Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

куплю участок до 30 км от киева

saleksey

Рекомендовані повідомлення

Куплю себе участок до 30 км от Киева. Районы: Киево-святошинский, Васильковский, Макаровский, Фастовский. Проще сказать предпочтительное направление : Юг, Юго-запад от Киева

Пожелания: 4-7 соток, реальное электричество, терпимый подьезд, непромзона, садовое товарищество (или коопер)., возможно под застройку.

На газ больших планов не строю, но если будет газ, готов также смотреть за разумное увеличение стоимости

Цена за участок 3 - 6 тыс. долларов. повторюсь ЗА УЧАСТОК !

 

Есть ли вообще подобные предложения?

 

Предложения пожалуйста в личку. спс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куплю участок в садовом товариществе для себя на удалении 30-50 км. от Киева. Предпочтительно Васильковский, Макаровский, Фастовский районы, 4-7 соток, больше не надо.

Из того что нужно на участке: электричество

Цена 4-6 тыс. долларов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

60-70 км, в 50 км вряд ли что-то будет за такие деньги

 

Вряд ли -не значит не возможно!

Куплю участок для себя в дачном кооперативе(с/т) 4-7 соток на расстоянии 30-50 км от Киева, за 4-6 тыс. долларов.

Главное на участке : реальное электричество.

 

Предлагайте !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вряд ли -не значит не возможно!

Куплю участок для себя в дачном кооперативе(с/т) 4-7 соток на расстоянии 30-50 км от Киева, за 4-6 тыс. долларов.

Главное на участке : реальное электричество.

 

Предлагайте !

 

Предлагаю !!!! www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=30133

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

и где же электричество?

рифмовать не обязательно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купить вполне реально, но без электричества. Вернее, с возможностью подключиться за ХХ денег. Зуб даю :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купить вполне реально, но без электричества. Вернее, с возможностью подключиться за ХХ денег. Зуб даю :D

 

меня и интересовал бы без электричества и газа. А зачем они нужны? так даже интереснее :)

левый берег, чем ближе к Киеву, тем лучше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я маю 10сот в СТ, знаходиться по Житомирський трасі поблизу с. Ставище 49км. від КП та 52км від м. Житомирська реальної відстані перевіреної GPS та по одометру, загальна площа СТ 86,5га, ділянки по 0,10га, 25х40м.

Говорю зразу, що я не продаю, являюсь членом СТ і зацікавлений в тому щоб купили люди для себе, бо 30% із куплених ЗД перекупщиків і вони не здають на комунікації, голова та продавець не продають перекупщикам категорично.

Залишилось близько 70ділянок не проданих із 794 наявних. Встановлені ел. опори 0,4кВ та 10кВ по території та периметру СТ, готовий та погоджений проект електропостачання та газопостачання, затверджений ГП та назви вулиць, всі члени мають садові книги та ел. карточки для майбутніх пропусків через термінали на вїздах та тримання інформації по ЗД (кадастровий №, координати ЗД, стан проплат та інше).

Вчора їздив по огірки, капусту і т.д та нарахував порядка 15 готових будинків та 12 коробок не рахуючи залитих фундаментів, будувати почали в цьому році, в минулому літом тільки винесли ділянки в натуру (всі ЗД винесені та закріплені колишками), я також до осені зроблю фундамент.

Якщо цікаво, скину план СТ та фото 1,5 місячної давності на ел. пошту, від вул. О.Гончара (цирк) до ділянкі 50-55хв. назад 45хв (післа 20:00).

Забув головне, продають здається по 500у.е за сотку, а мені у випадку знаходження покупця (не перкупщика) зараховуеться 200у.е. на комунікації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо цікаво, скину план СТ та фото 1,5 місячної давності на ел. пошту,

Интересно! Буду признателен за план и фото?

А что стоят подключения комуникаций?

адрес электронки скину в Вашу личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім бажаючим скинув.

На комунікації я здав приблизно 3000грн., може чуть більше чи меньше вже не памятаю (проект ел. постач., газа, встановлення опор 0,4кВ та 10кВ, винос в натуру), це було в 2009році, можливо зараз чуть візьмуть дорожче із-за інфляції та подорожань, також плачу 50грн в місяць внески членів СТ.

В СТ є свій сайт, можу викласти але від покупців хто скористується цією інформаціею не буде мені зараховано ні копійки (налом ніхто не бере).:oops:

В першому пості чуть прибрехав ненароком, до м. Житомирська чуть більше буде але до КП точно 49км

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30% із куплених ЗД перекупщиків і вони не здають на комунікації, голова та продавець не продають перекупщикам категорично.

Вот это есть правильный подход к делу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

предлагаю белогородку

киев свят р-н

есть макаровский р-н

скажите четко требования

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

предлагаю белогородку

киев свят р-н

есть макаровский р-н

скажите четко требования

а что есть на левом берегу?

3-4-6 куе за участок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...