Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Надстройка другого поверху з дерева, потрібна консультація.

MixaQq

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Планую добудувати з дерева другий поверх 8*6 метрів з окремим входом. Буде використовуватися як окреме житло. Потрібна допомога з розплануванням другого поверху (сан-вузол, кухня, та дві кімнати). Планую вхід приблизно там де зараз металевий балкончик. Червоним контуром обведені межі другого поверху.

f1cd1bfc44b5t.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Планую добудувати з дерева другий поверх 8*6 метрів з окремим входом. Буде використовуватися як окреме житло. Потрібна допомога з розплануванням другого поверху (сан-вузол, кухня, та дві кімнати). Планую вхід приблизно там де зараз металевий балкончик. Червоним контуром обведені межі другого поверху.

Нету никаких исходных данные, нарисуйте планировку как Вы видите 2-рой этаж, тогда можно начинать о чем то вообще говорить=). И расскажите про дома (стены, фундамент, перекрытия, какой материал)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня и санузел как правило привязаны к расположению этих мест на втором этаже если не планируете капитальный ремонт на 1-ом этаже, либо как я тянула отдельно воду и канализацию, но через гараж.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нету никаких исходных данные, нарисуйте планировку как Вы видите 2-рой этаж, тогда можно начинать о чем то вообще говорить=). И расскажите про дома (стены, фундамент, перекрытия, какой материал)?

 

Ось приблизно так я бачу планіровку

b57951a0ccd7t.jpg

Товщина стіни 1.5 кірпіча, фундамент з каменю, берекритя балки

також добавляю планування першого поверху

53f8ecd2fe74t.jpg

 

Добавлено через 2 минуты

Кухня и санузел как правило привязаны к расположению этих мест на втором этаже если не планируете капитальный ремонт на 1-ом этаже, либо как я тянула отдельно воду и канализацию, но через гараж.

Напевно вода та каналізація буде по зовні. так як на першому поверсі жилі кімнати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось погано собі уявляю як вода з каналізацією будуть вести себе зимою. Заморозити не боєтеся?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось погано собі уявляю як вода з каналізацією будуть вести себе зимою. Заморозити не боєтеся?

можна утеплити то нічого страшного не буде, уже маю опит по наружній каналізації та її утеплені.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна утеплити то нічого страшного не буде, уже маю опит по наружній каналізації та її утеплені.

Я більше про воду хвилююсь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я більше про воду хвилююсь.

 

буду утеплят, а як з планировкой розміщення кімнат вікон дверей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду утеплят, а як з планировкой розміщення кімнат вікон дверей?

Кухню об'єднайте з прихожею, інакше получиться кладовка. Ще не мішало би проставити розміри для розуміння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухню об'єднайте з прихожею, інакше получиться кладовка. Ще не мішало би проставити розміри для розуміння.

ось що по розмірам

 

d8d84b90d25at.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки людей планує там проживати? Кухню замала, я би ії поміняв місцями з малою кімнатою. І з каналью та водою було би легше, все з одної сторони.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки людей планує там проживати? Кухню замала, я би ії поміняв місцями з малою кімнатою. І з каналью та водою було би легше, все з одної сторони.

проживати буде молода сімя, особливісю проекту є що каналізація може бути тільки з фронтальної сторони, а не буде завелика кухня

1a881d0de00f.png

може вана маловата порадьте як іще можна оптимізувати

Змінено користувачем MixaQq
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молода сім'я скільки душ має? Попробуйте візуально розташувати меблі і побачите, що не багато. Каналізація не проблема, можна пустити ії в боковій стінці, можна мийку встановити зі сторони яка граничить з туалетом. Тим більше на мийку їде 32 труба яку Ви можете під'єднати до зливу ванни. Ванна , я би поставив душ. Якщо всежтаки ванна то розверніть туалет паралельно до ванни, а то коліна будуть впиратися.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молода сім'я скільки душ має? Попробуйте візуально розташувати меблі і побачите, що не багато. Каналізація не проблема, можна пустити ії в боковій стінці, можна мийку встановити зі сторони яка граничить з туалетом. Тим більше на мийку їде 32 труба яку Ви можете під'єднати до зливу ванни. Ванна , я би поставив душ. Якщо всежтаки ванна то розверніть туалет паралельно до ванни, а то коліна будуть впиратися.

двоє будуть проживати, я все ж таки планував вану, по експерементую з мебелю, вхід у велику кімнату з кухні буде норм???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би трохи зменшив малу кімнату до 300, а ширину з 204 збільшив на 230, вийде нормальна спальня. Переважно в ній ніхто дньом не знаходиться. Мав можливість наблюдати як воно виглядає в житті. Кум певний час проживв Англії, там таке практикується майже всюди. Так про що я хотів сказати, в нього в спальні стоїть тільки двуспальне ліжко та по тумбочці з кожної сторони ліжка і навпроти ліжка висить телевізор. За рахунок зменшення спальні в нього вийшла порядна вітальна. Переважно люди проводять свій час тільки в двох місцях в квартирі це кухня та вітальна, а спальню бачуть тільки як їдуть спати. За рахунок зменшення спальні збільшиться прихожа і двері в вітальню можна перенести туди. І прямий кут який виходить з великої кімнати можна зрізати на кут чим візуально збільшити прихожу та вхід в кухню. Плюс поставити якусь тумбочку для взуття та верхнього одягу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може вана маловата порадьте як іще можна оптимізувати

В мене планування ванни точно таке саме і роміри такі ж. Боялись що мало буде, але як виявилось досить комфортно, 2 доросл.+1 дитина. Сусід робив собі ремонт, так 3м на 3,5м зробив ванну+туалет, потім зменшував,бо холодно було.

А от по кухні скажу ширина 2м, то мало, хоча б 2,5м. захар 1977 вірно радить поміняти місцями малу спальню та кухню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось що получилось після перестановок,

 

8bfa9de21a39.png

і ванна досить простора, над стіралкою і бойлер можна поставити, і кухня

велика. у ванну поставив двері 70см. а міжкімнатні по 90см

що можна добавити або забрати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

f1cd1bfc44b5t.jpg

 

порадьте програму для розрахунку лестніци наружної, щоб було удобно підніматись на гору і дітям і дорослим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товщина стіни 1.5 кірпіча, фундамент з каменю, берекритя балки

також добавляю планування першого поверху

Второй этаж из газоблока стройте.

 

порадьте програму для розрахунку лестніци наружної, щоб було удобно підніматись на гору і дітям і дорослим

Первая программа, которая в Google выдает=).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вже краще. А над кухня-студіо не думали?

 

кухня студія хороша штука але хочиться окрему кімнату!!!

 

Добавлено через 3 минуты

Второй этаж из газоблока стройте.

а якої товщини газоблоки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто живе на першому поверсі? Це я питаю щоб зрозуміти для чого колхоз з трубами по фасаду.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто живе на першому поверсі? Це я питаю щоб зрозуміти для чого колхоз з трубами по фасаду.

знизу батьки живуть. на першому поверсі немає каналізації та води, ось чому прийдеться трошки заколхозити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знизу батьки живуть

 

Вот пускай там они и живут... Ошибка строится сверху родителей молодой семье...

 

Добавлено через 4 минуты

Также "с дерева" быстро не получится... Усадка, покраска и т.д. - минимум год... Это если правильно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знизу батьки живуть. на першому поверсі немає каналізації та води, ось чому прийдеться трошки заколхозити

Так може як хороші діти завести це все батькам заодно і від колхоза можна відмовитись. Щось мені так здається вийде дешевше ніж це все утеплити, та і батькам приємно.

Стіни на мою думку краще з газоблоку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...