Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хочу дивного: накриття теплицею.

akhavr

Рекомендовані повідомлення

Дано: ділянка з двоповерховим будинком 9x12. Висота від умовного ноля ~12м.

 

Треба: накрити все це прозорим ангаром (теплицею), один проліт, ширина від 14 до 18 метрів, довжиною ~30м. Спочатку зашито буде полікарбонатом, який згодом поступово буде мінятись на калене скло. Поверх цього будуть перенесені сонячні панелі та колектори.

 

Для пояснення концепції: https://www.youtube.com/watch?v=RE718vp7N4Q www.solardome.co.uk/case-study/the-nature-house-north-norway/

 

Зараз шукаю конструктора, який би адаптував який-небудь типовий проект, наприклад з радянської серії 1.820.5-2 meganorm.ru/Data2/1/4293847/4293847002.pdf

 

Ну і за загальні питання та коментарі буду вдячний. Без троллінгу, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за загальні питання та коментарі буду вдячний.
Достатньо почитати коментарі під https://www.youtube.com/watch?v=RE718vp7N4Q
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Достатньо почитати коментарі під https://www.youtube.com/watch?v=RE718vp7N4Q

 

І?.. В чому саме полягає Ваша думка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайдите летом в любой стеклянный переход, там после двух минут Ташкента, можно помереть. А сколько с этой конструкцией геморроя, страшно подумать. Мыть несколько раз в неделю мягкой водой, а то на стенках будет накипь как в аквариуме. Ну а зимой толку ноль, типа как тепловой насос. 15 000 евро закопанные в землю, окупаемость 150 лет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І?.. В чому саме полягає Ваша думка?
Там в коментарях вже назвали основні недоліки: дуже висока вартість, спека влітку, багато клопоту з миттям, небезпека у сейсмічних регіонах.

Від себе додам: може побити градом, взимку зверху буде лежати сніг.

Хотілось мені засклити навіс на аватарці, але думаю, що влітку це буде занадто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мыть несколько раз в неделю мягкой водой, а то на стенках будет накипь как в аквариуме.

 

Накип?.. Акваріум ніколи не тримав, тому метафору не розумію.

 

Ну а зимой толку ноль, типа как тепловой насос.

 

Чому взимку толку нуль?

 

Я можу точно сказати, що у мене в будинку при вітрі і 0 градусів **значно** холодніше, ніж при -10 і штилі.

 

Добавлено через 2 минуты

Там в коментарях вже назвали основні недоліки: дуже висока вартість, спека влітку,

 

Спека влітку - штори + вентиляція. Цього літа я перевірю на маленькій копії.

 

небезпека у сейсмічних регіонах.

 

Київська область - аж ніяк не сейсмічно активний регіон.

 

Від себе додам: може побити градом, взимку зверху буде лежати сніг.

 

Ну, взимку буде сніг вгорі, і що? Конструкція в будь-якому випадку має бути на це розрахована.

 

Граду ще не було, як веде себе полікарбонат - не знаю. Якби було фатально, то теплиці б не робили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і що?

 

Вы влюбились в эту идею, так бывает. Поэтому все доводы против воспринимаете через призму эмоций. Не нужно ни с кем спорить. Просто потерпите. Глядишь, само попустит. Ну а если нет, то будете строить. Каждый имеет право на мечту.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я можу точно сказати, що у мене в будинку при вітрі і 0 градусів **значно** холодніше, ніж при -10 і штилі.
У мене теж, і я навіть знаю чому - вікна поставлені аби як.

Спека влітку - штори + вентиляція. Цього літа я перевірю на маленькій копії.
У мене є маленька копія - засклена бесідка. Влітку там неможливо знаходитися вдень, навіть коли відчинені всі вікна. В теплиці з полікарбонату взагалі Сахара. Для себе зробив висновок, що вікна у нас потрібно робити так, щоб влітку вони були повністю у тіні, або від даху, або від дерев. А взимку - навпаки.

Ну, взимку буде сніг вгорі, і що?
І не буде сонячного світла.

Конструкція в будь-якому випадку має бути на це розрахована.
Ви вже підрахоували вартість такої конструкції?

Граду ще не було, як веде себе полікарбонат - не знаю. Якби було фатально, то теплиці б не робили.
Я у себе повністю міняв на теплиці сотовий полікарбонат після граду. А великий град пробиває навіть автомобільне скло та шифер. У нас потрібно робити дах або з бітумки або з металу.

 

Так, я бачив скляний дах у торгівельно-розважальних центрах, але там навіть на вигляд таке скло, що воно затягне дорожче вартості всього мого будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы влюбились в эту идею, так бывает. Поэтому все доводы против воспринимаете через призму эмоций. Не нужно ни с кем спорить. Просто потерпите. Глядишь, само попустит. Ну а если нет, то будете строить. Каждый имеет право на мечту.

 

2 роки терпів, не попустило. Хочу, щоб попустило після обгрунтованої критики та цінника :)

 

Добавлено через 7 минут

У мене теж, і я навіть знаю чому - вікна поставлені аби як.

 

У мене тут такі вітра, що сумніваюсь, що тільки вікнами обійдеться. Хоча значна частина втрат таки да, на вікна.

 

У мене є маленька копія - засклена бесідка. Влітку там неможливо знаходитися вдень, навіть коли відчинені всі вікна. В теплиці з полікарбонату взагалі Сахара.

 

Штори є?

 

Для себе зробив висновок, що вікна у нас потрібно робити так, щоб влітку вони були повністю у тіні, або від даху, або від дерев. А взимку - навпаки.

 

Так то ясно...

 

І не буде сонячного світла.

 

(бурчить) типу взимку воно є взагалі... (/бурчить)

 

Все ж залежить від кута нахилу. На вертикальній прозорій стіні сніг навряд-чи буде затримуватись.

 

Ви вже підрахоували вартість такої конструкції?

 

Для того, щоб підрахувати вартість конструкції, треба мати проект конструкції. А її можна зробити хоч з лісу-кругляка, як в радянській 1.820.5-2, так і з алюмінію. Різниця в ціні тільки на конструктив буде більше порядка.

 

Я тому і створив цю тему, щоб знайти конструктора, який цим займеться і пояснить мені звідки у нього числа взялись.

 

Я у себе повністю міняв на теплиці сотовий полікарбонат після граду. А великий град пробиває навіть автомобільне скло та шифер. У нас потрібно робити дах або з бітумки або з металу.

 

Вірю, та у мене інший досвід: машину та полікарбонат не пробивало ні разу. Сонячні панелі теж. Можливо цього літа буде град і я зміню свою точку зору.

 

Так, я бачив скляний дах у торгівельно-розважальних центрах, але там навіть на вигляд таке скло, що воно затягне дорожче вартості всього мого будинку.

 

Гг... За такий цінник буде дешевше побудуватись десь в Іспанії :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 роки терпів, не попустило. Хочу, щоб попустило після обгрунтованої критики та цінника :)

 

Цель какая? Сделать дом теплее? Уменьшить затраты на отопление?

Ок

 

1. Теплица такого размера (в частности, высоты) будет стоить дорого.

2. Зимой нужна достаточная температура внутри, чтобы снег таял и теплица пропускала тепло и не закрывал естественное освещение.

3. Нужно хорошая гидроизоляция - будет лить со всех щелей, когда тает лед.

4. Стекла (а именно их нужно использовать, поскольку не будет никакого вида) нужно часто мыть. Как Вы себе это представляете на такой высоте?

5. Град однозначно будет разбивать.

6. Летом никакая система вентиляции не справится, даже если будет система проветривания и шторки. А эта автоматика стоит очень дорого. Придется охлаждать кондиционером - опять же затраты!

7. Внешний вид - убого.

8. Окупаемость? А что окупать? Пару машин дров в году?

 

В общем, бредовая идея, простите за откровение.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цель какая? Сделать дом теплее? Уменьшить затраты на отопление?

 

Додати мінімум три місяці на рік до періоду, коли можна комфортно знаходитись за межами 4х стін. Зараз це тільки півроку на рік: з середини квітня по середину листопада.

 

1. Теплица такого размера (в частности, высоты) будет стоить дорого.

 

Що конкретно буде коштувати дорого?

 

2. Зимой нужна достаточная температура внутри, чтобы снег таял и теплица пропускала тепло и не закрывал естественное освещение.

 

Сніг на вертикальній поверхі затримуватись не буде :)

 

3. Нужно хорошая гидроизоляция - будет лить со всех щелей, когда тает лед.

 

За цю зиму не помітив ні криги, ні води з усіх щілин.

 

4. Стекла (а именно их нужно использовать, поскольку не будет никакого вида) нужно часто мыть. Как Вы себе это представляете на такой высоте?

 

Спочатку обгрунтуйте тезу про "тільки скло".

 

5. Град однозначно будет разбивать.

 

Не помітив.

 

6. Летом никакая система вентиляции не справится, даже если будет система проветривания и шторки. А эта автоматика стоит очень дорого. Придется охлаждать кондиционером - опять же затраты!

 

У мене є евристика: будь-яке твердження в якому є слова "ніяка", "всі", "кожен" сприймати за замовчуванням як хибне, доки не доведено зворотнього.

 

Доведіть, що "ніяка система вентиляції не справиться".

 

7. Внешний вид - убого.

 

Я ж Вам його не продаю?

 

8. Окупаемость? А что окупать? Пару машин дров в году?

 

Раз Ви почали з коректного запитання про мету, то може б дочекались відповіді, а не читали думки через інтернет?

 

Назвіть ціну за +3 місяці на рік часу за межами чотирьох стін, тоді можна буде продовжувати про окупність :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно читал где то на форумах о возведении вокруг дома постройки из стекла.Постройка где то на севере.То люди писали что построить\оплатить\может только человек который получает доход от продажи газа-нефти.Ведь сам дом тоже нужно будет отапливать\охлаждать.И кто будет стекло переодически омывать на высоте да и площадь стекла тоже приличная. В поисковике можно много krovlyakryshi.ru/specialnye-vidy/steklyannaya-krysha-113 найти о крыше-домах из стекла .Например syndyk.by/photoreportage/doma/steklyanniy_dom_50_razlichnih_konstruktsiy-20841.html. Проще сделать одну только крышу.Или часть дома.Видел давно несколько крыш под стекло боковые стены забелены\защита от солнца\.Проездом.Там вроде бы сделаны были теплицы.Как сейчас незнаю.krovlyakryshi.ru/specialnye-vidy/steklyannaya-krysha-113
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штори є?
Є. Штори теж нагріваються від сонця. Будемо саджати якісь ліани та дерева, щоб закривали.

Можливо цього літа буде град і я зміню свою точку зору.
У нас прямо зараз насипає. Ж-)

+3 місяці на рік часу за межами чотирьох стін
Як на мою думку - у нашому кліматі за розумні гроші це неможливо. Маю засклену бесідку, яка потребує повної герметизації та обігріву каміном. Тобто ви отримуєте ті ж самі 4 стіни.

 

За нерозумні гроші звичайно можна побудувати теплицю-трансформер, яка буде повністю відкриватися-закриватися або змінювати коефіцієнт пропуску сонячного світла, але за такі гроші дешевше жити на Мальдівах, де цілий рік температура +25-28.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додати мінімум три місяці на рік до періоду, коли можна комфортно знаходитись за межами 4х стін. Зараз це тільки півроку на рік: з середини квітня по середину листопада.

 

 

 

Що конкретно буде коштувати дорого?

 

 

 

Сніг на вертикальній поверхі затримуватись не буде :)

 

 

 

За цю зиму не помітив ні криги, ні води з усіх щілин.

 

 

 

Спочатку обгрунтуйте тезу про "тільки скло".

 

 

 

Не помітив.

 

 

 

У мене є евристика: будь-яке твердження в якому є слова "ніяка", "всі", "кожен" сприймати за замовчуванням як хибне, доки не доведено зворотнього.

 

Доведіть, що "ніяка система вентиляції не справиться".

 

 

 

Я ж Вам його не продаю?

 

 

 

Раз Ви почали з коректного запитання про мету, то може б дочекались відповіді, а не читали думки через інтернет?

 

Назвіть ціну за +3 місяці на рік часу за межами чотирьох стін, тоді можна буде продовжувати про окупність :)

 

1. Не хочу тратить свое время, но 12м теплица обойдется очень не дешево. В свое время просчитывали промышленную теплицу (для бизнеса!!!) и цены были малоприятные. Дайте запрос в любую компанию, которая специализируется на теплицах - будет Вам цена.

2. Снег будет задерживаться. Неужели так трудно просто погуглить для начала?

 

 

3. Первый год может и не будет, в потом - со всех щелей.

4. Если Вы хотите вид как на фото, то можно и не "только стекло"

84844444_w640_h2048_izobrazhenie_034.jpg?PIMAGE_ID=84844444

5. То, что Вы не видели, не значит, что град не разобьет.

6. А Вы поезжайте в ближайшие теплицы высотой в 12 метров прямо сейчас - будете удивлены какая там температура. Это же теплица!!!

7. А на счет вида - то это лично мое мнение. Не принимайте как осуждение. Фломастеры, они разные на вкус и цвет.

 

P.S. Три месяца+ в теплице с убогим видом как изнутри, так и снаружи? Поймите, Вы себе вбили в голову какую-то идею "фикс", которая лишена здравого смысла и оправдываете свою хотелку любыми способами. Стройте на здоровье!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Не хочу тратить свое время, но 12м теплица обойдется очень не дешево. В свое время просчитывали промышленную теплицу (для бизнеса!!!) и цены были малоприятные. Дайте запрос в любую компанию, которая специализируется на теплицах - будет Вам цена.

 

Мене не влаштовує, що там ціна "підсумком". А мені треба не теплиця для вирощування, а накриття з усіх сторін (зараз поміняю тему)

 

Upd.. ага, тема не міняється. Ладно, значить так і буде.

 

2. Снег будет задерживаться. Неужели так трудно просто погуглить для начала?

 

Я знаю, що у нас традиційно не читають текст, на який пишуть відповідь :)

 

Я написав про вертикальні поверхні. Як сніг лежить на поверхні з нахилом, я і сам чудово бачу кожної зими.

 

3. Первый год может и не будет, в потом - со всех щелей.

 

Це в промислових теплицях так?

 

4. Если Вы хотите вид как на фото, то можно и не "только стекло"

84844444_w640_h2048_izobrazhenie_034.jpg?PIMAGE_ID=84844444

 

Ok, врахував.

 

5. То, что Вы не видели, не значит, что град не разобьет.

 

Давайте не заміняти відсутність аргументів ("не хочу тратить свое время") на багаторазовий повтор тези без аргументів?

 

6. А Вы поезжайте в ближайшие теплицы высотой в 12 метров прямо сейчас - будете удивлены какая там температура. Это же теплица!!!

 

Див вище.

 

P.S. Три месяца+ в теплице с убогим видом как изнутри, так и снаружи? Поймите, Вы себе вбили в голову какую-то идею "фикс", которая лишена здравого смысла и оправдываете свою хотелку любыми способами. Стройте на здоровье!

 

Мені здається, що це Ви вбили в голову собі хотєлку переконати мене.

 

Я задав в першому пості досить конкретні питання і просив тролингом не перейматись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам нужна оранжерея. Удачи!

 

ok, хай буде оранжерея. На жаль, заголовок зараз поміняти вже не можу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снег зимой будет задерживаться. У Вас же не сплошное стекло / поликарбонат будет,а будут отдельные сегменты в рамах.Соответственно наметать будет на рамы и слой за слоем ложиться на стекло/пол-т.

 

Зимой не только солнце в окна ( а это одна из немногих и очень приятных вещей зимой ), а вообще ничего из окон не увидите. В частности, солнечный свет в зимний период полезная и дефицитная вещь для растений,детей,животных.

 

Никакие шторы и вентиляция не спасут летом. Спасет только мощная система кондиционирования.

На одесской трассе есть переходы наземные,накрытые поликарбонатом. Вход/выход не закрыт,по низу от пола,на сантиметров 40-к не закрыто вообще, т.е. вентиляция "дальше некуда". Прогуляйтесь ради интереса в 25 грд. и выше- дышать нечем.Одно желание- побыстрее выскочить из туннеля ))) Заодно и посмотрите на навес ,что с ним делает пыль и дождь-все в сплошных пятнах,налете и т.д.

 

Это так, сугубо мое женское мнение O:)

 

kak-vyraschivat-ogurtsy-v-teplitse-zimoy.jpg

Змінено користувачем жена slaven_33
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додати мінімум три місяці на рік до періоду, коли можна комфортно знаходитись за межами 4х стін. Зараз це тільки півроку на рік: з середини квітня по середину листопада.

Может ограничиться верандой под стеклом? Существует много вариантов исполнения, есть из чего выбрать.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снег зимой будет задерживаться. У Вас же не сплошное стекло / поликарбонат будет,а будут отдельные сегменты в рамах.Соответственно наметать будет на рамы и слой за слоем ложиться на стекло/пол-т.

 

Залежить від конструктиву.

 

Зимой не только солнце в окна ( а это одна из немногих и очень приятных вещей зимой ), а вообще ничего из окон не увидите. В частности, солнечный свет в зимний период полезная и дефицитная вещь для растений,детей,животных.

 

Ох. Ну на Вашому ж фото на вертикальних вікнах сніг тільки той, що на фундаменті...

 

Никакие шторы и вентиляция не спасут летом. Спасет только мощная система кондиционирования.

 

Зсуваємо 50% вертикального накриття, верх накриваємо чимось. Зовні.

 

Див вище стосовно мого ставлення до тверджень в яких є варіанти "ніякі" або "всі".

 

На одесской трассе есть переходы наземные,накрытые поликарбонатом. Вход/выход не закрыт,по низу от пола,на сантиметров 40-к не закрыто вообще, т.е. вентиляция "дальше некуда". Прогуляйтесь ради интереса в 25 грд. и выше- дышать нечем.Одно желание- побыстрее выскочить из туннеля ))) Заодно и посмотрите на навес ,что с ним делает пыль и дождь-все в сплошных пятнах,налете и т.д.

 

До одеської траси мені задовольняти цікавіть треба пертись 60км в одну сторону. Та дякую за пропозицію.

 

Добавлено через 1 минуту

Может ограничиться верандой под стеклом? Существует много вариантов исполнения, есть из чего выбрать.

 

Ок, мене цікавить веранда під полікарбонатом (з наступною заміною на скло) на ~6 соток :)

 

Чи не пофіг як назвати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, мене цікавить веранда під полікарбонатом (з наступною заміною на скло) на ~6 соток

Чи не пофіг як назвати?

 

Просто я предлагаю не засовывать под стекло весь дом и сделать его сдвигаемым.

Ну и это, соток убавьте :)

 

Видите, все просто говорят вам, что бред, а я ищу компромисс :D:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто я предлагаю не засовывать под стекло весь дом и сделать его сдвигаемым.

 

Так, весь будинок під накриття - це не догма. Але тоді з'являються примикання та інша фігня.

 

Ну и это, соток убавьте :)

 

Крита веранда-тераса 4x6м у мене вже є, мета і полягає в тому, щоб мати накритою помітну площу, а не "ще одну кімнату".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

на ~6 соток :)

 

 

Я щось подібне в ботанічному саду в Штудгарті бачив. Там ще штучні водоспади були і озеро з крокодилом. Не знаю, чи не надто спекотно там літом, а в березні було класно.

 

Для початку поцікавтесь у спеціалізованих на теплицях фірм, скільки коштуватиме подібного розміру теплиця. Отримане число помножте на дофіга, і знатимете точну суму для реалізації задуманого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я щось подібне в ботанічному саду в Штудгарті бачив. Там ще штучні водоспади були і озеро з крокодилом. Не знаю, чи не надто спекотно там літом, а в березні було класно.

 

Для початку поцікавтесь у спеціалізованих на теплицях фірм, скільки коштуватиме подібного розміру теплиця. Отримане число помножте на дофіга, і знатимете точну суму для реалізації задуманого.

 

Дешевле сразу к крокодилам перебраться. Флорида подойдет? :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для початку поцікавтесь у спеціалізованих на теплицях фірм, скільки коштуватиме подібного розміру теплиця. Отримане число помножте на дофіга, і знатимете точну суму для реалізації задуманого.

 

Ну от я дивлюсь на meganorm.ru/Data2/1/4293847/4293847002.pdf і не сильно бачу що там може коштувати дофіга.

 

Підкажіть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...