Активність
- Остання година
-
Вас , когда , возможно , в далеком будущем , после смерти, как думаете должны похоронить, относительно сторон света ?
-
Знаю. Найбільше заробляють власники, які отримують замовлення від ДССЗЗІ і діляться з відповідними людьми. Бізнес по-українськи. P.S. Носити відро з цементом і паяти проводку, ну зовсім однакове навантаження.
-
"Переважна більшість працівників в цеху працюють через бронювання. Але вимоги і відповідальність до них висуваються значно більші, ніж до підсобного робітника."---- вот это , о чем вы сказали выше , можно назвать несправедливостью ?
-
В яку церкву ходите?
-
Ну то задайте таки прямо, в не оце як целка перед тим, як заміж вийти:)))
-
Робітники у галузі ВПК (приватного) заробляють різні гроші, залежно від кваліфікації й користі для підприємства. Паяти чорний проводок з чорним і червоний з червоним, по готовій карті збірки, навряд буде коштувати більше, ніж носити листи гіпсокартону з першого поверху на 9-й. Інтелектуальне навантаження майже однакове ...
-
Вопрос был совсем об ином. Вам когда задаешь прямой вопрос и вам нечем крыть, том вы начинаете рассказывать о "котах" " сансарах" и тд. Не серьезно это
-
Я вважаю, що в житті немає справедливості і всі ходять під Богом.
-
Если они туда пошли чтобы отпетлять от окопов, то пусть не жалуются. Почему одни должны погибать , а другие нет ,это же не справедливо , наверное ? Как вы считаете?
-
Інженери. Батько вже помер, а матір в Німеччині, отримує українську пенсію близько 400 євро. Довго працювала за білу зарплату директором підприємства. Тож нєфіг розказувать за маленькі пенсії, як ви туди нічого не перечисляли:) Звісно, що я покриваю всі витрати, але факт, що таки на пенсію треба працювати:) Я особисто хyй ложив на пенсію, бо не планую її отримувати, коти державі не довіряють:)
-
Переважна більшість працівників в цеху працюють через бронювання. Але вимоги і відповідальність до них висуваються значно більші, ніж до підсобного робітника.
-
Эти люди с какой целью изготовляют оружие , с целью наживы ,из патриотически побуждений или иное ?
-
это лишь когда ничего у неё не брал...а вот если взял с её казны, то как бы и не должен
-
Тільки в Україні люди, які виготовляють зброю в умовах війни, заробляють менше 1 тис.у.о.))). А власники підприємств отримують млн прибутки))). Це вам не вибори!)))
-
Ну, з бронюванням менше. А могли б ще й доплачувати:))
-
Кто ваши родители , коты?
-
Напевно тому, що бусифікують людей. На одному з провідних підприємств по виготовленню дронів, робітники в цеху отримують близько 25 000 грн., проте з бронюванням.
-
Ще три дні тому їх 145 тис. було. Ти де такі цифри нарив?
-
Та то я так... Ну хз, в мене купа знайомих бізнесом займаються, зараз нормального робітника знайти - проблема, за ту ж тридцятку. Зараз в Україні ринок працівника, а не роботодавця. Навіть у нас в селі різноробочому платять 1200 в день, а враховуючи, що вони працюють шість днів на тиждень, то навіть у них тридцять виходить.
- Сьогодні
-
Щоб у навчальних закладах всі учні і студенти спілкувалися українською мовою, потрібно створювати середовище, в якому державна мова звучить природно, престижно, з любов’ю та змістом. Про це в інтерв’ю Укрінформу сказала уповноважена із захисту державної мови Олена Івановська. www.ukrinform.ua/rubric-culture/4016542-olena-ivanovska-upovnovazena-iz-zahistu-derzavnoi-movi.html «Це простір ідентичності, безпеки й довіри. Якщо діти чують українську щодня від учителів, вихователів, директорів, якщо бачать її в оформленні школи, у шкільному театрі, в піснях, в ІТ-клубі, то й самі починають відчувати її своєю», - переконана Івановська. Вона зазначила, що за посадовими обов'язками уповноважена із захисту державної мови може рекомендувати переглянути засновникам закладів освіти контракти з директорами шкіл, якщо там на перервах часто звучить не українська мова, а російська. www.ukrinform.ua/rubric-society/4016719-movnij-ombudsman-pereglad-kontraktiv-iz-direktorami-skil-cerez-movu-ce-pro-vidpovidalnist.html
-
То зрозуміло що більше, цікаво почути про кваліфікацію😂
-
За даними Міністерства соціальної політики, в Україні налічується 635,8 тисячі колишніх військових та силовиків, що отримують пенсію за вислугу років. Середній вік виходу становить 51 рік.
-
Україна приєдналася до декларації країн на Кліматичній конференції COP28, зобов'язавшись потроїти потужності атомної генерації до 2050 року. Це включає розробку та будівництво як великих енергоблоків, так і малих модульних реакторів. "Україна пов'язує своє майбутнє з атомною енергетикою. Незважаючи на те, що наша країна пережила аварію на Чорнобильській АЕС і зараз стикається з безпрецедентними викликами через окупацію Росією найбільшої в Європі атомної електростанції - Запорізької АЕС", - заявив міністр енергетики Герман Галущенко. Навесні 2023-го "Енергоатом" та американська компанія Holtec International домовилися про розгортання малих модульних реакторів SMR-160. Восени обговорювалося прискорення проекту, але вже з компанією NuScale, оскільки проект був єдиною технологією ММР, готовою до комерційного впровадження. Навесні 2024 року стало відомо, що в Україні вироблятимуть компоненти для малих реакторів. А також було підписано угоду про співпрацю щодо розгортання ММР компанії Holtec International. Згідно з планами Україна хоче розмістити 20 малих реакторів SMR-160 (потужність 160 МВт (мегават)) замість пошкодженої теплової генерації. Проблема в тому, що ніхто на світі ще не реалізував цю технологію. Перші прототипи лише починають одержувати ліцензії. За даними МАГАТЕ, на сьогодні у світі розробляються понад 70 проектів комерційних ММР. На етапі будівництва знаходяться реактори в США, Канаді, Китаї, Аргентині, Південній Кореї та інших країнах. Малі реактори - це реактори потужністю від 10 до 300 МВт. До цього класу можна зарахувати майже всі атомні станції першого покоління, які будувалися з середини ХХ століття. А нинішня інноваційність полягає якраз у модульності. Згідно з матеріалами на сайті МАГАТЕ, реактори потужністю до 300 МВт на енергоблок здатні забезпечити приблизно третину від генеруючої потужності традиційних ядерних установок. ММР можуть виробляти велику кількість "чистої енергії" та є: -- малими - у кілька разів менші за традиційні реактори; -- модульними - що дозволяє збирати системи та компоненти на заводі. Основна ідея модульності полягає в тому, що такі реактори доставляються до місця роботи в зібраному вигляді та підключаються до мережі. Модулі можуть мати власні турбіни або підключатися до загальної турбіни. Останній проект, наприклад, реалізується в Китаї, де на одну турбіну хочуть вивести пару із шести ММР по 100 МВт. Навесні 2024 року стало відомо, що в Україні вироблятимуть компоненти для малих реакторів. А також було підписано угоду про співпрацю щодо розгортання ММР компанії Holtec International. ММР мають знижені вимоги до палива. На електростанціях із цією технологією можна рідше завантажувати нове ядерне паливо - кожні 3-7 років, замість 1-2 на традиційних АЕС. Деякі малі реактори проектуються таким чином, щоб працювати без перезавантаження до 30 років. www.rbc.ua/rus/news/aes-na-minimalkah-shcho-take-mali-reaktori-1733055696.html