Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Переважна більшість працівників в цеху працюють через бронювання. Але вимоги і відповідальність до них висуваються значно більші, ніж до підсобного робітника.
  3. Эти люди с какой целью изготовляют оружие , с целью наживы ,из патриотически побуждений или иное ?
  4. В кого є панельки , скажіть що у вас в цьому налаштуванні стоїть? Коли стоїть 5 налаштування(Off-grid) флоат працює, але нeпрацює підмішування, неможна навіть увімкнути PC+AC , поставив 0 те що на скріні, підмішування запрацювало, але перестав працювать флоат.
  5. это лишь когда ничего у неё не брал...а вот если взял с её казны, то как бы и не должен
  6. Тільки в Україні люди, які виготовляють зброю в умовах війни, заробляють менше 1 тис.у.о.))). А власники підприємств отримують млн прибутки))). Це вам не вибори!)))
  7. Ну, з бронюванням менше. А могли б ще й доплачувати:))
  8. Напевно тому, що бусифікують людей. На одному з провідних підприємств по виготовленню дронів, робітники в цеху отримують близько 25 000 грн., проте з бронюванням.
  9. Ще три дні тому їх 145 тис. було. Ти де такі цифри нарив?
  10. Та то я так... Ну хз, в мене купа знайомих бізнесом займаються, зараз нормального робітника знайти - проблема, за ту ж тридцятку. Зараз в Україні ринок працівника, а не роботодавця. Навіть у нас в селі різноробочому платять 1200 в день, а враховуючи, що вони працюють шість днів на тиждень, то навіть у них тридцять виходить.
  11. Щоб у навчальних закладах всі учні і студенти спілкувалися українською мовою, потрібно створювати середовище, в якому державна мова звучить природно, престижно, з любов’ю та змістом. Про це в інтерв’ю Укрінформу сказала уповноважена із захисту державної мови Олена Івановська. www.ukrinform.ua/rubric-culture/4016542-olena-ivanovska-upovnovazena-iz-zahistu-derzavnoi-movi.html «Це простір ідентичності, безпеки й довіри. Якщо діти чують українську щодня від учителів, вихователів, директорів, якщо бачать її в оформленні школи, у шкільному театрі, в піснях, в ІТ-клубі, то й самі починають відчувати її своєю», - переконана Івановська. Вона зазначила, що за посадовими обов'язками уповноважена із захисту державної мови може рекомендувати переглянути засновникам закладів освіти контракти з директорами шкіл, якщо там на перервах часто звучить не українська мова, а російська. www.ukrinform.ua/rubric-society/4016719-movnij-ombudsman-pereglad-kontraktiv-iz-direktorami-skil-cerez-movu-ce-pro-vidpovidalnist.html
  12. То зрозуміло що більше, цікаво почути про кваліфікацію😂
  13. За даними Міністерства соціальної політики, в Україні налічується 635,8 тисячі колишніх військових та силовиків, що отримують пенсію за вислугу років. Середній вік виходу становить 51 рік.
  14. Сьогодні
  15. Україна приєдналася до декларації країн на Кліматичній конференції COP28, зобов'язавшись потроїти потужності атомної генерації до 2050 року. Це включає розробку та будівництво як великих енергоблоків, так і малих модульних реакторів. "Україна пов'язує своє майбутнє з атомною енергетикою. Незважаючи на те, що наша країна пережила аварію на Чорнобильській АЕС і зараз стикається з безпрецедентними викликами через окупацію Росією найбільшої в Європі атомної електростанції - Запорізької АЕС", - заявив міністр енергетики Герман Галущенко. Навесні 2023-го "Енергоатом" та американська компанія Holtec International домовилися про розгортання малих модульних реакторів SMR-160. Восени обговорювалося прискорення проекту, але вже з компанією NuScale, оскільки проект був єдиною технологією ММР, готовою до комерційного впровадження. Навесні 2024 року стало відомо, що в Україні вироблятимуть компоненти для малих реакторів. А також було підписано угоду про співпрацю щодо розгортання ММР компанії Holtec International. Згідно з планами Україна хоче розмістити 20 малих реакторів SMR-160 (потужність 160 МВт (мегават)) замість пошкодженої теплової генерації. Проблема в тому, що ніхто на світі ще не реалізував цю технологію. Перші прототипи лише починають одержувати ліцензії. За даними МАГАТЕ, на сьогодні у світі розробляються понад 70 проектів комерційних ММР. На етапі будівництва знаходяться реактори в США, Канаді, Китаї, Аргентині, Південній Кореї та інших країнах. Малі реактори - це реактори потужністю від 10 до 300 МВт. До цього класу можна зарахувати майже всі атомні станції першого покоління, які будувалися з середини ХХ століття. А нинішня інноваційність полягає якраз у модульності. Згідно з матеріалами на сайті МАГАТЕ, реактори потужністю до 300 МВт на енергоблок здатні забезпечити приблизно третину від генеруючої потужності традиційних ядерних установок. ММР можуть виробляти велику кількість "чистої енергії" та є: -- малими - у кілька разів менші за традиційні реактори; -- модульними - що дозволяє збирати системи та компоненти на заводі. Основна ідея модульності полягає в тому, що такі реактори доставляються до місця роботи в зібраному вигляді та підключаються до мережі. Модулі можуть мати власні турбіни або підключатися до загальної турбіни. Останній проект, наприклад, реалізується в Китаї, де на одну турбіну хочуть вивести пару із шести ММР по 100 МВт. Навесні 2024 року стало відомо, що в Україні вироблятимуть компоненти для малих реакторів. А також було підписано угоду про співпрацю щодо розгортання ММР компанії Holtec International. ММР мають знижені вимоги до палива. На електростанціях із цією технологією можна рідше завантажувати нове ядерне паливо - кожні 3-7 років, замість 1-2 на традиційних АЕС. Деякі малі реактори проектуються таким чином, щоб працювати без перезавантаження до 30 років. www.rbc.ua/rus/news/aes-na-minimalkah-shcho-take-mali-reaktori-1733055696.html
  16. Та всі вже все зрозуміли, кацапи навчили. Так що в якомусь сенсі ця війна спасла Європу.
  17. "Консерви" КДБ гарно робили (роблять) свою справу в Європі та Україні... 4 квітня 2025 Рішення про відмову від атомної енергії в Німеччині ухвалила ще коаліція СДПН і "Зелених" у 1998 році. Консервативний уряд Ангели Меркель спершу подовжив термін експлуатації АЕС, але після катастрофи на японському ядерному реакторі Фукусіма в 2011-му вирішив прискорити закриття станцій. Останні атомні електростанції Німеччини були виведені з експлуатації на початку 2023 року. Трохи більш як половина громадян Німеччини підтримують зміну політики у сфері атомної енергії. Опитування показало, що 55% респондентів у Німеччині виступають за повернення до ядерної енергетики. 36% висловилися проти такого кроку, а 9% не визначилися з відповіддю. Крім того, 22% опитаних німців сказали, що закриті атомні реактори повинні бути знову запущені, а 32% вважають, що потрібно будувати нові реактори. 57% респондентів також виступають за продовження інвестицій в інші форми відновлюваної енергетики, лише 17% висловилися проти, а решта не визначилися. www.eurointegration.com.ua/news/2025/04/4/7208839/
  18. Це да, третій - лишній. Я вже ухожу, щасти вам з Вадімом, довгих літ і дожить до золотої свадьби:))
  19. Блин, ну нормально же все было, по делу и лишнего.
  20. Я не можу більше коментувати купівлю електромобілів українцями під час війни без електрики в розетках своїх осель -- у мене вже нема слів. Якщо (коли) економіка Євросоюзу навернеться через еконорми, перехід на зелену енергетику і закриття АЕС - то в України виникнуть великі проблеми з грошима і на війну і на реактори.
  21. Зрозуміло, ви вважаєте, що головне, що бентежить українців, які знаходяться в Україні під час війни без електрики в розетках своїх осель -- це буде повний перехід на електромобілі чи ні? -- бо саме в доцільності таких реакторів для України під час війни подавалась новина про них.
  22. Гриби - це харашо, але тут в нас стрьомно збирать, всюди підари кацапські полазили. Треба на Житомирщину за грибами їхати:))
  23. Палата представників США відхилила спробу заборонити виділяти допомогу Україні. Палата представників Конгресу США ухвалила законопроєкт про оборонний бюджет на 2026 фінансовий рік у розмірі близько 832 мільярдів доларів. Поправка, яка передбачала заборону на використання цих коштів для допомоги Україні, не набрала достатньої підтримки. 353 члени Палати проголосували за продовження військової підтримки України, проти — 76, усі з Республіканської партії. Тепер ухвалений законопроєкт має бути узгоджений із версією документа про видатки, яку готує Сенат. podrobnosti.ua/2503930-palata-predstavnikv-ssha-vdhilila-sprobu-zaboroniti-vidljati-dopomogu-ukran.html
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...