Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Насчёт прожекторов.

malyarman

Рекомендовані повідомлення

Пользуемся обычными галогеновыми прожекторами и лампами с отражателями.Кто в курсах насчет Led прожекторов,подскажите-какие лучше брать для малярных работ?Их сейчас немеряно-10-20-50 и т.д Вт,холодный и гарячий свет и пр.характеристики-что именно выбрать?Какой фирмы?Я так понимаю,что это удобнее,надежнее и долговечнее галогенок?Спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну если под малярными работами понимается не только покраска стен в белый цвет - то обращать внимание на индекс цветопередачи, ибо в лучах холодного светодиодного света вы цвета не узнаете. Индекс цветопередачи - CRI. Надо брать со значением чем больше тем лучше, ну от 90 минимум, лучше >95. Еще могут писать HiCRI. И если раньше работали под галогенками - то явно брать теплый свет.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недавно как раз мониторил тему. По мощности минимум 50 W, желательно 100. Типа вот такого elektrovoz.lviv.ua/products/26741510 , но главньій акцент на температуру цвета . Для такого прожектора с тепльім бельім цветом (именно он то нам и нужен) , цветовая температура в пределах 3 000 Кельвин.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично мне 30 не хватает , холодный , когда два прожектора по 30 ват то нормально , теплый не брал бы для работы .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично мне работать комфортно когда в помещении яркий свет , по косящей вдоль стены все хорошо видно , теплый для меня не то , както не ярко .
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звиняйте, но кожному своє. Фізіологія світосприйняття- маленька наука. Вам приємно, коли в очі світить холодний ксенон на зустрічному авто ??? Мені особисто - НІ. І сам таким не користуюся. Ще от якось Чуля Олег відпишеться , це буде авторитетніше, звичайно ... Мені треба було прожектор ТУТ І ЗАРАЗ , я взяв галоген 1000 ... Це і є ідеал для нашої роботи. Його недоліки - часто горять лампочки, видає викоку температуру , багато споживає. От такому світлу і шукається заміна . Параметри я вище описав. А найкраще ... Взяти два - три прожектори в маркеті , і порівняти . Алес. )

 

Добавлено через 1 минуту

Лично мне 30 не хватает

 

30 = ето чего ? ватов, сантиметров, градусов ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ватов
,
Ват

 

Ватт :rolleyes:, а то скоро в "попугаях" описания начнутся))

 

Да, тема замены устаревших прожекторов очень актуальна. Знаю,что есть специальные прожекторы от известных брендов (от Semin,к примеру),наверное лучше обратить внимание на их характеристики и искать аналогичные.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От рився в темі про гіпсокартон, надибав наступне. Якраз Олег Чуля пише ...

 

По 100 ват має кожний (Лед)

В прожекторі по два діоди по 50 Ватт. Краще обирати з звичним теплим (жовтим) світлом, а не синім (холодним)

Щоб добре розсіювало, то тому й краще два по 100 ват, чим один на 200ватт ( який вже йде з чотирьма 50 ватними діодами) тому що на платформі можна їх розвернути під певним кутом, щоб розсіяти світло на більшу площу.

Набагато ефективніше видно всі недоліки поверхні, тоді коли світло не зблизька, а подальше ніби - відтіняє... Ну і звісно при затемнених вікнах і якомога ближче збоку до поверхні.

Саме тому 100 ватт, для мене замало. Хоча звичайного/галогенного - 1000ватт мені раніше вистачало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-перше перерахунок ламп звичайних на ЛЕД з розрахунку 1:10 то маркетингова брехня. Ближче до правди - 1:7. Тому 100 Вт ЛЕД й не може замінити 1000 Вт галогенку. Треба щонайменше 150 Вт.

Краще обирати з звичним теплим (жовтим) світлом

Це само собою. Але варто ще звернути увагу й на індекс кольоропередачі. Зараз не проблема придбати світлодіодні матриці з CRI>95. Залишилося знайти хто їх ставить в прожектори або знайти хто замінить. Хоча можливо й "з коробки" задовольнить тепле світло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-перше перерахунок ламп звичайних на ЛЕД з розрахунку 1:10 то маркетингова брехня. Ближче до правди - 1:7. Тому 100 Вт ЛЕД й не може замінити 1000 Вт галогенку. Треба щонайменше 150 Вт

Цілком згоден з Вами... я якраз повівся на цю маркетингову брехню, коли купляв 100ватні, надіючись замінити ним 1000ватт галогенного.

 

Щоб добре розсіювало, то тому й краще два по 100 ват, чим один на 200ватт ( який вже йде з чотирьма 50 ватними діодами) тому що на платформі можна їх розвернути під певним кутом, щоб розсіяти світло на більшу площу.

Це якщо є платформа... Я використовую підйомник гіпсокартону премос, от і до нього чіпаю дві штуки по 100ватт. первага від одного - 200ватного в тому, що розвернувши їх під певним кутом в мене більша площа розсіювання світла.

113902851_3.thumb.JPG.d658697dc72f5fcd093e279c5da0af17.JPG

От іще одне ефективне використання "премос" під світодіодне освітлення.

Також для тих хто звик при шліфовці стін, тримати в руках лампу з патроном, то підійде для таких робіт - 10ватний.

Тому що тримаючи світло в руці, вам буде його достатньо щоб освітити тільки - робочу зону.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залишилося знайти хто їх ставить в прожектори або знайти хто замінить

 

Ну в мене є така людина. Без проблем. Крім того , там багато різних тонкощів ... Наприклад , доволі часто виробники запускають діод в турбо - режимі , на верхній межі , якщо так простіше ... А це недобре для нього . Тримав недавно в руках вітчизняний ВІДЕКС . Зроблено добротно, гарний корпус і все таке , навіть гарантія ... Але винятково в прайс - листі холодне світло. (((

 

Принагодно , всіх добрих людей вітаю з Великоднем !!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад , доволі часто виробники запускають діод в турбо - режимі , на верхній межі , якщо так простіше ..

Більше того. З півторакратним перевантаженням.

Але винятково в прайс - листі холодне світло.

Якщо є людина з руками - матриця міняється на тепле світло з CRI>95 за пів години з перекуром. Всеодно навряд чи вдасться знайти прожектори з високим CRI та ще й за прийнятну ціну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та все так. Знайти можна, є в наявності, правда рідко. Все ж, як на мене , купляти комплектний прожектор, і зразу міняти діод, це неправильно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все ж, як на мене , купляти комплектний прожектор, і зразу міняти діод, це неправильно.

Ех... В мене немає, наприклад, жодного ручного ліхтаря зі стоковим світлодіодом. А в частині й стокової електроніки... В ЛЕД прожекторах нових аналогічно - відразу заміна світлодіодів. Це дає по-перше бажану температуру світла (той же теплий для мене зовсім теплий, хочеться не настільки жовтого), по-друге від 30 до 50 % більше світла при тій же потужності за рахунок використання більш ефективних світлодіодів і не перевантажених.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...