Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Свіжий мед та трутневий гомогенат .

kosha25

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу суток. Маємо пасіку в Чернігівській обл . 10-12 серпня качали мед з соняшника . Банка 3 л коштує 150 грн . Частина меду в Києві на Оболоні . Можу підвезти . Також є трутневий гомогенат 1 грам 1 грн .097-934-23-28 Коля .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
мед квітковий з соняшником закінчився, залишився сам соняшник 120 грн . ще рідкий і дуже смачний !!! Змінено користувачем kosha25
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вихідних ще підкачали мед з соняшника .качаєм поступово щоб не загусав . ціна 120 грн за банку 3л
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
4.06-6.06 2014 . качали мед з акації . 3л коштує 250 грн . оболонь . можу підвезти. Пасіка превозна ,мед чистий , квітковий буде через 2-3 неділі . 097-934-23-28 . дякую .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4.06-6.06 2014 . качали мед з акації . 3л коштує 250 грн . оболонь . можу підвезти. Пасіка превозна ,мед чистий , квітковий буде через 2-3 неділі . 097-934-23-28 . дякую .[/quote

.................

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
28,06,2014 качали мед з квіток. ціна 3 л 180 грн . трутневий гомогенат 1 грм = 0,70 коп . зараз пасіку перевезли на гречку . через 2-3 неділі буде гречанний . Безкоштовна доставка по Києву . дякую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...