Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

HELP!!!

SPAIN

Рекомендовані повідомлення

народ всім здоров!Сталась в мене проблемка їхав з магазину баба обганяла справа по обочині я її непобачив і гратнув передрм в її заднє колесо) ну карочі розібрались але після того в мене погано повертається руль і особливо вліво зняв колесо там повно масла і порваний пильник більш нічого там непобачив!Поможіть де шукати причину шо може бути рульовечи стойка чи шось друге може ніяких помилок евибивало машина seat cordoba 2005 p
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас потекла рулевая рейка. Т.е вырвало втулку. короче говоря не все так печально и дорого. Если "кулак" целый,то пол-дня работы и около 1000 гр. Но вскрытие покажет. Ну может рулевая тяга еще 200-400 гр. короче говоря суммы не глобальные.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас потекла рулевая рейка. Т.е вырвало втулку. короче говоря не все так печально и дорого. Если "кулак" целый,то пол-дня работы и около 1000 гр. Но вскрытие покажет. Ну может рулевая тяга еще 200-400 гр. короче говоря суммы не глобальные.

 

ну дякую завтра будем вскриватии а там вже подивлюсь і сфоткаю)бо хочу сам робити а шо і як незнаю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну дякую завтра будем вскриватии а там вже подивлюсь і сфоткаю)бо хочу сам робити а шо і як незнаю)

 

Зайдите на Сеат-клуб. Там все Кордобоводы тусуются (я сам такой :) ). А вообще должно подойти с Фабии и Поло. Кордоба на той же платформе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайдите на Сеат-клуб. Там все Кордобоводы тусуются (я сам такой :) ). А вообще должно подойти с Фабии и Поло. Кордоба на той же платформе.

 

 

Та прийшлось здати в тальєр бо ніяк неможу залізти під машину) нема ніяких приспособлень( інтересно шо заспівають! євро 150-200 думаю піде)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...