Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Можливо, я просто не достатньо володію інформацією, і тому помиляюся. Але моя думка така, що у планах керівництва села нема намірів будувати висотки на тих ділянках, котрі в цій темі власники умовно розділили на 6 секторів. Якби був такий намір, то нинішній генплан виглядав би інакше. Посуті це нинішнє керівництво села приймало генплан, на котрому заплановане індивідуальне житлове будівництво.

 

Якби керівництво села було проти індивідуальної забудови, котра заважає будувати висотки, то до усіх індивідуальних забудовників регулярно б навідувалась архітектурна інспекція. Чи були такі випадки по цьому полю? Якщо таких випадків не було, то хіба не дивно, що сільська рада, котра начебто проти індивідуальної забудови, не нацьковує інспекторів?

 

Думаю, що дії влади були пов'язані з її бажанням витіснити з поля тих власників, котрі не мають намірів будуватися, а тримають свою ділянку виключно для продажу в майбутньому, коли поле буде забудованим і земля на ньому буде дорогою. Напевне ж що наближені до влади люди мають там також свої ділянки для продажу. І зробити ці ділянки дорожчими можна тільки запустивши забудову поля. Для цього хтось мусив першим за недорого почати розпродувати ділянки реальним забудовникам. Так як наближені до влади власники ділянок не хотіли починати з продажу за недорого своїх ділянок, з поля різними страшилками почали витісняти своїх "конкурентів", котрі також хотіли б колись в майбутньому на своїй ділянці добряче підзаробити. Просто це майбутньє могло б ніколи не настати, якби усі тільки сиділи і чекали. Тому наближені до влади люди і прокаламутили воду, і замість втратити на продажах своїх ділянок, тепер додатково підзароблять не перепродажі ділянок тих власників, у кого передчасно здали нерви.

Ті, хто реально будується, вряд чи заважають владі. Ймовірніше навіть навпаки. Тепер ситуація не виглядатиме так, начебто за рахунок сільського бюджету розвивають території, котрі колись за безцінь позкуповували певні люди, і мають намір за дорого продати після того, як будуть підведені комунікації. Думаю, що тим найвідважнішим, котрі першими кинулися зводити будинки, сільська влада десь глибоко в душі навіть дуже вдячна. Може, саме вона "по старій дружбі" попросила будінспекцію поки не навідуватись до Грушки, щоб не запороти розпочатий процес розвитку?

 

Уся вищеописана мною "візантійщина" - чисто вигадане мною припущення, що не має під собою жодних відомих мені твердих фактів. Тому продовжуємо жити так, як і жили до прочитання розписаної мною маячні. Хто вірить у перспективу жити у власному будинку біля Грушки - продовжує розпочату справу. Хто мав намір продати ділянку - продавайте, поки не пізно! А раптом і справді це останній шанс її продати за скільки-небудь?

До того как роздали участки, эта мафия (властью их называть сложно) действительно хотела отжать у агрокомбината это поле и пустить его под застройку высоток. Генплана тогда еще не было. И это било б третье поле которое отжали, но в третий раз народ молчать не стал и землю пришлось все таки раздать людям. Люди должны били получить не по 9 соток, а примерно по 30 соток. Но просто не успели 2 поля агрокомбинат отдали в сельраду А сельрада их бистро кому то видали. В итоге теперь там стоят житловые комплексы. По чему эта мафия Киево-Святошинского района, так просто сдалась и решила видать людям участки, бог эго знает. Я предполагаю, что они испугались, что грунт для высоток неподходящий. А также я предполагаю, что они планировали построить котеджний город, или маленькие двух этажные домики как на Шалимова, и потом продавать как двух этажные квартиры с 1 соткой земли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ким би не була нинішня влада Софіївської Борщагівки, однак я не бачу зараз якихось революційних настроїв серед населення села. До влади мешканці Софіївської Борщагівки ставляться приблизно так само, як кияни ставляться до своєї. Бачать, що не усі дії влади однозначні і багато передвиборчих обіцянок ніколи не матеріалізується. Але якоюсь революційною ситуацією навіть не пахне, і найімовірніше після наступних місцевих виборів склад і голова сільради вряд чи сильно відрізнятиметься від нинішнього. Сподіватися на прихід доброго "царя" не доводиться. Тому вибивати усе потрібне доводеться саме з цієї влади, як би хто до неї не ставився. І негативні майже політичні висновки про владу Софіївської Борщагівки у цій темі краще не робити. Може, якщо мені також колись доведеться мати справу з владою Софіївської Борщагіаки, я також почну вважати її мафією. Але в цій темі це флуд, котрий не йде на користь вирішення проблем даної теми. Якщо у влади складеться враження, що зформувався опозиційний кооператив, боротьба з ним може стати питанням політичним. Тоді домогтися вирішення якихось питань може стати ще складнішим.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вместо гадания "плоха или не очень влада Софиевской Борщаговки" можно открыть сайт сельрады и попробовать найти решение сессии о разработке детального плана на ваш массив. Я не нашла. А вы?

 

316b55edfa59.png

 

Есть решение о разработке детального плана на логистический центр, поинтересуйтесь в сельраде, есть ли решение сессии сельрады по разработке детального плана на ваш массив. Если есть и детальный план разрабатывается, было ли объявление о громадских обговореннях (обязательное условие) . Вам же интересно посетить громадские обговорення детального плана вашего массива?

 

55878f78c4bc.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вряд чи відсутність інформації на сайті сільради означає відсутність процесу. Якщо опиратися лише на інформацію з сайту, то окрім роботи над логісттчним центром в селі взагалі нічого не відбувається. Там декілька публікацій і повідомлень за останні п'ять років. Враховуючи те, що досі тривають спроби задешево скуповувати ділянки, то і не дивно, що будь-яка офіційна іформація щодо перспектив цього поля буде максимально замовчуватись. Знову ж чисто моє припущення - ДПТ буде готовий ще у вересні, але про його готовність усі дізнаються лише коли УКРНДПІЦИВІЛЬБУД опублікує звіт про виконану в 2016-му році роботу. У тих, хто в паніці планує продати ділянку, в запасі буде ще три місяці, аби зробити це задешево - як раз у жовтні - грудні активно перетиратиметься тема "ось бачите, нема і не буде ніякого ДПТ".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

DecorMaster, Ви один із тих рожевоокулярних які хочуть продати свій город по ціні квартири?))))))))) Тому і вводите людей в оману своєю писаниною?)) Чи у Вас інша мета?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

DecorMaster, Ви один із тих рожевоокулярних які хочуть продати свій город по ціні квартири?))))))))) Тому і вводите людей в оману своєю писаниною?)) Чи у Вас інша мета?

 

Майже вгадали - я один із тих зеленоокулярих, котрий не маючи городу, хочу його продати за ціною двох квартир.)))))))

 

Справжню мету не можу розкрити - сьогодні в завтрашні день не усі можуть дивитись. Вірніше, дивитись можуть не тільки лиш усі - мало хто може це робити (с).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ким би не була нинішня влада Софіївської Борщагівки, однак я не бачу зараз якихось революційних настроїв серед населення села. До влади мешканці Софіївської Борщагівки ставляться приблизно так само, як кияни ставляться до своєї. Бачать, що не усі дії влади однозначні і багато передвиборчих обіцянок ніколи не матеріалізується. Але якоюсь революційною ситуацією навіть не пахне, і найімовірніше після наступних місцевих виборів склад і голова сільради вряд чи сильно відрізнятиметься від нинішнього. Сподіватися на прихід доброго "царя" не доводиться. Тому вибивати усе потрібне доводеться саме з цієї влади, як би хто до неї не ставився. І негативні майже політичні висновки про владу Софіївської Борщагівки у цій темі краще не робити. Може, якщо мені також колись доведеться мати справу з владою Софіївської Борщагіаки, я також почну вважати її мафією. Але в цій темі це флуд, котрий не йде на користь вирішення проблем даної теми. Якщо у влади складеться враження, що зформувався опозиційний кооператив, боротьба з ним може стати питанням політичним. Тоді домогтися вирішення якихось питань може стати ще складнішим.

Я вибачаюсь, що зачепив політичну тему, Ви праві наш

форум створений не для цього. Я лише хотів розповісти

історію нашого поля. Влада Софиевської Борщагівки ****це лише одна з дійових осіб, в моєму повідомлення і не більше.

Тому ще раз вибачте. З повагою Мироненко Олексій.

 

Добавлено через 21 минуту

Ось такий краєвид у нас ввечері:)

[ATTACH]524654[/ATTACH]

Очень красиво. Никогда ночью не был на участке. Спасибо за фото.

 

:good::good::good::good::good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вряд чи відсутність інформації на сайті сільради означає відсутність процесу. Якщо опиратися лише на інформацію з сайту, то окрім роботи над логісттчним центром в селі взагалі нічого не відбувається. .

 

 

Процесс разработки, согласования и утверждения детального плана территории урегулирован в ЗАКОНАХ и ПОДЗАКОННЫХ актах. Вот пример решения сессии о ДПТ :

 

406caf658350.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Процесс разработки, согласования и утверждения детального плана территории урегулирован в ЗАКОНАХ и ПОДЗАКОННЫХ актах. Вот пример решения сессии о ДПТ :

 

Я так розумію, що це приклад, а не єдино-можливий варіант.

 

Як саме запускають процес розробки ДПТ в Софіївській Борщагівці - мабуть, у більшості випадків, це якась таємниця. Хто, коли і як давав дозвіл на будівництво Новуса і ЖК Софіївська сфера на цьому полі - знають тільки ті, хто будує, і ті хто дозволяв. Жодної інформації з цього приводу у вільний доступ не потрапило. Причина проста - більшість корінних жителів села на громадських слуханнях не підтримала б забудову, котра передбачена для будь кого, тільки не для них. Старожили опиняються між Києвом, і передмістям Києва, котрі між собою зв'язані вже перевантаженою Бишівською трасою, і вузенькими сільськими вулочками, по котрих добиратимуться в столицю мешканці свіжозабудованих територій. Навдміну від поля "біля Грушки" та поля між Боярською та Бишівською трасами, забудова південної околиці села мало зачіпає інтереси корінних мешканців - всеодно це "сільське захолустя" ближче до Києва, ніж до їхніх подвір'їв. Тому інвестор будівництва логістичного центру не боявся вільного доступу для мешканців села про його будівництво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото фрагменту генплану взято з восьмої сторінки цієї теми:

attachment.php?attachmentid=483340&d=1452545941

 

Хтось вкурсі, що саме планують зводити в зоні громадської забудови між 6-м і 5-м секторами? Силуети планів споруд не дуже схожі на школу і дитячий садочок - величезні еркери ( стіни із зовнішнім "випуклим" радіусом) не дуже зручні для розміщення класів. Південніше, по обидві сторони грушки - типові силуети планів навчальних закладів (цікаво, чи хоч один із них буде державним, чи принаймні з адекватною вартістю навчання). А що по центру поля?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Доброго дня! Чи існує група в соцмережах, де обміюються інформацією власники земельних ділянок? Я б приєдналася)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот читаю эту ветку уже давно и не перестаю удивляться вам. Зачем вы купили там участки? Позарились на близость к Киеву? И что в итоге получили? Электричества нет, а без него как видите никуда. Перспективы перевести все ваше "богатство" пид забудову пока тоже нет. Уже год идут вялые разговоры что мол подождите еще месяц другой и заживем! Неужели вы верите что сельсовет сам, за бесплатно или за дешево сделает вам ДПТ и о чудо, вы станете владельцами "золотых участков" прямо в столице, за окружной? Вы себе не представляете сколько денег, сил и времени стоит решить вопрос по нормальному участку в черте города, типа присвоить адрес, сделать смену целевого назначения в черте города. Все это проходит через жадных до денег взяточников из райадминистраций. А вы купили участки в поле под ОСГ без коммуникаций и серьезно решили строить там родовые поместья? А потом как столкнулись с реальностью, начинаются разговоры типа камеры на батареях, будку в центре поля с охраником. Вам в жизни веселья мало было что вы в такой гемор ввязались? Я просто не понимаю зачем вы это все делаете? Почему нельзя, если нет много денег, просто купить нормальный участок на пару км дальше и не иметь таких головняков?

 

Я, так понял, фактов не будет?

 

Добавлено через 2 минуты

Вместо гадания "плоха или не очень влада Софиевской Борщаговки" можно открыть сайт сельрады и попробовать найти решение сессии о разработке детального плана на ваш массив. Я не нашла. А вы?

 

316b55edfa59.png

 

Есть решение о разработке детального плана на логистический центр, поинтересуйтесь в сельраде, есть ли решение сессии сельрады по разработке детального плана на ваш массив. Если есть и детальный план разрабатывается, было ли объявление о громадских обговореннях (обязательное условие) . Вам же интересно посетить громадские обговорення детального плана вашего массива?

 

55878f78c4bc.png

 

По генплану такое было? Я не уверен, что сель рада обязано все писать на сайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

По генплану такое было? Я не уверен, что сель рада обязано все писать на сайте.

 

По Генплану и Детальному плану должна быть информация на сайте и в газете.

 

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3038-17/page

 

4b64b210a1ff.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пані Надіє, ми дуже цінуємо Вашу турботу. Але я як людина, яка другий десяток років проживає в Софіївській Борщагівці чудово пам'ятаю, як виглядала нова частина села буквально років 8-9 тому. Це було поле з поодиноками купами бетонних плит, про електроненергію і мови не було. Зараз там збудовані і заселені житлові комплекси з інфраструктурою, приваті будинки. Думаю їх в свій час теж відмовляли від житла в "полі" , слава Богу добре почуваються, враховуючи те, що в країні давно не найкраща економічна ситуація, приаймні для більшості)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня!

 

Дзвонив щойно (11:30 04.10.2016) стосовно стану розробки ДПТ.

 

В УкрНДПІЦивільбуд Ханенко О.І. (керівник групи, що розробляє наш ДПТ) сказав, що на сьогодні завдання складено і підписано, зроблено топозйомку. Для завершення роботи не вистачає даних по новому кадастру. Після отримання цих даних вони орієнтовно за місяць зможуть завершити роботи.

В Софіївсько-Борщагівській сільській раді Якимаха О.О. (представник сільради, що займається збором документів для розробки ДПТ) повідомила, що інститут попросив у неї дані по кадастру 2 тижні тому, тоді ж вона надіслала запит про надання цих даних в Управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі Київської області - відповіді немає. Також Ольга Олександрівна півтора місяці назад направила запит про охоронну зону до військової частини - відповіді немає.

 

Затримка розроблення ДПТ засмучує, але те, що процес запущений і виконується, дає надію на його завершення.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перша добра звістка за останній час стосовно наших ділянок , дякую Вам Павел!!!
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всім привіт!

До Анастасії дзвонила представник сільради Якимаха Ольга Олександрівна. Повідомила, що їздила стосовно отримання даних по новому кадастру для нашого поля. Їй знову нічого конкретного не сказали.

 

Можливі дії власників ділянок:

1. Чекати. Колись таки мусять надати те, що зобов'язані.

2. Можливо, хтось може вплинути сам чи через знайомства на пришвидшення процесу.

3. Замовити необхідні дані через приватну структуру, яка обіцяє офіційно надати їх протягом 2-х днів. Вартість послуг - 450 у.о. (інформація поки по одній структурі).

 

Прошу висловити свої думки відносно ситуації, що склалась.

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!

До Анастасії дзвонила представник сільради Якимаха Ольга Олександрівна. Повідомила, що їздила стосовно отримання даних по новому кадастру для нашого поля. Їй знову нічого конкретного не сказали.

 

Можливі дії власників ділянок:

1. Чекати. Колись таки мусять надати те, що зобов'язані.

2. Можливо, хтось може вплинути сам чи через знайомства на пришвидшення процесу.

3. Замовити необхідні дані через приватну структуру, яка обіцяє офіційно надати їх протягом 2-х днів. Вартість послуг - 450 у.о. (інформація поки по одній структурі).

 

Прошу висловити свої думки відносно ситуації, що склалась.

 

 

 

Я за 3-тий пункт!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю перед зимою не хто не буде поспішати з цим, треба почекати до весни, хоча якщо більшість вирішить заплатити 450 у.е. я не проти зкинутися.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не розумію в чому проблема, якщо є офіційний запит від селищної ради до Управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі Київської області і відповіді немає, щось тут не те, адже існують граничні терміни відповіді на запит у державну установу . крім того, не треба чекати весну, весна вже не одна минула, а віз і нині там
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не розумію в чому проблема, якщо є офіційний запит від селищної ради до Управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі Київської області і відповіді немає, щось тут не те, адже існують граничні терміни відповіді на запит у державну установу . крім того, не треба чекати весну, весна вже не одна минула, а віз і нині там

 

Згоден, що дивно що на запит селищної ради досі нема відповіді, але ж Ви розумієте в якой країні ми живемо, в державних установах панує бюрократія і корупція і з цим треба щось робити, але що? Яикщо вони на запит селищної ради не дають відповіді, куди скаржитися, я не знаю(. Як варіан можна зібрати необхідну сумму і замовити в іншому місті, але збір коштів тех займе багато часу, буде багато питань і обговорень, не всі захочуть платити кошти, коли можна почекати і отримати безкоштовно, на топозйомку вже збирали, знаємо))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я рахую, що треба знову звертатись до Голови селищної ради за допомогою в цьому питанні
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На этой недели обращусь к Мирославе Смирновой с просьбой прояснить ситуацию. Отпишусь на форуме. Платить по 450 это самое неправильное дело. Вокруг строятся комплексы. Деньги у сельрады есть.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня общалась с первым замом Мирославы Михайловны Смирновой (она в отпуске) - Кошиком Артемом Леонидовичем. Он лично выяснил у голови сельсовета, что выделено 200 тыс грн на детализированный план, деньги перечислены, план сейчас в работе, наши участки туда вошли. Проблем с планом на этот момент нет. Может кто-то располагает другой информацией?
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...