Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фільтр по частинах.

sah79

Рекомендовані повідомлення

Шановні профі підкажіть-зараз багато фірм пропонують комплектуючі для фільтрів-балони,клапана,баки.Наперший погляд виходить дешевше-купити і зібрати самому-так чи не так?

Зараз саме бурять скважину-через пару днів буде аналіз,буду знати конкретніше що потрібно.Але вже розумію що потрібен "умякчитель" та "обезжелезователь".

"Обезжелезователь" поки не розглядаю-шеф пообіцяв "за каняк" крутий калиган ,правда б\у -але то фігня(максимум ремкомплект замінити.

А от по умягчителю нарив отаке:

Балон:filter-ua.com.ua/balloni-dlya-filtrov_1_4/ .

Клапан:filter-ua.com.ua/upravlyayuschie-klapani_1_13/ .

Солевий бак:filter-ua.com.ua/solevie-baki_1_3/ .

 

Все разом (без смоли)-біля 4000 грн.

Покидайте тапками-де я помиляюсь?.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні профі підкажіть-зараз багато фірм пропонують комплектуючі для фільтрів-балони,клапана,баки.Наперший погляд виходить дешевше-купити і зібрати самому-так чи не так?

Зараз саме бурять скважину-через пару днів буде аналіз,буду знати конкретніше що потрібно.Але вже розумію що потрібен "умякчитель" та "обезжелезователь".

"Обезжелезователь" поки не розглядаю-шеф пообіцяв "за каняк" крутий калиган ,правда б\у -але то фігня(максимум ремкомплект замінити.

А от по умягчителю нарив отаке:

Балон:filter-ua.com.ua/balloni-dlya-filtrov_1_4/ .

Клапан:filter-ua.com.ua/upravlyayuschie-klapani_1_13/ .

Солевий бак:filter-ua.com.ua/solevie-baki_1_3/ .

 

Все разом (без смоли)-біля 4000 грн.

Покидайте тапками-де я помиляюсь?.

FU 1054 готовий с гарантией и не морочить себе голову. В теже деньги выйдет, а то и дешевле. Гравий на подложку купите мешок, а нужно всего 6 л. катионита купите 50 л., а нужно 40 л. трубка, нижний и верхний дистрибьютор и т.д.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні профі підкажіть-зараз багато фірм пропонують комплектуючі для фільтрів-балони,клапана,баки.Наперший погляд виходить дешевше-купити і зібрати самому-так чи не так?

Зараз саме бурять скважину-через пару днів буде аналіз,буду знати конкретніше що потрібно.Але вже розумію що потрібен "умякчитель" та "обезжелезователь".

"Обезжелезователь" поки не розглядаю-шеф пообіцяв "за каняк" крутий калиган ,правда б\у -але то фігня(максимум ремкомплект замінити.

А от по умягчителю нарив отаке:

Балон:filter-ua.com.ua/balloni-dlya-filtrov_1_4/ .

Клапан:filter-ua.com.ua/upravlyayuschie-klapani_1_13/ .

Солевий бак:filter-ua.com.ua/solevie-baki_1_3/ .

 

Все разом (без смоли)-біля 4000 грн.

Покидайте тапками-де я помиляюсь?.

 

Собираю сам из комплектующих от поставщиков оборудования - не люблю левых посредников:beer:

Будет анализ могу помочь;)

п.с. на сайте цены старые-клапан у них сейчас почти 4000грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
FU 1054 готовий с гарантией и не морочить себе голову

Почитав -мабуть згоден.Маю декілька питань:

1.Буду монтувати і настроювати сам(справлюсь)-фільтр продається вже зібраний-засипаний,чи розібраний?

2.Що робить фільтр при регенерації-закриває вихід чи подає неочищену воду?

3.Як фільтр знає що потрібна регенерація-по часу,чи по об"єму(думаю що для мого будинку буде краще по об"єму,але в визначений час).

4.Ціна на сьгоднішній день? можна в личку.

5.Чи є якісь експрес тести на залізо та жорсткість -бо хочеться оптимально настроїти систему-а після кожної маніпуляції на аналіз не навозишся?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав -мабуть згоден.Маю декілька питань:

1.Буду монтувати і настроювати сам(справлюсь)-фільтр продається вже зібраний-засипаний,чи розібраний?

2.Що робить фільтр при регенерації-закриває вихід чи подає неочищену воду?

3.Як фільтр знає що потрібна регенерація-по часу,чи по об"єму(думаю що для мого будинку буде краще по об"єму,але в визначений час).

4.Ціна на сьгоднішній день? можна в личку.

5.Чи є якісь експрес тести на залізо та жорсткість -бо хочеться оптимально настроїти систему-а після кожної маніпуляції на аналіз не навозишся?

 

1-смонтируете, но не настроите.

2-не закрывает.

3-можно и по времени и по обьему и реген в любое время.

4-650$(в разобр состоянии)

5-есть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1-смонтируете, но не настроите.

4-650$(в разобр состоянии)

 

Ви про мене погано думаєте-не було ще такої цяцьки яку б я не зміг поламати:).

А якщо серйозно -колись дуже давно монтував і настроював culligаn-и,думаю і з цим справлюсь.

У Вас по такій ціні можна купити?можна тел.в личку?

І ще питання-чим промити бу голову "обезжелезователя"-буду розбирати для заміни всіх кілець і прокладок -хотів би промити всі канали якоюсь ядрёною рідиною?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви про мене погано думаєте-не було ще такої цяцьки яку б я не зміг поламати:).

А якщо серйозно -колись дуже давно монтував і настроював culligаn-и,думаю і з цим справлюсь.

У Вас по такій ціні можна купити?можна тел.в личку?

І ще питання-чим промити бу голову "обезжелезователя"-буду розбирати для заміни всіх кілець і прокладок -хотів би промити всі канали якоюсь ядрёною рідиною?

 

Хулиган это даже не эковотер, а тем более клак;)

купить то можно, но хочется сначала посмотреть анализ;), а то получится что больного ни тем лечить будем:beer:

 

п.с. соляная кислота 1к2, он у вас на марганцовке или просто промывной?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хулиган это даже не эковотер, а тем более клак;)

купить то можно, но хочется сначала посмотреть анализ;), а то получится что больного ни тем лечить будем:beer:

 

п.с. соляная кислота 1к2, он у вас на марганцовке или просто промывной?

 

Він отакий: (ссылка устарела) .

В голові компресор,при регенерації йому треба пару літрів "белізни".

Наскільки знаю -"круче" нього практично немаєЖ-).

Аналіз буде в понеділок .Але думаю що мало що поміняє: водонос бучак,залізо досидь завищене вже бачу.Ну і помякшувати потрібно буде 100%.Судячи по сусідах-з остальним норма.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він отакий: (ссылка устарела) .

В голові компресор,при регенерації йому треба пару літрів "белізни".

Наскільки знаю -"круче" нього практично немаєЖ-).

Аналіз буде в понеділок .Але думаю що мало що поміняє: водонос бучак,залізо досидь завищене вже бачу.Ну і помякшувати потрібно буде 100%.Судячи по сусідах-з остальним норма.

Да, хорошая система, особенно если за коньяк :)

Но могут быть проблемы с ремкомплектыми, но их можно заказать у самого Калигана

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...