Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Паркетна дошка у сходах

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Весною зробили сходи з ясена. Замовляв у форумця. Сходами задоволений, якісні :good:

Але є один момент. У мене великий міжповерховий майданчик, і майстри чомусь поклали не 40 меблевий щит, а просто шалівку ясена 22мм, і зверху паркетну дошку 18мм через підкладку. Може через те щоб не зрощувати два щити.

Зроблено добре, я спочатку навіть уваги не звернув. Але хоч загальна товщина 40мм, але воно сабака трохи грає і тріщить паркет. Напрягає дуже. Що робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весною зробили сходи з ясена. Замовляв у форумця. Сходами задоволений, якісні :good:

Але є один момент. У мене великий міжповерховий майданчик, і майстри чомусь поклали не 40 меблевий щит, а просто шалівку ясена 22мм, і зверху паркетну дошку 18мм через підкладку. Може через те щоб не зрощувати два щити.

Зроблено добре, я спочатку навіть уваги не звернув. Але хоч загальна товщина 40мм, але воно сабака трохи грає і тріщить паркет. Напрягає дуже. Що робити?

Вам треба залізти під низ міжповерхової площадки і подивитись, чи є там попречні бруски (типу "лаги") під досками підлоги. Можливо, треба добавити ще, бо, якщо площадка досить велика, а доски підлоги опираються тільки в двох крайніх точках, то вони можуть прогинатись і підлога "грає". Також було б не погано ( хоча не критично), щоб паркетні дошка лежала поперек чорнових. Ще можна зняти паркетну дошку з міжповерхового майданчика, покласти на чорнові доски фанеру ( 10мм достатньо), добре її прикрутити шурупами, тоді підложку і паркетну дошку назад.

Змінено користувачем baroleks
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лаги є - металевий каркас, лаги через 50-60см. Чорнові дошки лежать паралельно. На жаль фанеру підкласти немає змоги - все чітко підігнано.

Хоча дякую за підказку, не додумав, таки треба знизу подивитись може що вдасться підсунути, жорсткості додати :beer:

А чи буде ефект якщо знизу до чорнових фанеру прикрутити між лагами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лаги є - металевий каркас, лаги через 50-60см. Чорнові дошки лежать паралельно. На жаль фанеру підкласти немає змоги - все чітко підігнано.

Хоча дякую за підказку, не додумав, таки треба знизу подивитись може що вдасться підсунути, жорсткості додати :beer:

А чи буде ефект якщо знизу до чорнових фанеру прикрутити між лагами?

Я так розумію, що дошки просто лежать на металевому каркасі, але чи прикручені вони до проміжних перемичок? Якщо ні, то можна попробувати добре навантажити міжповерхову площадку в місцях де є перемички, щоб доски притисло до них, а тоді, знизу через перемички притягнути доски до металевого каркасу саморізами (прийдеться засверлювати через метал). Можливо, доски висохли в приміщенні і їх трохи повигинало. Це б допомогло. Додатково можна і фанеру знизу прикрутити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Какая основа нод Вашим "пирогом" и сколько м2 данной площадки. Если там бетон то лучше всего разобрать, фанерой, жостко (на клей и штифты), выровнять до нужной высоты (допустим фанера 21мм) и на клей посадить туже доску. Подлаживанием и дотяжкой проблема решится на некоторое время. Без жосткого соединения (скрепления) все будет "мимо".

Если лестница деревянная то скрипы в ней будут появлятся так-как дерево "дышит", рассыхается, ослабивают места крепежей и т.д. Избавлятся от них можно будет по мере их возникновения, локально, с помощью подставок и дотяжек.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...