Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

получение кадастрового номера без приватизации

Nata20_08

Рекомендовані повідомлення

  • 2 роки потому...

подниму тему, я сейчас в такой же ситуации!

 

хочу продать дом в селе, который достался мне с братом в наследство, землю под ним никогда не приватизировали - не было нужды, более того, брат уже ранее использовал свое право на безоплатную приватизацию зем.участка для строительсва и обслуживания жилого дома, в городе.

 

нужен кадастровый номер для оформления сделки купли-продажи дома.

это фастовский район - какая процедура, работает ли уже? спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для отримання кадастрового номера звертаєтесь з заявою про дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (як на приватизацію) до органу місцевого самоврядування (якщо земельна ділянка знаходиться в межах населених пунктів), чи до районного органу Держемагенства (якщо земля за межами..), отримуєте відповідне рішення.

На підставі вищезазначеного рішення замаовляєте зевпорядній організаціїї, що має ліцензію на виконання землевпорядних робіт проект землеустрою.

Землевпорядна фірма розробляє проект і подає до Дерземагенства, ті присвоюють кадастровий номер Вашій земельній ділянці. Без рішення і кадастрового плану (який є невідємною складовою проекту землеустрою) Дерземагенство кадастровий номер не присвоє.

Приватизувати (подавати на затвердження проект в орган, який би міг прийняти рішення про передачу земельної ділянки у власність) не треба.

Маєте кадастровий номер без приватизаціїї.:grin:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пункт 3 Перехідних положень закону України про Державний земельний кадастр:

Установити, що у разі якщо на земельній ділянці, право

власності (користування) на яку не зареєстровано, розташований

житловий будинок, право власності на який зареєстровано,

кадастровий номер на таку земельну ділянку присвоюється за заявою

власників такого будинку на підставі технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості). Забороняється вимагати для присвоєння

земельній ділянці кадастрового номера інші документи. Такий

кадастровий номер є чинним з моменту його присвоєння.

Крім того, додам викопіювання з Землевпорядного Вісника № 1 за 2013р, сторінки 22-23.

picture.php?albumid=4735&pictureid=53223

picture.php?albumid=4735&pictureid=53224

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ficus41, дуже вам дякую за консуьтацію, тільки ви дали вичерпну і вірну відповідь, а ви, часом, не надаєте послуги як землевпорядник у Фастівському районі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
право власності на який зареєстровано,

кадастровий номер на таку земельну ділянку присвоюється за заявою

власників такого будинку на підставі технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості).

 

Спасибо за описание, жаль что сканы страниц слабого разрешения, ооочень трудно прочитать.Буду очень благодарен если получится сделать с большим разрешением.

 

На сколько я понял в любом случае необходимо делать тех документацию на участок в какой либо зем конторе...т.е. где то 2000-3000 гр (Харьков) после чего идти в земресур и писать заявление на получение номера, сколько это денег может стоить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ооочень трудно прочитать.Буду очень благодарен если получится сделать с большим разрешением.

На ваше прохання:

picture.php?albumid=4827&pictureid=54152

picture.php?albumid=4827&pictureid=54153

 

Фінансову сторону дізнавайтеся на місці.Якщо якість буде незадовільною, напишіть в ЛС вашу електронну адресу і я вам скину по електронці!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно ли разделить неприватизированный участок с кадастровым номером и сделать отчуждение или для этого надо все-таки приватизировать участок?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно виготовити правовстановлюючий документ на всю ділянку, потім робити розподіл та відчуження частини земельної ділянки.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...