11 января 2021

Двері Женева Новий Стиль

Двері Женева Новий Стиль

#Двері #Женева #Новий_Стиль

Особливості та переваги дверей Женева

Двері Женева (Geneva) - ідеальне поєднання гладкого скла і схрещених перекладин дозволяє зіграти на контрасті матеріалів і форм. Строгий скляний прямокутник чітко виділяється на тлі грайливо скомбіновані зрізаних планок.

Неординарне поєднання з легкістю увіллється в такі типи дизайну: техно, конструктивізм і мінімалізм. Така комбінація створює в квартирі атмосферу руху, простору і свободи.

Розміри моделі Женева:

висота: 200 см

ширина: 60, 70, 80, 90 см

товщина 4 см

У моделі Женева (Geneva) використовується 2 варіанти скла:

скло сатин

чорне скло

Нові декори колекції Orni-X (Орні-Х):

x-беж

x-білий

x-мокко

x-сірий

x-хром

Конструктив збірних дверей

Збірні міжкімнатні двері складаються з Стоєв і фільонок, скріплених стяжними гвинтами на спеціальному обладнанні. Стоєв виконані з дерева разом з композитним наповнювачем (МДФ).

Особливості конструктиву дверей Орні-Х

Незвичайна конструкція дверних полотен Женева відразу привертає увагу неповторністю форм, складною комбінацією елементів і оригінальністю. Однотонні структурні декори з м'яким блиском шовку і скошені фільонки підкреслюють деталі, виділяючи переходи між скосами, а тіні і гра світла додають загадковості.

Телефонуйте до нас в Компанію "Тепло та Затишок у Вашому Домі" місто Кривий Ріг вже Зараз, і Ми з Радістю Відповімо на Всі Питання які Цікавлять Вас (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich Viber/WhatsApp

Наш сайт: https://remont-kr.zakupka.com