Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ворота на время стройки

vind11

Рекомендовані повідомлення

на время стройки 3-4года нужно сделать ворота, хочется сделать бюджетно , фото забора сейчас, планирую вместо 2х секций забора поставить 2 створки ворот , прошу совета как прикрепиться к столбикам существующего забора

zabor-1.thumb.jpg.e0ab016cfc40066ebcd509832295bf50.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на время стройки 3-4года нужно сделать ворота, хочется сделать бюджетно , фото забора сейчас, планирую вместо 2х секций забора поставить 2 створки ворот , прошу совета как прикрепиться к столбикам существующего забора

 

Эти столбы ничего не выдержат, ну или ооочень легенькие ворота. Я бы рядом забетонировал металлическую трубу (швеллер, уголок, рельсу:)), а уже к ней ворота.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до цих стовпів не прикріпитеся.зробіть одразу нормальні металеві стовпи з прицілом на майбутні, вже постійні, ворота.

або ж відкотні на роликах з гумовою ошиновкою, як на возиках у магазинах.

тоді достатньо буде на 3 бетонних стовпчиках зробити металеву обв'язку для тримання воріт у вертикальній площині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зробіть одразу нормальні металеві стовпи з прицілом на майбутні, вже постійні, ворота.
так и хочется конечно , но пока не представляю как это грамотно сделать, набросал план что хочу, теперь очередные вопросы - ширина моей части забора всего 8,3метра, влезут ли сюда откатные ворота ? и прежний вопрос что придумать с временными воротами ?

257044472_zabor2.thumb.jpg.0f09647fb69e532b4b02b0982afc0722.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкотні влізуть тільки на монорейці. Консольні, на жаль, тільки по зовнішньому боку паркану, з заходом у відчиненому стані на ділянку сусіда.

Робіть розпашні.

Поки можете зробити нормальний стовп, який потім будете використовувати на постійних воротах.

І одну стулку розпашних, ширина 4 метри, з підпорним роликом.

Мабуть, так

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно ссылку какую нибудь чтобы понимать чем монорейка от консоли отличается

с роликом не получится, грунт мягкий и неровный

 

Добавлено через 5 минут

еще есть вопрос, хочу делать забор к соседям в будущем как в этом сообщении www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4220640&postcount=1

сейчас поставить столбы и на время стройки натянуть сетку, хватит для столбиков квадратной трубы 40*40*2 ? расстояние между столбиками 2м , или есть другой оптимальный вариант ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось тут є фото

монорейка - ролики кріпляться до конструкції воріт, "бігають" по направляючій, яка розміщена на поверхні по всій довжині отвору воріт та місця для відкату, тобто (2000+1700)*2=7400 мм. направляючі по 2 метри, тобто Вам треба буде бетонувати фундамент для кріплення 4-х направляючих по всій довжині, 8 метрів (на фото торець воріт з роликом).

 

 

консольні - ролики закріпелні на фундаменті, ворота "бігають" по роликам, потребують противаги мінімум 30% від ширини отвору, у Вашому випадку довжини не вистачає. Саме полотно воріт наче "висить у повітрі", маючи 2 точки опори у відкритому стані та 3 точки опори у закритому. на фото - ворота білого кольору, у правій чатсині фото під воротами роликові платформи золотистого кольору.

 

Добавлено через 1 минуту

для дерева стовпчика 40х40 буде малувато, як на мене. я б мінімум 60х60 розглядав

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потребують противаги мінімум 30% від ширини отвору, у Вашому випадку довжини не вистачає.

насколько я понимаю , если сделать ширину ворот 3,5м то и консольные влезут

3,5+3,5+3,5*0,3=8,05м ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ох, вибачте, забув зазначити: мінімальну противагу я б радив робити півтора метри, бо треба витримати відстань між роликовими каретками
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...