Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

вартість земельної ділянки

biyanov

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани!!! Підскажіть зеленому користувачу цього форуму вартість 2-х сотих землі зі старим 2-кімн. будинком площею 50 кв.м. в районі Липинського-Замарстинівська. Будинок та земля приватизовані, червоних ліній на ділянці нема. Будинок спарений з двох сторін, дерев. перекриття, МПВ, підлога - дошка, всі вигоди (разом), телефон. Хороший житловий стан, зроблений 3 роки тому євроремонт та поміняний дах (профільований лист). Одна кімната - ізол., друга - прохідна через кухню, вхід в санвузол - з кухні. Будинок не має окремого номеру (суміжний з ним будинок має той самий номер).

Знайомий маклер оцінив цю нерухомість в : 1000 $ за кв.м. будинку + 5000 $ за 1 сотку землі. Дружина має великий сумнів, що земля з будинком майже в центрі міста може так дешево коштувати.

Ми маємо 4-кімн. квартиру на Сихові (Чукаріна - Шувар), 82 м.кв. та планували обміняти її на цей будиночок. Чи рівноцінний буде такий обмін на Вашу думку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може глянути в Вашому магазині скільки приблизно коштує земля в тому районі.Хоча особисто мені район Промислової взагалі не подобається.82 м.кв в районі старого Шувару приблизно65 куе
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за пораду ваш магазин проглядаємо регулярно але схожих ділянок в інтересуючому нас районі вкрай мало.промислова мені теж не подобається я волію замарстинівську в районі кінця 4 трамваю:rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...