Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундаментні роботи - треба бригада!!!

Ayusik

Рекомендовані повідомлення

Шукаю людей які професійно та за помірні розцінки зроблять фундамент.

Від котлавана до готового фундамента.

Прошу дати контакти, можливо відгуки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Фундаментні роботи в землі виконані на 50% своїми силами.

 

Зараз потрібна бригада яка вимурує з бутового камня, вище землі на 0,8 м.

 

Прошу контакти , кого можете рекомендувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тему плануєте заводити? :beer:

 

ЗЫ. завтра можливо знайомі дадуть контакти якшо залишились, робили в Агрономічному, теж з бута...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тему плануєте заводити?

 

Та планувати то планую., але руки так і не доходят.

 

За контакти буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
асто встречал заказчиков которые начинают стройку. Потом в процессе работ говорят - вы мол это делайте а то не надо.

 

Я сторонник того щоб до початку робіт обговорити всі деталі, що треба робити, що я хочу зробити сам (якби я хотів щось зробити)

 

А на 50% виконував сам, так як знайшовши бригаду, яка запропонувала досить непогані ціни за роботу, після початку їх роботи - зрозумів, що таких людей без нагляду мало того що залишити не можна, та іноді було враження що наприклад, таку роботу, як розколоти фундаментний блок вони не можуть зробити, і роблять це перший раз (((. Це один з моментів. Саме через їх "професіоналізм" я і змушений був втручатися в роботи і багато чого робити самостійно! І саме через бригаду, відбувся зрив строків виконання робіт, і перенесення мурування цоколя на цей рік (планувалося в тому повністю завершити фундамент).

Що було - те минуло.

 

Зараз маю фундамент залитий по рівень землі. В цьому році планую:

Цоколь - бутовий камінь

Стіни, 1 пов + мансардний - газобетон, близько 80м3

Внутрішня несуча стіна кирпіч, близько 11 тис.

Перекриття 1 пов. панелі.

Покрівля.

 

Перед початком робіт, обовязково, узгодження обєму робіт із відповідними розцінками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сторонник того щоб до початку робіт обговорити всі деталі, що треба робити, що я хочу зробити сам (якби я хотів щось зробити)

 

А на 50% виконував сам, так як знайшовши бригаду, яка запропонувала досить непогані ціни за роботу, після початку їх роботи - зрозумів, що таких людей без нагляду мало того що залишити не можна, та іноді було враження що наприклад, таку роботу, як розколоти фундаментний блок вони не можуть зробити, і роблять це перший раз (((. Це один з моментів. Саме через їх "професіоналізм" я і змушений був втручатися в роботи і багато чого робити самостійно! І саме через бригаду, відбувся зрив строків виконання робіт, і перенесення мурування цоколя на цей рік (планувалося в тому повністю завершити фундамент).

Що було - те минуло.

Зараз маю фундамент залитий по рівень землі. В цьому році планую:

Цоколь - бутовий камінь

Стіни, 1 пов + мансардний - газобетон, близько 80м3

Внутрішня несуча стіна кирпіч, близько 11 тис.

Перекриття 1 пов. панелі.

Покрівля.

 

Перед початком робіт, обовязково, узгодження обєму робіт із відповідними розцінками.

. Я так понял что у Вас верхний армопояс в фундамете, до нулевой отметки будет отсуствовать - Вы заменяете его бутым камнем. Это катострофическая ошибка №2. Первую ошибку Вы допустили проливая фундамент с бутым камнем без подушки. Ваш дом, даже если он и с газобетона обречен на многочисленные проблемы. Просто посоветуйтесь с проектантом. Надо учитывать и ширину и глубену заложения подушки...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первую ошибку Вы допустили проливая фундамент с бутым камнем без подушки.

Прочетайте уважніше.

таку роботу, як розколоти фундаментний блок вони не можуть зробити, і роблять це перший раз

Виходить фундамент із фундаментних блоків.

Зараз маю фундамент залитий по рівень землі.

Навіть, якщо його рівняли по рівень землі бутобетоном в цему немае нічого страшного так,як Ви пишете. Такими технологіями збудовані не один будинок.

 

Добавлено через 2 минуты

Вы, уже всем успели замечание зделать?

Вам це всеодно недопомагае і не вчить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...