Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хто працював з бруківкою "Віденський камінь"

Rulik

Рекомендовані повідомлення

Домовились з замоником за 600 м.кв бруківки. Ціна 40 грн м кв - включено все(підготовка+поребрик(80 м п)+жолобок(60 м п)+квітники(5 шт) Мова йшла про бр "Старе місто" але в останній момент замовник вирішив що "Старе місто" це примітивно і привіз "Віденський камінь". Композиція з 7 розмірів і 4 кольорів. Крім того добавилось 50 м п водовідвідних труб і 6 водоприймачів. За ці всі нововведення він готовий добавити "аж" 2000 грн. Мотивує тим що він "ДОБРОДІЙ" в такі важкі часи не дає нам вмерти з голоду. Буду дуже вдячний за "кризові" чесні і реальні розцінки на таку роботу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невже ніхто не знає розцінки на таку роботу! Поможіть люди добрі!!!

 

ну як у нас заведено ціна роботи-(1-30%) = ціні матеріалів... В Тернополі якісно покласти "Старе місто" робота = 60 грн /1м2, бордюр 1 м погонний = 30 грн. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:o метр бордюров как полметра тротуарки???

Афигеть расценочки... Еду в Тернополь укладывать бордюры :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

60 грн м кв за "Старе мсто"-це круто. Воно по 40 нормальок. А бордюр ми клали по 18 на невеличких площах. Просто "Віденський камінь" кладеться в 2-3 рази довше(сама кладка-мозаїка) а по підготовці теж саме що під "Старе місто". А як це оцінити....?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж спеціально використав слово "якісно" при такій ціні. Але є бригади і з меншими апетитами. У Вашому випадку Ви краще зорієнтуєтесь на місці... За якістьзамовникам не варто жлобитись. Хоча і це твердження Імхо...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Домовились з замоником за 600 м.кв бруківки. Ціна 40 грн м кв - включено все(підготовка+поребрик(80 м п)+жолобок(60 м п)+квітники(5 шт) Мова йшла про бр "Старе місто" але в останній момент замовник вирішив що "Старе місто" це примітивно і привіз "Віденський камінь". Композиція з 7 розмірів і 4 кольорів. Крім того добавилось 50 м п водовідвідних труб і 6 водоприймачів. За ці всі нововведення він готовий добавити "аж" 2000 грн. Мотивує тим що він "ДОБРОДІЙ" в такі важкі часи не дає нам вмерти з голоду. Буду дуже вдячний за "кризові" чесні і реальні розцінки на таку роботу.

 

Де кладете бруківку? В мене приблизно такій самий обсяг, але планую початок робіт через 2 місяці. Якщо кладете десь під Київом, є можливість подивитися на роботу + позитивні відгуки, киньте координати в особисту папку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де кладете бруківку? В мене приблизно такій самий обсяг, але планую початок робіт через 2 місяці. Якщо кладете десь під Київом, є можливість подивитися на роботу + позитивні відгуки, киньте координати в особисту папку.

а что вы надеетесь увидеть?;)

Прикол укладки на гарцовку в том, что косяки вылазят года через 2-3 :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Домовились з замоником за 600 м.кв бруківки. Ціна 40 грн м кв - включено все(підготовка+поребрик(80 м п)+жолобок(60 м п)+квітники(5 шт) Мова йшла про бр "Старе місто" але в останній момент замовник вирішив що "Старе місто" це примітивно і привіз "Віденський камінь". Композиція з 7 розмірів і 4 кольорів. Крім того добавилось 50 м п водовідвідних труб і 6 водоприймачів. За ці всі нововведення він готовий добавити "аж" 2000 грн. Мотивує тим що він "ДОБРОДІЙ" в такі важкі часи не дає нам вмерти з голоду. Буду дуже вдячний за "кризові" чесні і реальні розцінки на таку роботу.

 

А можна побачити як виглядає " Віденський камінь"

Може собі захочу.:)

Спасибі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это начальная стадия и поэтому выгледит не очень. а вообще - красиво и сравнительно не дорого (75грн м кв любого цвета)

DSC00062.thumb.JPG.bec6cec40ef5967fbbb4ad600bc4170b.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

to Rulik

Кто производитель "Виденськой.."? Телефонов нет? Ну или адрес на худой конец.

Выглядит достаточно интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

to Rulik

Кто производитель "Виденськой.."? Телефонов нет? Ну или адрес на худой конец.

Выглядит достаточно интересно.

 

Делают ее в Ивано-Франковске и Львове. Львовской качество получше но цена кусается(96 грн м кв). А телефон у меня только Ив-Фр 80673445188

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...