Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте. Спасибо за приведение в порядок всей информации.

Есть несколько вопросов:

Нужно ли при вводе по 3 варианту (461) кроме декларации предоставлять еще какие либо документы? Техпаспорт, акт на землю, стройпаспорт, повідомлення про початок? Обычные копии или заверенные?

Каковы сроки рассмотрения декларации по этому варианту?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Спасибо за приведение в порядок всей информации.

Есть несколько вопросов:

Нужно ли при вводе по 3 варианту (461) кроме декларации предоставлять еще какие либо документы? Техпаспорт, акт на землю, стройпаспорт, повідомлення про початок? Обычные копии или заверенные?

Каковы сроки рассмотрения декларации по этому варианту?

Спасибо.

 

:)

Ничего не прилагаете - необходимые данные/информация уже есть в Декларации.

Можете с собой захватить все, что есть, на всякий случай:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

АВТОР ПОПРОСИЛ УДАЛИТЬ ДАННОЕ СООБЩЕНИЕ. Подробности тут.

 

И так побывал сегодня ГАСКе.

Что могу добавить:

Адрес ГАСКа - Ул. Клименко 5/2. Вход с ул.Кривоноса

Режим работы на прием документов (декларации, повідомлення):

понедельник, среда с 10 до 17. Перерыв с 13 до 14.

Третий кабинет направо.

Смотрят есть ли в декларации добавления от Кабмина (Постановление КМУ №43 0т 18.01.2012).

Очередей нет (приезжал 2 раза - утром зашел сразу, после обеда 5 минут в очереди).

Деклараций нужно 2 копии. Так же попросили копии техпаспорта БТИ и уведомления о начале строительных работ.

Выдали регистрационный номер. За результатом сказали прийти 07.03. То есть ждать 2,5 недели.

Декларация 461 с обновлениями.doc

Змінено користувачем apxitektop
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Детали по г. Борисполю: для ввода в эксплуатацию просят фотографию на которой было бы видно табличку с названием улицы и номером дома, а на заднем фоне - сам дом; а также квитанцию на оплату вывоза мусора (144 грн. в год).
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варианты ввода в эксплуатацию построенных объектов (2012)

 

Див. Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів (ПКМУ №461 від 13 квітня 2011 року).

 

III. Ввод в эксплуатацию не самостроя (т.е. объекта на который либо оформлено разрешение на выполнение строительных работ, либо Уведомление).

1. Заказываете в БТИ Техпаспорт

2. Подаете в ГАСИ Декларацию о готовности объекта к эксплуатации.

 

Получив зарегистрированную Декларацию о готовности объекта к эксплуатации необходимо обратиться в орган местного самоуправления за Свидетельством на право собственности (само свидетельство изготавливает, как правило, БТИ). Див. Тимчасове положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно (Наказ Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 (у редакції наказу МінЮсту №1692/5 від 28.07.2010).

 

 

Я правильно понял, что если у меня есть строй.паспорт 2006 года...

В 2008 - я сделал БТИ

То я могу сразу подать документы на Декларацию...?

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понял, что если у меня есть строй.паспорт 2006 года...

В 2008 - я сделал БТИ

То я могу сразу подать документы на Декларацию...?

Спасибо!

 

В 2006, кроме стройпаспорта, надо было получать разрешение ГАСИ на выполнение строительных работ.

Соответственно, у Вас не полностью оформлена разрешительная документация. В связи с этим есть такие варианты, ИМХО: самострой или подать уведомление сейчас + переделать паспорт БТИ и уже потом подать декларацию о готовности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

II. Ввод в эксплуатацию самостроя, построенного после 01.01.2010 года.

1. Платите штраф

2. Заказываете стройпаспорт

3. Подаете уведомление в ГАСИ

4. Заказываете в БТИ Техпаспорт

5. Подаете в ГАСИ Декларацию о готовности объекта к эксплуатации

 

Скажите, пожалуйста, архитектурный проект в таком случае нужен?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, пожалуйста, архитектурный проект в таком случае нужен?

 

Если дом до 300 кв.м., то проект не обязательно подавать (делать).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Детали по г. Борисполю: для ввода в эксплуатацию просят фотографию на которой было бы видно табличку с названием улицы и номером дома, а на заднем фоне - сам дом; а также квитанцию на оплату вывоза мусора (144 грн. в год).

 

 

а кто просит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 2006, кроме стройпаспорта, надо было получать разрешение ГАСИ на выполнение строительных работ.

Соответственно, у Вас не полностью оформлена разрешительная документация. В связи с этим есть такие варианты, ИМХО: самострой или подать уведомление сейчас + переделать паспорт БТИ и уже потом подать декларацию о готовности.

 

Да нет... не самострой.

Стройпаспорт был как разрешение на начало строительства, был выезд местного архитектора с проверкой не начато ли строительство до выдачи разрешительных документов - т.е. стройпаспорта. Может в нём есть то самое разрешение на начало работ.

БТИ - не самострой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а кто просит?

 

БТИ просит.

 

Добавлено через 3 минуты

Да нет... не самострой.

Стройпаспорт был как разрешение на начало строительства, был выезд местного архитектора с проверкой не начато ли строительство до выдачи разрешительных документов - т.е. стройпаспорта. Может в нём есть то самое разрешение на начало работ.

БТИ - не самострой.

 

Кроме согласования стройпаспорта с архитектурой, СЭС и МЧС, в 2006 году надо было получать разрешение на выполнение строительных работ в ГАСИ.

Если такого разрешения нет, то это означает, что разрешительная документация оформлена не полностью. Если ГАСИ примет Декларацию готовности, то никаких проблем, но, формально, должны отказать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БТИ просит.

 

Добавлено через 3 минуты

 

Я так понимаю это они уже просят при оформлении собственности или это их просьба еще до техпаспорта и декларации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю это они уже просят при оформлении собственности или это их просьба еще до техпаспорта и декларации?

 

Просят тогда, когда Вы приходите заказывать техпаспорт для последующей подачи декларации.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста у меня дом полтора этажа уже стоит...сам себе строю...без разрешения....дом до 300 м2...а как мне его узаконить ...район Броварской???участок под строительство , госакт с кадастровым номером есть
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста у меня дом полтора этажа уже стоит...сам себе строю...без разрешения....дом до 300 м2...а как мне его узаконить ...район Броварской???участок под строительство , госакт с кадастровым номером есть

 

Оформить стройпаспорт, уведомить всех, кого нужно, и дальше строиться.

Есть риск, что придется уплатить штраф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

БТИ просит.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Кроме согласования стройпаспорта с архитектурой, СЭС и МЧС, в 2006 году надо было получать разрешение на выполнение строительных работ в ГАСИ.

Если такого разрешения нет, то это означает, что разрешительная документация оформлена не полностью. Если ГАСИ примет Декларацию готовности, то никаких проблем, но, формально, должны отказать.

Я уже этот вопрос задавала но ответа так и не было. Где есть база разрешений на выполнение строительных работ, которые были до 2009 года? как проверить было ли разрешение, если например документы утеряны или не переданы новому владельцу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже этот вопрос задавала но ответа так и не было. Где есть база разрешений на выполнение строительных работ, которые были до 2009 года? как проверить было ли разрешение, если например документы утеряны или не переданы новому владельцу?

 

Посмотрите (ссылка устарела). Я себя не нашел, а разрешение у меня есть (2008 год)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите (ссылка устарела). Я себя не нашел, а разрешение у меня есть (2008 год)...

я понимаю что это база 2008 года, а 93-94 года электронной базы не было, а разрешения были? где они?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я понимаю что это база 2008 года, а 93-94 года электронной базы не было, а разрешения были? где они?

 

Там не только 2008 год... Но там все равно "недобаза" какая-то.

Делайте запрос в архив ГАСИ, там должно все быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Apxitektop, уточните,пожалуйста,при оформлении самостроя по варианту 2 техотчет (технiчне обстеження буд конструкций об"екта ) требуется или нет. Змінено користувачем apxitektop
Архитектор = Apxitektop
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Apxitektop, уточните,пожалуйста,при оформлении самостроя по варианту 2 техотчет (технiчне обстеження буд конструкций об"екта ) требуется или нет.

 

Нет, техотчет в этом случае не нужен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

I. Ввод в эксплуатацию самостроя, построенного до 31.12.2009.

Как ввести дом в эксплуатацию который построен в 70-х годах, разрешения на строительство тогда инспекциями ГАСК не выдавались, соответственно приказ № 91 тут не подходит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как ввести дом в эксплуатацию который построен в 70-х годах, разрешения на строительство тогда инспекциями ГАСК не выдавались, соответственно приказ № 91 тут не подходит

 

Обратиться в БТИ и оформить право собственности как на постройку до 05.08.1992 года.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ від 30.01.2012 р. N 40-17-484

 

1. Стосовно розгляду питання про притягнення забудовника до відповідальності за будівництво індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності (далі - об'єкти), здійснене до 31 грудня 2009 року без дозволу на виконання будівельних (під час розгляду документів, поданих замовником відповідно до наказу Мінрегіону від 24.06.2011 N 91).

 

19 січня 2011 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності" N 4220 (далі - Закон N 4220), який передбачає нові підходи стосовно притягнення до відповідальності залежно від категорії складності об'єкта.

 

Разом з тим, пунктом 9 перехідних положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" N 3038 (далі - пункт 9 Перехідних положень Закону N 3038 ) та Порядком прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 24.06.2011 N 91 (далі - Порядок), як тимчасовий захід надано право забудовнику прийняти в експлуатацію збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт об'єкти.

 

Згідно з пунктом 3.8 Порядку Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальний орган розглядають справи про адміністративне правопорушення і накладають адміністративні стягнення згідно зі статтею 244-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Відповідно до статті 244-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (із змінами, внесеними Законом N 4220) Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи*розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виробництва, виготовлення та застосування будівельних матеріалів, виробів, конструкцій, а також будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та прийняття в експлуатацію об'єктів чи споруд, невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю (статті 96, 961 (крім частини третьої), 188-42).

 

Таким чином, із набранням чинності Закону N 4220 Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її територіальні органи не уповноважені розглядати справи за правопорушення, передбачені статтею 97 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самочинне будівництво).

 

Разом з тим, частина перша статті 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єктів чи споруд у вигляді накладення штрафу у розмірі: на громадян від десяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та на посадових осіб - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Відповідальність юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за будівництво індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, закінчене у період з 5 серпня 1992 року до 31 грудня 2009 року без дозволу на виконання будівельних робіт, у розмірі десяти мінімальних заробітних плат, передбачена пунктом другим частини другої статті 2 Закону України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності" (із змінами, внесеними Законом України від 22.12.2011 N 4220).

 

2. Стосовно прийняття рішення щодо притягнення фізичних осіб до відповідальності за експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених до набрання чинності Закону N 4220, не прийнятих в експлуатацію (під час розгляду документів, поданих замовником відповідно до наказу Мінрегіону від 24.06.2011 N 91).

 

Відповідно до Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

 

Одночасно відповідно до статті 8 Кодексу України про адміністративні правопорушення закони, які пом'якшують або скасовують відповідальність за адміністративні правопорушення, мають зворотну силу, тобто поширюються і на правопорушення, вчинені до видання цих законів. Закони, які встановлюють або посилюють відповідальність за адміністративні правопорушення, зворотної сили не мають.

 

Відповідальність фізичних осіб за експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених до набрання чинності Закону N 4220 та не прийнятих в експлуатацію, не була встановлена.

 

Виходячи із конституційних принципів щодо дії актів у часі та керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення, рішення про притягнення до відповідальності фізичних осіб за правопорушення щодо експлуатації об'єктів після закінчення будівництва не прийнятих в експлуатацію застосовується до об'єктів, які споруджені та експлуатуються з моменту набрання чинності Закону N 4220, тобто з 19.01.2012.

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...