Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть у виборі проекту

stomka

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора!

Хочу попросити допомоги у форумчан у виборі проекту майбутнього будинку!

Нарешті і ми зібрались з думками та грошима:D

Що маємо?Ділянка в стані підготовки документів,ціну погоджено,задаток дано...чекаємо.

Розміри 32*60.

Основні побажання по будинку:

-лише одноповерховий(є досвід проживання у двоповерховому будинку та дворівневій квартирі,як кажуть,нажились,вистачило)

-для молодої сім*ї(двоє дорослих),яка буде з часом збільшуватися

-три спальні кімнати з хорошею площею

-гараж на два авто

-загальна площа до 200кв.м(не менше 150)

На даний момент приглянулись два типових польських проекти,які можна незначно відкорегувати до своїх потреб.Прохання покритикувати,дати цільні поради,так як досвіду будівництва немає.

Який краще у плануванні,використанні корисної площі,тощо?

Обираємо між Z281 та TPGoran CE(DOM TP1-89).Другий плануємо відзеркалити.

Розташування згідно сторін наступне:

-вхід на північний схід

-кухня та столова на схід та півд.схід

-тераса на південь

-спальні на захід та пн.захід

-гараж на північ

Чи є оптимальним таке розташування?

Усім буду щиро вдячна за відгуки та рекомендації!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

додайте ще вхідні дані по ділянці, а саме напрямок північ-південь...

робота з сонцем при плануванні житлового простору дуже важлива...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також розгляну пропозиції щодо розробки готового проекту (архітектурно-будівельної та інженерної частин)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схематично це вигядатиме так у проекті Z281

 

ориєнтація не погана... мені особисто саме таке зонування довподоби :)

іноді замовники хочуть кухню на півночі, хоча рекомендую їм краще в східній частині...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!Скажіть який із цих проектів більш функціональний?Можливо є критичні зауваження та побажання по плануванню,яких я не бачу (( Друзі,запрошую усіх до критики та обговорення,буду щиро вдячна!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!Скажіть який із цих проектів більш функціональний?Можливо є критичні зауваження та побажання по плануванню,яких я не бачу (( Друзі,запрошую усіх до критики та обговорення,буду щиро вдячна!

 

Планувальні рішення з проекту Z281 мені більш подобаються, але мабуть дещо трохи змінив би...

а також і до зовнішего оформлення додав би "сучасності"...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене насторожує малий простір біля входу (куди діти увесь верхній одяг та взуття),є думки щоб забрати кладовку з кухні та відзеркалити у бік коридору.І ще питання,якщо забрати двері у коридорах,як це відобразиться на просторі гараж-житлові кімнати та вітальня?Чи не замало одних дверей,які відділятимуть основний простір від гаражу?Є думки щоб продовжити господарське приміщення на рівень із гаражем.Дякую!

 

Добавлено через 7 минут

Через велику площу остікління тепловтрати будуть значні?Чого слід очікувати і як поступити?Враховуючи що будуємо на Прикарпатті,чи варто відмовитись від вікон до підлоги,наприклад,у спальнях?Так хочеться більш природного освітлення плюс краєвиди на ліс та гори)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороший проект, для себя думал стену коридора сделать не глухой, что бы он не был таким длинным и темным
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не помиляюсь,бачила як у поляків вона ( стіна коридору)була не така довга,думаю як приклад її можна зробити зі вставкою(-ами)із матованого скла,світліше буде,але це вже діло практичності та смаку.Просто у мене слабкість до скляних перегородок))для себе таки планую глуху....напевне)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене насторожує малий простір біля входу (куди діти увесь верхній одяг та взуття),є думки щоб забрати кладовку з кухні та відзеркалити у бік коридору.І ще питання,якщо забрати двері у коридорах,як це відобразиться на просторі гараж-житлові кімнати та вітальня?Чи не замало одних дверей,які відділятимуть основний простір від гаражу?Є думки щоб продовжити господарське приміщення на рівень із гаражем.Дякую!

 

Добавлено через 7 минут

Через велику площу остікління тепловтрати будуть значні?Чого слід очікувати і як поступити?Враховуючи що будуємо на Прикарпатті,чи варто відмовитись від вікон до підлоги,наприклад,у спальнях?Так хочеться більш природного освітлення плюс краєвиди на ліс та гори)

 

прошу пробачення але на такі запитання відповідаю коли починаю працювати над проектом...

багато рішень залежать від:

- матеріали та технології

- кількісний склад родини

- ділянка та благоустрій

- і ше дуже багато факторів

 

буду потрібен як виконавець - звертайтесь!

дякую за розуміння

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...