на всякий случай :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дровишек я вообще могу и на 5-10 лет закупить наперед, не думая, что они там новое выдумают
Гора больше дома получится.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...