Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор топки hitze или perfekt

kiotoze

Рекомендовані повідомлення

Приветствую!

 

Планирую ставить камин и продавец рекомендует топки hitze albero 14sh www.hitze.pl/10,ru_albero.html или perfekt (саму модель не помню, lux?) pechi.kharkov.ua/catalog/fireplaces/topki-kaminnyie/perfect/kaminnaya-topka-perfekt-16-kw-lux/

 

hitze сталь, perfekt - чугун, perfekt додоже где-то на 300Є

изначально планируется пользоваться камином для эстетики, для отопление есть котел на дровах.

что выбрать? на что еще обратить внимание?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз бачу знижка на hoxter 63/51, краще доплатити і його взяти, або просити знижку на Austroflam може є.

ніж брати польські, гляньте G&S український, ще два роки назад як вибирав топку в них були непогані зразки, а зараз бачив на сайті вони ще далі пішли в плані якості, за тисячі півтори доларів думаю це буде краще ніж Ваші варіанти. може є на форумі власники нових G&S, сам би хотів почути відгуки, брат теж думає про камін

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз бачу знижка на hoxter 63/51, краще доплатити і його взяти, або просити знижку на Austroflam може є.

ніж брати польські, гляньте G&S український, ще два роки назад як вибирав топку в них були непогані зразки, а зараз бачив на сайті вони ще далі пішли в плані якості, за тисячі півтори доларів думаю це буде краще ніж Ваші варіанти. може є на форумі власники нових G&S, сам би хотів почути відгуки, брат теж думає про камін

Так є ж окрема тема, де власники не те що враженнями, а й роликами діляться. У мене взагалі крамольна ідея визріла. Замість купленого заздалегідь при нагоді шпартерма поставити водну топку від Гаврилівих.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так є ж окрема тема, де власники не те що враженнями, а й роликами діляться. У мене взагалі крамольна ідея визріла. Замість купленого заздалегідь при нагоді шпартерма поставити водну топку від Гаврилівих.

 

тему читав, але про нові топки відгуків здається поки нема, є про серію В і С, а мені цікаві 70x52 і 70x52tm, так розумію вони відрізняються акумулючим модулем, який до них додається.

70*52 з повітряним колектором

70*52 з чавунним колектором

70*52tm напевно із тепломодулем спеціальним, якось так

а ще є 70*52 із акумодулем :o

зараз запитаю в основній темі G&S

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Приветствую!

 

Планирую ставить камин и продавец рекомендует топки hitze albero 14sh www.hitze.pl/10,ru_albero.html или perfekt (саму модель не помню, lux?) pechi.kharkov.ua/catalog/fireplaces/topki-kaminnyie/perfect/kaminnaya-topka-perfekt-16-kw-lux/

 

hitze сталь, perfekt - чугун, perfekt додоже где-то на 300Є

изначально планируется пользоваться камином для эстетики, для отопление есть котел на дровах.

что выбрать? на что еще обратить внимание?

 

 

на топки Hitze в данный момент идет акция -20% от розницы

kaminhouse.com.ua/kamin/category/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B8-hitze-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...