Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хочу жити в селі

Polovinka

Рекомендовані повідомлення

Живем у Вишневому. Містечко не велике, але вже навіть тут повітря не вистачає. Думаэм будуватись в Ясногородці, а це Макарівський район. Батьки не схвалюють так як "далеко від цивілізації" і, і мовляв, майбутніх дітей у шкільному віці буде проблематично виховувати. Поділіться досвідом, хто зважився на переїзд в сільську місцевість. Особливо цікавить соцсфера: медзабезпечення і школи-садіки.

Чи Сильно відрізняється фінансування соцоб!єктів Києва-святошинського і Макарівського району.

Дякую ЗА ВІДПОВІДІ!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живем у Вишневому. Містечко не велике, але вже навіть тут повітря не вистачає. Думаэм будуватись в Ясногородці, а це Макарівський район. Батьки не схвалюють так як "далеко від цивілізації" і, і мовляв, майбутніх дітей у шкільному віці буде проблематично виховувати. Поділіться досвідом, хто зважився на переїзд в сільську місцевість. Особливо цікавить соцсфера: медзабезпечення і школи-садіки.

Чи Сильно відрізняється фінансування соцоб!єктів Києва-святошинського і Макарівського району.

Дякую ЗА ВІДПОВІДІ!

 

Далеченько Ясногородка, як на мене. Але якщо брати за відправну точку Вишневе, то відстань терпима.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моем селе, 100 км от Киева, в обычной сельской школе выросло человек 10 которые потом позаканчивали институты в Киеве, при чем несколько человек закончили их с красными дипломами, а школу с золотой медалью, и счас имеют приличную работу и зарплату, так что дело не в месте обучения, а в желании учится:)
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Їхати до Києва 30хв звідти, наче не багато.

 

Крім соцфери є ще робота, в селі добре заробити майже неможливо. І машина має бути у обох - чоловіка і дружини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З відповідей я зрозуміла, що життя поза містом є:lol:

але мене більше цікавлять приктичні реалії життя! якщо є аборигени розкажіть будь-ласка де найближча поліклініка і як часто там приймає, ну для початку терапевт, чи є школав Ясногородці, якщо нє, чи є шкільний автобус і куди він їздить, чи вивозять сміття в селі, чи сам думай куди його дівати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З відповідей я зрозуміла, що життя поза містом є:lol:

але мене більше цікавлять приктичні реалії життя! якщо є аборигени розкажіть будь-ласка де найближча поліклініка і як часто там приймає, ну для початку терапевт, чи є школав Ясногородці, якщо нє, чи є шкільний автобус і куди він їздить, чи вивозять сміття в селі, чи сам думай куди його дівати...

 

Так Вам нужно тему переименовать, что бы зашли именно те кто живёт в Ясногородке.

 

"Хочу жити в селі: Ясногородка" .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Будьте готовы к тому, что авто - ваш лучший друг. И знайте - в Киеве тоже фиг та скорая приедет вовремя. А Медиком приезжает туда, куда за деньги вызывают. Продукты -на базаре. И это лучше, чем супермаркет.

Главное - воздух.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Касаемо преподователей в сельских школах - к детям относятся на порядок лучше, чем в Киеве, неоднократно подмечал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Киев сейчас типичное село, только в плохом смысле этого слова, все кому не лень сюда едут за длинным рублем или за короткой затрещиной, типичное гетто стало, а не город который я помню, ибо в нем родился и вырос, да еще и на Печерске......

Недавно был на Троещине, это жахи, люди зачем вы там покупаете бетоно-метры, это просто реальная дыра:(.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Киев сейчас типичное село, только в плохом смысле этого слова

:lol:

за кусочок природи видно багато чим пожертвувати можна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Геніально і просто одночасно, дякую!!

 

Якщо Вас цікавить конкретний населений пункт, то ще більш геніальним буде рішення з'їздити туди на один день і все побачити власними очима та поговорити з місцевими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Живем у Вишневому. Містечко не велике, але вже навіть тут повітря не вистачає. Думаэм будуватись в Ясногородці, а це Макарівський район. Батьки не схвалюють так як "далеко від цивілізації" і, і мовляв, майбутніх дітей у шкільному віці буде проблематично виховувати. Поділіться досвідом, хто зважився на переїзд в сільську місцевість. Особливо цікавить соцсфера: медзабезпечення і школи-садіки.

Чи Сильно відрізняється фінансування соцоб!єктів Києва-святошинського і Макарівського району.

Дякую ЗА ВІДПОВІДІ!

 

 

 

присоединяйтесь к нашему проекту это 32 км от окружной по бышевской трассе

хорошая транспортная розвязка

лишя -осыково

строительство по 300 у е сотка

общий проект 30 га

 

от трассы 200 метров примыкает к лесополосе в конце участка

лес www.stroimdom.com.ua/forum/sh...ad.php?t=77726

 

 

или ясногородка тоже 300 у е - саддоводчество под лесом с соснами на участке www.stroimdom.com.ua/forum/sh...=54316&page=30

 

если есть вопросы звоните

__________________

0676581033 Anna, оформление документов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

касаемо сельских школ у меня дети ходят в школу в с . белогородка

очень довольна

намного больше нравится чем киев

 

 

к тому же посмотрите в верховной раде люди почти все из села родом

)))) и прекрасно люди живут себе:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділіться досвідом, хто зважився на переїзд в сільську місцевість. Особливо цікавить соцсфера: медзабезпечення і школи-садіки.

Зважився переїхати в смт 6-7 років тому.:Yahoo!:до того жив в райцентрі та Києві.

Життя в селі вимагає значних вкладень в інфраструктуру. В більшості випадків треба буде прокласти або відремонтувати інженерні мережі, прокласти асфальтовані дороги до найближчої траси.

З медзабезпеченням та дитячими садками на перших порах можна задовільнитись приватними лікарями та вихователями. До профільних спеціалістів треба буде всерівно їздити в Київ або за кордон.

Можна запросити в село підприємців, які відкриють приватні медкабінети або дитсадки. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гладко было на бумаге!

Вот я тоже хочу в "деревню", уютный коттедж

рядом, в сотне другой метров люди которых хорошо знаю

 

где-то так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера взяла с собой на стройку домашнего кота. Целый день ходил по стройке, никуда не убегал..............перебирал от удовольствия лапами и громко мурлыкал. Когда сказала. чтобы лез в машину - залез под машину и не хотел вылазить.

Вывод: если уж домашний кот не хочет ехать в город, то чего я там живу?:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моем селе, 100 км от Киева, в обычной сельской школе выросло человек 10 которые потом позаканчивали институты в Киеве, при чем несколько человек закончили их с красными дипломами, а школу с золотой медалью, и счас имеют приличную работу и зарплату, так что дело не в месте обучения, а в желании учится:)

 

конечно, но и в учителях тоже. И учтите, когда ваши соученики закончили интитуты, если лет 20 назад, то тогда из сел было гораздо легче поступить. естественно, что нужно желание учиться, но надо еще что бы было у кого учится. Если в сельской школе хорошие учителя, то конечно. Только вот пример моей знакомой из села под Потавой, закончила она с серебряной медалью, получила направление от сельсовета, в итоге получила двойку, по предмету, по которому в аттестате 5 была. Как ни крути, в городе есть выбор школ, в селе она одна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будьте готовы к тому, что авто - ваш лучший друг. И знайте - в Киеве тоже фиг та скорая приедет вовремя. А Медиком приезжает туда, куда за деньги вызывают. Продукты -на базаре. И это лучше, чем супермаркет.

Главное - воздух.

 

едиком, конечно, приедет, но если будет возможность его услуги оплатить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

едиком, конечно, приедет, но если будет возможность его услуги оплатить.

свежий воздух и отсутствие множества стрессов - предполагают меньшее количество болезней /количество стрессов в городе существенно больше

 

касаемо школ и дошкольной подготовки - есть экстернат и многое если не все, зависит от родителей

если им похрен, тогда даже в городе вырастет....

;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З відповідей я зрозуміла, що життя поза містом є:lol:

але мене більше цікавлять приктичні реалії життя! якщо є аборигени розкажіть будь-ласка де найближча поліклініка і як часто там приймає, ну для початку терапевт, чи є школав Ясногородці, якщо нє, чи є шкільний автобус і куди він їздить, чи вивозять сміття в селі, чи сам думай куди його дівати...

поликлиника? це безумовний атрибут життя - ГАРАЦКОГО

/велика щільність людей/на м2 площ, інфекційні захворювання і.т.д.

розумно обране місце життя, зменшує необхідність в спілкуванні з медиками - на порядок, якщо не більше.

СМІТТЯ - це проблема суспільсва ПОТРЄБЛЯДСТВА/ вибачте

органічні віходи, в компостну яму, поліетилен і різні термопласти в ТТ-котел/грубу

батарейки, лампочки - особливо нікель-кадміеві акумулятори і люмінесцентні (в них ртутні окиси) треба здавати, але? навіть в наших (Українських) містах ця проблема не вирішена

 

об'єм СМІТТЯ зменшиться багатократно на порядок, якщо не на два, в 10-100разів

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...