Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подскажите по смесителю, брак?

SeEv

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте!

 

Купил тут смеситель, для биде, итальянский, фирмы Emmevi, для монтажа в стену, а сейчас глянул детально, а там странно - в одном входе воды все красиво красивая поверхность, а в другом то ли какая-то коррозия то ли недофрезеровали.

 

Фото во вложении.

 

Вопрос: это брак? это страшно? менять идти? переживаю, т.к. смеситель будет намертво замурован в стене, не будет ли проблем, не начнет ли там ржаветь и тд? Не хочется ломать стену через пару лет из-за этого.

 

Благодарю за ответы.

20150518_230416.thumb.jpg.a81d56b46e0a08befbbd636e7e275a51.jpg

20150518_230439.thumb.jpg.96e0322720ea3f01c9f2b7dff6425f8d.jpg

20150518_230524.thumb.jpg.285c1fa83cf0b861f940607e0d06d8e5.jpg

20150518_230531.thumb.jpg.1eb1086dc253b452428ea0e4ed97f757.jpg

20150518_230547.thumb.jpg.7956717ff7c1e82e890b9016e57a3b95.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

 

Купил тут смеситель, для биде, итальянский, фирмы Emmevi, для монтажа в стену, а сейчас глянул детально, а там странно - в одном входе воды все красиво красивая поверхность, а в другом то ли какая-то коррозия то ли недофрезеровали.

 

Фото во вложении.

 

Вопрос: это брак? это страшно? менять идти? переживаю, т.к. смеситель будет намертво замурован в стене, не будет ли проблем, не начнет ли там ржаветь и тд? Не хочется ломать стену через пару лет из-за этого.

 

Благодарю за ответы.

 

Если смеситель дорогой то я бы поменял, если взяли за копейки то оставил бы. Кажется Италией там не пахнет, скорее всего Киталия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оказалось это просто стружка от фрезера так лежала, поковырял и всё стало как надо и красиво :)

 

Кажется Италией там не пахнет, скорее всего Киталия.

У Вас феноменальные способности, по фото определять запахи :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оказалось это просто стружка от фрезера так лежала, поковырял и всё стало как надо и красиво :)

 

 

У Вас феноменальные способности, по фото определять запахи :lol:

 

це Кіталія, 100%) Були ситуації коли продавали в Епіцентрі змішувач цієї фабрики для кухні, а там взагалі отвору не зробили. в Італії такої фабрики не існує. імпортер Мегамікс, представляє 3 бренди: Vidima, ideal Standart, Emmevi і тільки в епіцентрах. Раніше вони всі робилися в Болгарії.

 

За такі гроші італійських змішувачів не існує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lember Вы хотите об этом поговорить? (с) ваш психиатр :lol:

 

Во первых, кто сказал что я купил его в Эпицентре? Я купил его не там.

Во вторых, странно если это Китай то почему тогда бумажки, инструкция и т.д. на итальянском?

В третьих, где я вообще говорил его цену? что Вы так категорично говорите что "за такую цену Италии не бывает"?

20150521_221201.thumb.jpg.4c58980337c1337743774827b2b70c12.jpg

20150521_221218.thumb.jpg.4407e5b893e6ea4b2a5fc7681d79e7da.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 бренди: Vidima, ideal Standart, Emmevi і тільки в епіцентрах

 

Вообще-то ИдеалСтандарт в Агромате продавался, когда в ЭЦ его и близко не было...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lember Вы хотите об этом поговорить? (с) ваш психиатр :lol:

 

Во первых, кто сказал что я купил его в Эпицентре? Я купил его не там.

Во вторых, странно если это Китай то почему тогда бумажки, инструкция и т.д. на итальянском?

В третьих, где я вообще говорил его цену? что Вы так категорично говорите что "за такую цену Италии не бывает"?

 

можемо поспілкуватися)) я 9 років працюю з сантехнікою і плиткою, з них 5 в дорогому сегменті. з цією фабрикою я знайомий з самих початків. де ви його купили це ваша справа, але суть не міняється. це не Італія) якщо ви скажете для чого це змішувач і якого кольору я вам скажу скільки min може коштувати найдешевша Італія щоб ви змогли порівняти ціни.

 

І ще один момент зауважив як відкрив ваші фото - ні одна італійська (сантехнічна) фабрика не пише інструкції на українській мові. В кращому випадку на російській, але теж не часто.

 

Добавлено через 5 минут

Вообще-то ИдеалСтандарт в Агромате продавался, когда в ЭЦ его и близко не было...

 

Ideal Standart - це американська корпорація, і роблять вони не тільки змішувачі. З самого відкриття Епіцентрів там були тільки змішувачі, які позиціонувалися як німецькі, хоча робилися у Болгарії. Вже потім почали з"являтися унітази, ванни та все інше. Тому Агромат якщо і привозив сам то тільки кераміку і акрилові ванни, і то не відразу. Якість Ideal Standart навіть і близько не може порівнятися з hansgrohe, grohe, kludi і на крайній випадок hansa

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якість Ideal Standart навіть і близько не може порівнятися з hansgrohe,....

 

Это с тем, который со скоростью мысли и волшебным образом теряет точечки индикации водички, регулярно облазит и линяет? :) ню-ню.

 

Добавлено через 6 минут

В третьих, где я вообще говорил его цену? что Вы так категорично говорите что "за такую цену Италии не бывает"?

 

Я Вам скажу один способ, который позволит очень легко узнать страну происхождения :)

 

Если Вы видите детальную, понятную инструкцию по сборке прибора - скорее всего прибор имеет немецкие корни... Не факт, что его там произвели, но придумали точно там.

 

Если Вы имеете с прибором купу бумаг, но нет инструкции по сборке - это скорее всего китайский суббренд.

 

Если Вы имеете и купу бумаг, и инструкцию, но она либо непонятно нарисована, либо не от того прибора - Вы скорее всего купили какую-то итальянскую хрень-поебень от кутюр.

Отличительная черта итальянских душевых комплектов - пластиковая хромированная душевая насадка и громкое имя в каталоге.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это с тем, который со скоростью мысли и волшебным образом теряет точечки индикации водички, регулярно облазит и линяет? :) ню-ню.

 

Добавлено через 6 минут

 

 

Я Вам скажу один способ, который позволит очень легко узнать страну происхождения :)

 

Если Вы видите детальную, понятную инструкцию по сборке прибора - скорее всего прибор имеет немецкие корни... Не факт, что его там произвели, но придумали точно там.

 

Если Вы имеете с прибором купу бумаг, но нет инструкции по сборке - это скорее всего китайский суббренд.

 

Если Вы имеете и купу бумаг, и инструкцию, но она либо непонятно нарисована, либо не от того прибора - Вы скорее всего купили какую-то итальянскую хрень-поебень от кутюр.

Отличительная черта итальянских душевых комплектов - пластиковая хромированная душевая насадка и громкое имя в каталоге.

Извините уважаемый, но иногда узнать точную страну происхождения даже интерпол не всегда может .

 

Добавлено через 5 минут

Здравствуйте!

 

Купил тут смеситель, для биде, итальянский, фирмы Emmevi, для монтажа в стену, а сейчас глянул детально, а там странно - в одном входе воды все красиво красивая поверхность, а в другом то ли какая-то коррозия то ли недофрезеровали.

 

Фото во вложении.

 

Вопрос: это брак? это страшно? менять идти? переживаю, т.к. смеситель будет намертво замурован в стене, не будет ли проблем, не начнет ли там ржаветь и тд? Не хочется ломать стену через пару лет из-за этого.

 

Благодарю за ответы.

 

Китай, Италия, Германия как нахрен разница.

Иногда Китайские смесителя стоят намного дольше тех же Итальянских.

Тут как карта ляжет.

Знаю один способ очень хороший после покупки и перед установкой смеситель надо обмыть в хорошем коньяке. Чем больше коньяка тем более вероятность, что он простоит долгие годы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой бля, развели из варенья компот:) Человек купил, ему нравится, работает, ну и хрен с ним и с вашими выводами где ОНО сделано. Только настроение человеку портите:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой бля, развели из варенья компот:) Человек купил, ему нравится, работает, ну и хрен с ним и с вашими выводами где ОНО сделано. Только настроение человеку портите:)

 

повністю підтримую! якщо людині подобається і влаштовує ціна то я тільки за те щоб він працював не менше 10 років. питання тільки в тому що продавці елементарно обдурюють що я вважаю недопустимим. одне діло що людина купила і знала де він робиться, а друге діло що її обдурили про країну походження. мені було б дуже неприємно, я в таких випадках повертаю товар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продавці елементарно обдурюють

Вони не обдурюють, а приховують, щоб продавалось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это с тем, который со скоростью мысли и волшебным образом теряет точечки индикации водички, регулярно облазит и линяет? :) ню-ню.

 

Добавлено через 6 минут

 

 

Я Вам скажу один способ, который позволит очень легко узнать страну происхождения :)

 

Если Вы видите детальную, понятную инструкцию по сборке прибора - скорее всего прибор имеет немецкие корни... Не факт, что его там произвели, но придумали точно там.

 

Если Вы имеете с прибором купу бумаг, но нет инструкции по сборке - это скорее всего китайский суббренд.

 

Если Вы имеете и купу бумаг, и инструкцию, но она либо непонятно нарисована, либо не от того прибора - Вы скорее всего купили какую-то итальянскую хрень-поебень от кутюр.

Отличительная черта итальянских душевых комплектов - пластиковая хромированная душевая насадка и громкое имя в каталоге.

 

так воно і є, тільки ручні душі пластиковими(ABS) роблять німці, оскільки воно значно безпечніше ніж латунні які при падінні на ванну забезпечать вам пристойний слід, а при падінні на ногу у ванні можливо і інвалідність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
так воно і є, тільки ручні душі пластиковими(ABS) роблять німці, оскільки воно значно безпечніше ніж латунні які при падінні на ванну забезпечать вам пристойний слід, а при падінні на ногу у ванні можливо і інвалідність.

 

оскільки мені в особисті повідомлення написала людина зі словами "балбес" яка впевнено доказувала що Emmevi це італійські змішувачі змушений повністю розписати чому emmevi в принципі не можуть бути італійськими змішувачами, особливо враховуючи ціну, якість та інші деталі які можна виявити при розпакуванні. далі переписка з цією людиною в особистих повідомленнях... Підпишемо його як "Балбес".У нього досвід роботи 4 роки в сантехніці і він стверджує що це Італія))

 

"Балбес":

Ты балбес все производители смесителей продаються

везде как в строй центрах так и в салонах и спец магазинах. И откуда ты взял це Кіталія, 100% ? Смотри на коробку и штрих кода, а если это тебе сказал пром в эпицентре. То он точно не представитель данных марок, так что нужно думать головой а не слушать продавца.

 

"Я"

тому що я emmevi і vidima продавав в епіцентрі особисто, коли був промоутером іншої німецької фабрики. чому Китай?! так тому що фабрики emmevi в Італії не існує, максимум це зареєстрована ТМ, а виробляється все в Китаї, а в кращому випадку в Болгарії на заводах відіма. туди ж і відноситься Ideal Standart)) чи він робиться в Німеччині?

 

я особисто продавав, а потім і забирав кухонний змішувач в ретро стилі ( серію не пам"ятаю, давно це було) в якому в корпусі не було отворі через який мала йти вода на носик. змішувач в упаковці складався з двох частин: носик і корпус. і ще ні в одних талійських змішувачах в комплекті не йдуть шланги з підключенням 1/2, а в emmevi, vidima вони тільки такі і йшли, і мабуть і зараз йдуть. тому історії про італійськи змішувачи притримате для ло...хів що купують їх в епіцентрі. ааа.. ну і як заключення... якби це була дійсно італійські змішувачі, або хоча б везли з Італії то б крім мегамікса їх возило як мінімум 2-3 дилера оскільки вони дуууже дешеві , з 6-ти існуючих компаній імпортерів. а возить тільки мегамікс))))))) .....з "Італії"))))))))))) і про екслюзив мені не порібно розповідати, бо всі італійські фабрики з задоволенням продають якщо ти платиш по факту відгрузки. а для того щоб люди які купують ці бренди визначилися Італія це чи ні я всю переписку з вами викладу на форум.

 

 

продовження слідує...)

 

Добавлено через 1 час 1 минуту

оскільки мені в особисті повідомлення написала людина зі словами "балбес" яка впевнено доказувала що Emmevi це італійські змішувачі змушений повністю розписати чому emmevi в принципі не можуть бути італійськими змішувачами, особливо враховуючи ціну, якість та інші деталі які можна виявити при розпакуванні. далі переписка з цією людиною в особистих повідомленнях... Підпишемо його як "Балбес".У нього досвід роботи 4 роки в сантехніці і він стверджує що це Італія))

 

"Балбес":

Ты балбес все производители смесителей продаються

везде как в строй центрах так и в салонах и спец магазинах. И откуда ты взял це Кіталія, 100% ? Смотри на коробку и штрих кода, а если это тебе сказал пром в эпицентре. То он точно не представитель данных марок, так что нужно думать головой а не слушать продавца.

 

"Я"

тому що я emmevi і vidima продавав в епіцентрі особисто, коли був промоутером іншої німецької фабрики. чому Китай?! так тому що фабрики emmevi в Італії не існує, максимум це зареєстрована ТМ, а виробляється все в Китаї, а в кращому випадку в Болгарії на заводах відіма. туди ж і відноситься Ideal Standart)) чи він робиться в Німеччині?

 

я особисто продавав, а потім і забирав кухонний змішувач в ретро стилі ( серію не пам"ятаю, давно це було) в якому в корпусі не було отворі через який мала йти вода на носик. змішувач в упаковці складався з двох частин: носик і корпус. і ще ні в одних талійських змішувачах в комплекті не йдуть шланги з підключенням 1/2, а в emmevi, vidima вони тільки такі і йшли, і мабуть і зараз йдуть. тому історії про італійськи змішувачи притримате для ло...хів що купують їх в епіцентрі. ааа.. ну і як заключення... якби це була дійсно італійські змішувачі, або хоча б везли з Італії то б крім мегамікса їх возило як мінімум 2-3 дилера оскільки вони дуууже дешеві , з 6-ти існуючих компаній імпортерів. а возить тільки мегамікс))))))) .....з "Італії"))))))))))) і про екслюзив мені не порібно розповідати, бо всі італійські фабрики з задоволенням продають якщо ти платиш по факту відгрузки. а для того щоб люди які купують ці бренди визначилися Італія це чи ні я всю переписку з вами викладу на форум.

 

 

продовження слідує...)

 

 

 

так от, в "італійської" фабрики є сайт де є вказана адреса розташування виробництва в Італії, кому цікаво то може перейти по ссилці www.emmevi.it/it/web/contatti-8

але якщо подивитися на gogle maps з переглядом вулиць

https://www.google.com/maps/@45.7695831,8.390769,3a,75y,213.89h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJYpesjFa8tLvUZYsgcU3JA!2e0!7i13312!8i6656?hl=uk-UA

то буде видно компанію www.pettinaroli.com/#, але ж ніяк не emmevi)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После установки скрытой части такого смесителя www.emmevi.it/it/store/1/nefer-9/art-77029-56 обернул переключатель малярным скотчем. По завершении плиточных работ скотч снял вместе с хромом :(.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По завершении плиточных работ скотч снял вместе с хромом :(.

Одно из главных правил столичных сантехников: "Никогда не покупать смесители, и сантехприборы".

Оригинал, подделка, Италия, Киталия, Германия, не определишь.

Фотозафиксировать брак, предоставить заказчику и определиться, что делать.

Претензии к кому ?

Правильно: "Вы купили сами."

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребятки, надо по-совести признаться, что даже если взять китайский корпус, сделать хорошее хромирование, всандалить туда не самый говнистый картридж, потратиться на мануал в комиксах и упаковать это в симпатичную коробку - мы выйдем на цену грое/хансгрое, в некоторых вариантах даже их переплюнув.

 

Потому отучаемся от покупок соток за пятак и думаем верхним мозгом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После установки скрытой части такого смесителя www.emmevi.it/it/store/1/nefer-9/art-77029-56 обернул переключатель малярным скотчем. По завершении плиточных работ скотч снял вместе с хромом :(.

 

Я тут пытался отковырять такой скотч, с металлической двери покрашенной и с пластиковых окон, после пары месяцев его там прибывания, что только не делал и моющими тёр и замачивал, и растворителем мазал, еле отодрал, там клеющий слой какой-то злющий, так вот я о чём, сколько у Вас шли плиточные работы? если пару месяцев, да хотя бы один месяц, то не удивительно, что хром облез... этот строительный скотч зло! надо снимать сразу после работ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ради интереса.

А что так так "прибомбило" воскресить тему 1,5 годичной давности ?

 

Причиною цьому стало особисте повідомлення стосовно мого відгуку про змішувачі Emmevi, і виглядало воно наступним чином:

 

"Ты балбес все производители смесителей продаються

везде как в строй центрах так и в салонах и спец магазинах. И откуда ты взял це Кіталія, 100% ? Смотри на коробку и штрих кода, а если это тебе сказал пром в эпицентре. То он точно не представитель данных марок, так что нужно думать головой а не слушать продавца."

 

Щоб не залишатися в боргу і відкрити очі цьому "знатоку" італійських змішувачів вирішив розписати і показати в деталях для всіх хто цікавився змішувачами emmevi що вони з себе представляють. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По теме топика, лично у меня к продукции Emmevi нет никаких претензий, в предыдущем жилье простояли смесители в ванной и на кухне 7 лет, никаких нареканий, ничего не сломалось.

В нынешнем жилье стоит вышеупомянутый в первом сообщении смеситель на гигиенический душ, всё работает отлично.

 

А вот Hansgrohe ваш любимый у меня есть и смесители несколько комплектов и гигиенический душ, так вот смесителями недоволен, тяжело ходит ручка смесителя, неудобно дозировать воду, на некоторых вообще с хрустом каким-то, а гигиенический душ вообще течёт весь, со всех щелей, надо выбрасывать нафиг, т.к. он не разборный, и искать замену, шляпа ещё та, этот ваш хансгрое... больше не куплю. Лучше уж чехов купить Imprese.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По теме топика, лично у меня к продукции Emmevi нет никаких претензий, в предыдущем жилье простояли смесители в ванной и на кухне 7 лет, никаких нареканий, ничего не сломалось.

В нынешнем жилье стоит вышеупомянутый в первом сообщении смеситель на гигиенический душ, всё работает отлично.

 

А вот Hansgrohe ваш любимый у меня есть и смесители несколько комплектов и гигиенический душ, так вот смесителями недоволен, тяжело ходит ручка смесителя, неудобно дозировать воду, на некоторых вообще с хрустом каким-то, а гигиенический душ вообще течёт весь, со всех щелей, надо выбрасывать нафиг, т.к. он не разборный, и искать замену, шляпа ещё та, этот ваш хансгрое... больше не куплю. Лучше уж чехов купить Imprese.

 

гігієнічні лійка тече у всіх хансгроє. у мене теж вона постійно капає і нічого з цим не зробиш. як варіант замінити на гігієнічний душ oras і все буде добре. emmevi не найгірший бренд. питання в тому що через 5 років в німців ви зможете замінити будь-яку запчастину. є сервісний центр в Україні. а в emmevi ви цього не зробите. ну і impresse такі ж чехи як я папа Римський))) це бренд який створив один з українських диллерів, і робиться він значно далі ніж Чехія) там само де й Devit, AM-PM і т.п. хоча багато хто хвалить якість impresse.

 

Добавлено через 11 минут

По теме топика, лично у меня к продукции Emmevi нет никаких претензий, в предыдущем жилье простояли смесители в ванной и на кухне 7 лет, никаких нареканий, ничего не сломалось.

В нынешнем жилье стоит вышеупомянутый в первом сообщении смеситель на гигиенический душ, всё работает отлично.

 

А вот Hansgrohe ваш любимый у меня есть и смесители несколько комплектов и гигиенический душ, так вот смесителями недоволен, тяжело ходит ручка смесителя, неудобно дозировать воду, на некоторых вообще с хрустом каким-то, а гигиенический душ вообще течёт весь, со всех щелей, надо выбрасывать нафиг, т.к. он не разборный, и искать замену, шляпа ещё та, этот ваш хансгрое... больше не куплю. Лучше уж чехов купить Imprese.

 

як на мене всі бренди мають право на існування: impresse, mixxen, am-pm, promise, emmevi. і не завжди це погані речі особливо за такі гроші і враховуючи купівельну спроможність населення. але я прихильник того що все повинні називати своїми іменами. якщо це робться в польщі то повинно писати що це польща, якщо це робиться в Китаї то нехай пише що це китай. а то виходить самообман. я прихожу в маркет бо хочу купити німецькі змішувачі, а продають мені AM-PM як німецькі:D або impresse як чешські. ті хто вміє переводити в євро ціни то розуміє що за 30євро з доставкою в Україну, націнкою дилера і маркету не може бути такого. от і виходить що підсвідомо ми розуміємо що нас дурять, але усвідомлювати не хочемо. .. і ще я чув одну цікаву відповідь на питання де робляться ці змішувачі... так відповідь була політичною.. там де і hansgrohe)))))і ніби ж не збрехав, але і правду не сказав. для тих хто не в курсі то дешеві серії hansgrohe, grohe робляться теж в Китаї)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут пытался отковырять такой скотч, с металлической двери покрашенной и с пластиковых окон, после пары месяцев его там прибывания, что только не делал и моющими тёр и замачивал, и растворителем мазал, еле отодрал, там клеющий слой какой-то злющий, так вот я о чём, сколько у Вас шли плиточные работы? если пару месяцев, да хотя бы один месяц, то не удивительно, что хром облез... этот строительный скотч зло! надо снимать сразу после работ.

Так на деяких скотчах пишуть попередження, що необхідно зняти протягом 24год. Далі, якщо вже прилип мертво, краще знімати, гріючи термофеном

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...