Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Захист відмостки

grubyi

Рекомендовані повідомлення

Цього року поновляв відмостку, лив поверх старої(ще досить міцної але потрісканої) бетоном 1:3. товщина відмостки від 3 до 10 см в залежності від нерівності старої відмостки. в бетон ніяких домішок не давав.

але після виконання всіх робіт замучило мене питання як вберегти відмостку від витріскування повязаного з тим, що бетон вбирає воду, і під час морозів починає тріскати. чи допоможе в такому випадку прогрунтувати відмостку грунтом глибокого проникнення, скажем ceresitом, чи є якісь інші варіанти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я добавлял пластификатор морозостойкий, уже год как прозимовала и тфу тфу нет пока трещин, но если жаркая погода как сейчас обязательно проливайте время от времени водой а то потрескается. А вообще конечно по хорошему нужно ложить плитку. Хотя и у самого без плитки так как бюджет выделен на внутренние работы. Удачи!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так проблема в тому що я ніяких пластифікаторів і тд не давав, а що можна зробити тепер, от в чому питання...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полиуретаном хорошо ... Может служить и как отделочный слой (вместо плитки ) Спросите у ЕКСО
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полиуретаном уж больно дорого получается. Бетонная отмостка в любом случае будет трескаться, особенно в месте стыковки с фундаментом. Как выход из ситуации - стеклоткань + мастика битумная, лет на 5 точно хватит.

А вообще, по отмостке - довольно сомнительный эффект от её использования. Её наличие вовсе не гарантирует проблем плавунов под фундаментом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полиуретаном хорошо ... Может служить и как отделочный слой (вместо плитки )

а можна з цього місця більш детально, що значить поліуретаном.

 

Бетонная отмостка в любом случае будет трескаться, особенно в месте стыковки с фундаментом

в принципі якраз тріщина між фундаментом і відмосткою мене не дуже хвилює, мене турбує коли бетон набирає вологу, потім вона замерзає, і на весну десь 1см -1,5см відмостки відшаровується, тріскає і тупо відвалюється. в мене вже така фігня в одному місці сталась :(, під водостоком з ринви. тепер переживаю, щоб так не сталось всюда :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...