Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Один емайл для різних логінів

inspektor

Рекомендовані повідомлення

Знаю, що є така можливість створити одну поштову скриньку і реєструвати на неї різні логіни.

Може хтось підкаже як це зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в чем проблема то? на каждом сайте можете себе создавать разные логины а привязку делать к одному почтовому ящику.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в чем проблема то? на каждом сайте можете себе создавать разные логины а привязку делать к одному почтовому ящику.

Та ні, це дуже довго. Правда, потрібен один ящик. Коли роблю реєстрацію, наприклад, на твітері багатьох аккаунтів - міняю лише логін, всі підтвердження йдуть на один емайл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю, що є така можливість створити одну поштову скриньку і реєструвати на неї різні логіни.

Може хтось підкаже як це зробити?

 

Можно использовать переадресацию почты - зайдите в настройки почтового ящика и укажите адрес, на который пересылать сообщения.

 

Вот пример для Gmail: support.google.com/mail/answer/10957?hl=uk

 

Также Gmail может забирать почту с других ящиков - там же, в настройках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, я знаю про цю функцію. Мені потрібен один емайл з можливістю на нього реєструвати багато аккаунтів однієї соцмережі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, я знаю про цю функцію. Мені потрібен один емайл з можливістю на нього реєструвати багато аккаунтів однієї соцмережі.

 

В таком случае Вам нужен email alias: ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D1%81%D1%8B_%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D1%85_%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B2

 

Вот что по этому поводу думает Gmail: support.google.com/a/answer/33327?hl=ru

 

Однако я не уверен, что все общественные почтовые сервисы поддерживают такую возможность.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...