Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Требуется услуги юриста патентоведа

Самоделкин

Рекомендовані повідомлення

День добрый . Вот ... изобрел прикольную штукенцию ( полезную :rolleyes:) необходима помощь в оформлении и защите .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

День добрый . Вот ... изобрел прикольную штукенцию ( полезную :rolleyes:) необходима помощь в оформлении и защите .

 

Вы представляете себе стоимость всех формальностей?

Если да, то сброшу телефон в личку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо це винахід а не корисна модель -

40 грн. - подача документів

150 грн. - кваліфікаційна експертиза

10 грн. - публікація

17 грн. - мито

5 - пришвидчення проведення експертизи

 

П.С. це для фізичної особи

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где Вы взяли такие цены??

точно сказать, что это правильно не могу (сами почитайте постановление КМУ) zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1716%2D2004%2D%EF&p=1104834154869809

Код збору 10100 За подання заявки (міжнародної заявки) на винахід (корисну модель), формула якого містить не більш як три пункти 800грн

 

 

также почитайте про получение патента www.ukrpatent.org/ua/yak_otr

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где Вы взяли такие цены??

точно сказать, что это правильно не могу (сами почитайте постановление КМУ) zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1716%2D2004%2D%EF&p=1104834154869809

Код збору 10100 За подання заявки (міжнародної заявки) на винахід (корисну модель), формула якого містить не більш як три пункти 800грн

У нас є свій патентознавець, просто запитала специфіку оформлення патенту для фізичної особи, що не працює в навчальному закладі і про вартість теж. Їм я можу довіряти - оформляють патенти щодня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас є свій патентознавець, просто запитала специфіку оформлення патенту для фізичної особи, що не працює в навчальному закладі і про вартість теж. Їм я можу довіряти - оформляють патенти щодня.

я в этом деле не специалист, но я Вам дала ссылку на постановление КМУ 1716 23.12.2004г. А на что они ссылаются? А также есть указания Укрпатента. :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якраз і посилаються на Укрпатент.

Якщо є бажання - можу дати номер телефону патентознавця (дуже мила жіночка) і вона зможе проконсультувати по телефону.

Змінено користувачем inspektor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...