Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пасіка сивого капітана.Продаж меду и не тільки..

captain Grey

Рекомендовані повідомлення

Нове замовлення для Котяри із Дніпра напоготові і чекає понеділка...

Для любителів чистої "гречки" добра новина - вона відкачана і чекає на замовлення. Смак та запах різкі та насичені. Тому і ціна трохи більша - за 1 літр - 130грн.

Долар почав рости і "пчєлаводи" почали піднімати ціни.

Пасіка сивого капітана ціни заморозила і продає мед:

- сонях з різнотрав'ям - 1 л/1,4 кг - 105 грн.

- гречка з різнотрав'ям - - 125 грн.

- гречка - 130 грн.

Ціна з тарою без доставки.

Забрус з гречки - 200 г/100 грн.

Прополіс - 10 грн./10 г

 

Якщо будуть бажаючи на настій бджолиного підмору на горілці, з наступного тижня зроблю 3 літри.:beer:

Можна 2л гречки замовит Новою почтою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна 2л гречки замовит Новою почтою?

 

Можна. У мене є мед "гречка 50 на 50 з різнотрав'ям" та "80 на 20". Перший - м'якіший. Вам якого? Візьміть ще літр "соняха з різнотрав'ям", не пожалкуєте.

 

Якщо Ваша ласка, скиньте мені на один з мобільних(у моєму підписі) SMS з даними на отримувача, телефон та місто і номер відділення Нової пошти.

Якщо до обіду відправите, завтра ввечері зможу відправити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посылку получил и сразу дегустировать...даже покупки с АТБ не разобрал:D

 

Сначала забрус. Пахнет вкусно, вкусно жевать, только утомительно:lol: Чет вспомнилась песня группы Сплин (перефразируя, правда) "А ты жуй-жуй свой забрус без сахара и вспоминай всех тех..."

 

Потом отнес в подвал мед с соняха. Глянул на башенку из трех банок...мда, столько меда я еще не запасал:)

 

Ну и финал - проба гречки+травки. Ну что сказать...вот до сих пор сижу, плямкаю (ну типа что бы вкус распробовать;)) и не знаю что и сказать...этот мед надо пробовать, вкус...мммм...вкусный и богатый:good:. Так и хочется понять "А какие-такие цветочки пчелки в этот мед принесли?":D

На каждый день у меня теперь соняха ого-го, а этот мед заныкаю и буду его использовать в кулинарии, чтобы придать нотку. Ну, например, оладушки, блинчики полить, или творожок, или соус лимонно-медовый к мясу сделать!

 

Капитан, спасибо и дай Вам Бог здоровья и урожая меда на долгие года!:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравия желаю.

Я за очередной порцией "цукэрок".Тёща,доброй души человек,так причмякивала,так причмякивала Вашим медком,что мусив угостить.

мне 3л гречка+рт

3л гречки

Спаибо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посылку получил и сразу дегустировать...даже покупки с АТБ не разобрал:D

 

Сначала забрус. Пахнет вкусно, вкусно жевать, только утомительно:lol: Чет вспомнилась песня группы Сплин (перефразируя, правда) "А ты жуй-жуй свой забрус без сахара и вспоминай всех тех..."

 

Потом отнес в подвал мед с соняха. Глянул на башенку из трех банок...мда, столько меда я еще не запасал:)

 

Ну и финал - проба гречки+травки. Ну что сказать...вот до сих пор сижу, плямкаю (ну типа что бы вкус распробовать;)) и не знаю что и сказать...этот мед надо пробовать, вкус...мммм...вкусный и богатый:good:. Так и хочется понять "А какие-такие цветочки пчелки в этот мед принесли?":D

На каждый день у меня теперь соняха ого-го, а этот мед заныкаю и буду его использовать в кулинарии, чтобы придать нотку. Ну, например, оладушки, блинчики полить, или творожок, или соус лимонно-медовый к мясу сделать!

 

Капитан, спасибо и дай Вам Бог здоровья и урожая меда на долгие года!:beer:

 

Їжте на здоров'я та не хворійте.

Ваші наступні замовлення йдуть зі скидкою 10%.

P.S. Заставили мене зачервоніти, але ж і ... приємно.:oops:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравия желаю.

Я за очередной порцией "цукэрок".Тёща,доброй души человек,так причмякивала,так причмякивала Вашим медком,что мусив угостить.

мне 3л гречка+рт

3л гречки

Спаибо

 

Ех, Максиме! Ну трошки б раніше, сьогодні б і відправив. А так ... завтра.:D

Сьогодні повернувся до Сум, відправляв замовлення. Зранку підкуплю тару і відправлю.

...

P.S. Я хвилювався за відгук з Житомира, особливо за оцінку тещі.:rolleyes:

P.P.S. Ви розібрались як готувати настійку з прополіса? Якщо ні, телефонуйте.

Смачного і не хворійте.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, маю до вас прохання. Будь ласка, не перевантажуйте форумну приватну скриньку. Використовуйте SMS (ShotMessageService) на номери моїх мобільних телефонів. Тим паче, так зручніше відправляти ваші замовлення і повідомляти вам номер декларацій та реквізити.

Дякую за замовлення та розуміння.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні повернувся з садиби в Суми, відправив замовлення та вирішив поділитись цікавою інформацією про мед.

 

Ось трохи інформації про хімічний склад меду та вміст корисних речовин в різних сортах меду.

Зверніть увагу, будь ласка, на таблицю, а саме на мед з сонячника. Ох, недаремно японці так полюбляють саме на цей сорт меду!(не реклама, просто вважаю цей мед незаслужено недооцінюють).

Ну, а мед з Патріотівських луків (лугов - рус.)з їх різномаїттям трав та квітів - поза конкуренцією!

134089953.jpg

 

134089954.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такий фермент, як діастаза, розпадається найшвидше. Сам по собі. І, знаючи сорт меду, по діастазному числу можна визначити свіжість меду. Чи давність.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравия желаю.

Я за очередной порцией "цукэрок".Тёща,доброй души человек,так причмякивала,так причмякивала Вашим медком,что мусив угостить.

мне 3л гречка+рт

3л гречки

Спаибо

 

Максиме, Ваше замовлення поїде в понеділок. Вибачте, сьогодні не встиг, Нп працює тільки до 17.00.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравия желаю.

Я за очередной порцией "цукэрок".Тёща,доброй души человек,так причмякивала,так причмякивала Вашим медком,что мусив угостить.

мне 3л гречка+рт 3л гречки Спаибо

 

Максиме, Ваше замовлення відправив."Гречку" вигріб всю без остатку, тому трохи до 4 кг не доважив, але врахував в вартості.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнюю асортимент:

- мед "сонях+р.т." - 70 грн/кг.

- забрус - 20 грн/100 г

- прополіс - 10 грн/10г(кулька важиться).

 

В найближчих планах спиртові (70%) настійки на прополісі та на бджолиному підморі.

 

Хай щастить!:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заказ получил,спасибо.

Вкусовая характеристика-стабильно ну очень вкусно.:good:

По упаковки посылки-первый вариант был надёжнее,второй вариант ведро не выдержало ласки "Новой почты" и дало небольшую трещину,и скол,потери мизерные.

Не подумайте,всем очень доволен,просто примите во внимание.

с ув.Максим

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заказ получил,спасибо.

Вкусовая характеристика-стабильно ну очень вкусно.:good:

По упаковки посылки-первый вариант был надёжнее,второй вариант ведро не выдержало ласки "Новой почты" и дало небольшую трещину,и скол,потери мизерные.

Не подумайте,всем очень доволен,просто примите во внимание.

с ув.Максим

 

Щиро дякую за відгук!:)

Стосовно упаковки вирішив все ж більше не розраховувати на плівку, а застосувати ще й гофро-картон.

Перепрошую за незручності.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вивчаю попит на ще одну смакоту від моїх бджілок - крем-мед.

 

134099224.jpg

 

Що це таке?

Придумали крем-мед на початку минулого сторічча в Канаді, де його найбільше і використовують. Добре прижився крем-мед і в Західній Європі, особливо, в Німеччині.

Крем-мед має консистенцію дуже густої сметани. Всі корисні властивості меду залишаються, але є і переваги, серед яких найкорисніша - крем-мед дуже легко намастити на хліб, з якого він не скапує. :D

Спритніше застосовувати крем-мед і в кулінарії, наприклад, у медовику чи в медовому "наполеоні", головне не гріти більше 60 градусів за Цельсієм.

 

На своєму досвіді знаю, що діти більше подобається саме крем-мед. А це, погодьтесь, таки перевага!

 

P.S. Ну, а жіноча половина знає, що такий крем-мед можна застосувати і не тільки всередину, а і ззовні!;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вивчаю попит на ще одну смакоту від моїх бджілок - крем-мед.

 

 

Я завжди йим млинци зи сметаною та медом :)

 

Я хочу взять если уже есть. Детей и правда нереально уговорить сьесть меда

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Я хочу взять если уже есть. Детей и правда нереально уговорить сьесть меда

Це добре! Отже, вже один замовний є. Треба тільки вирішити питання фасування. Точно не 3-літрові відерця. Спробую у пів-літрові банки під "твіст"-кришку. Можливо і у меньшу тару.

По Сумам тут люди теж замовляють, буду готувати на наступному тижні.

Миколо, скільки візьмете крем-меду?

Ціна буде орієнтовно 8 грн./100 грамів + тара. Не дорого?;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна буде орієнтовно 8 грн./100 грамів + тара. Не дорого?;)

 

Промовчу, хай народ вискажеться:D

Я визьму полюбому , дви пив-литрови банки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Промовчу, хай народ вискажеться:D

Я визьму полюбому , дви пив-литрови банки

 

Або одну літрову? Тоді на тарі зекономимо, але в будь-якому випадку, застосую гофрокартон(у вартості не враховується!:D)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або одну літрову?

 

так 1 литр крем-мед + 1 литр жовтого меду.

 

дайте суму в смс .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так 1 литр крем-мед + 1 литр жовтого меду.

дайте суму в смс .

 

В понеділок - на відправлення.

P.S. Микола має скидку 10% на всі замовлення цього року, як і Котяра.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнюю асортимент:

- Крем-мед - 8 грн./100 г + тара

- мед "сонях+р.т." - 70 грн/кг.

- забрус - 20 грн/100 г

- прополіс - 10 грн/10г(кулька важиться).

...

Повіз на "Н.П." замовлення StNick.

 

....

Відправив. Чекаю на оцінку смакових якостей крем-меду.

2098558400_20160926_1401171.thumb.jpg.a03e6e673b3d09f6a73f0759ca67f80c.jpg

Змінено користувачем captain Grey
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, будьте уважні підчас купівлі меду на вулицях.

 

Цитати з пасічного форуму:

"...Был в Черкассах в гостях у внука идем по центру стоят 3 палатки Козацкий мед .Продают 20 сортов меда в 1 литровых пластиковых ведерках и 1 сорт подсолнечник с разнотравием в3 литровой банке неполной написано 4 кг 200гр 169 грн.Очередь человек 40 .Красивые этикетки и что интересно каждый сорт лечит разные болезни.Самый дорогой лесной 155 за 1литр. Из каких только трав там не собирали пчелы некоторые впервые слышу даже из вереска.Притворяюсь валенком пробую и читаю этикетку Запорожская область г. Мелитополь.6 сортов жидких а остальное явно подсолнечник или рапс хотя о рапсе нигде ни слова но цветовые оттенки разные.Как начали мне рассказывать какой мед полезный и как они трудно работают.Не выдержал и задав пару вопросов по теме со мной прекратили общение.Запорожцы научите меня собирать 20 сортов меда.Спасибо..."

"..."Козацкий мед " принимали в моем регионе мед по 23грн. без анализа и без каких либо поверок. Практически в слепую, все подряд.

Так что сами можете представить какого качества у них мед и что они продают - это во первых.

А во вторых - так как принимали они без анализов, они сами понятия не имеют какие там сорта меда они продают..."

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, будьте уважні підчас купівлі меду на вулицях.

 

Цитати з пасічного форуму:

"...Был в Черкассах в гостях у внука идем по центру стоят 3 палатки Козацкий мед .Продают 20 сортов меда в 1 литровых пластиковых ведерках и 1 сорт подсолнечник с разнотравием в3 литровой банке неполной написано 4 кг 200гр 169 грн.Очередь человек 40 .Красивые этикетки и что интересно каждый сорт лечит разные болезни.Самый дорогой лесной 155 за 1литр. Из каких только трав там не собирали пчелы некоторые впервые слышу даже из вереска.Притворяюсь валенком пробую и читаю этикетку Запорожская область г. Мелитополь.6 сортов жидких а остальное явно подсолнечник или рапс хотя о рапсе нигде ни слова но цветовые оттенки разные.Как начали мне рассказывать какой мед полезный и как они трудно работают.Не выдержал и задав пару вопросов по теме со мной прекратили общение.Запорожцы научите меня собирать 20 сортов меда.Спасибо..."

"..."Козацкий мед " принимали в моем регионе мед по 23грн. без анализа и без каких либо поверок. Практически в слепую, все подряд.

Так что сами можете представить какого качества у них мед и что они продают - это во первых.

А во вторых - так как принимали они без анализов, они сами понятия не имеют какие там сорта меда они продают..."

 

Знаю, заочно, цього підприємця, що заснував "Козацький мед". Моя пасіка знаходиться в Запорізькій об. і кілька років тому місцеві мені передали агітку від "Козацького меду", щоб з ними співпрацював. Не викликає довіри сама агітка, а умови, тим паче. І в нашій, Дніпровській об поширювали ці агітки, але в нас його ж земляки-конкуренти забирають мед на кращих умовах. Задовго до його появи. Я вже й забув за його існування, а тут виходить, ще існує "фірма"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...