Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

усадка дома

орхидея

Рекомендовані повідомлення

В мае год как выгнали коробку и затянули беспесчанкой.Хотим делать декоративную штукатурку\венецианку и отточено\.Была усадка-трещенки заделали.Хотелось бы узнать,кто -нибудь делал декоративку сразу после беспесчанки.Не могу решиться на эти работы.Может ли дом дать такую усадку,что пойдут еще трещенки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мае год как выгнали коробку и затянули беспесчанкой.Хотим делать декоративную штукатурку\венецианку и отточено\.Была усадка-трещенки заделали.Хотелось бы узнать,кто -нибудь делал декоративку сразу после беспесчанки.Не могу решиться на эти работы.Может ли дом дать такую усадку,что пойдут еще трещенки

 

Дом, а то есть коробка как минимум 3 года должна стоять без внутреней отделки.

Я был в одном доме, его недавно построили, зделали штукатарку..так после штукатуров трещены были мелкие по всему дому.

если время терпит,подождите лучше.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Дом, а то есть коробка как минимум 3 года должна стоять без внутреней отделки.

Я был в одном доме, его недавно построили, зделали штукатарку..так после штукатуров трещены были мелкие по всему дому.

если время терпит,подождите лучше.:beer:

 

И все таки.

Реально три года? Что то мне кажется это очень много.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мае год как выгнали коробку и затянули беспесчанкой.Хотим делать декоративную штукатурку\венецианку и отточено\.Была усадка-трещенки заделали.Хотелось бы узнать,кто -нибудь делал декоративку сразу после беспесчанки.Не могу решиться на эти работы.Может ли дом дать такую усадку,что пойдут еще трещенки

 

Виницианка очень эластичный материал, мелкие трещины легко перекрывает. Если хотите подстраховаться используйте стеклохолст. А если и после этого сомневаетесь спросите специалиста по веницианке, он должен знать какие трещины критичные, а каке нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим довше - тим краще, залежить від грунтів - може й 20 років тріщати

 

 

Ага, и когда тогда в нем жить? :beer:

 

Вопрос в чем:

Когда можно начинать отделочные работы в доме?

Должна ли коробка стоять зиму, чтобы дать усадку?

 

З.ы. А то у всех разное мнение :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть мнение, что кирпичный дом нежелательно оставлять в зиму без штукатурки, окон и отопления.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если фундамент нормальный как положено ( с монолитной армированой подушкой ) и дом построен не на плывуне то чему ему вдруг трещать. А если ждать как пишут тута несколько лет то жить когда интересно. Такое впечатление что от подобных советов что они принадлежат к какому то виду существ "бесмертых".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть мнение, что кирпичный дом нежелательно оставлять в зиму без штукатурки, окон и отопления.

... бо він замерзне і розвалиться :D

 

Mirotvorec, тріщини не забороняють жити у будинку - можете жити.

Питання в наступному: вистоюють для того щоб усадка будинку нанесла якнайменше шкоди чистовому оздобленню. Тобто потрібен хоча б рік щоб побачити вплив грунтів зимою, літом і в міжсезоння, але рік на рік не доводиться, тому чим довше - тим краще, бо точніше можна оцінити вплив. І ніяка геологія на 100% наперед не зпрогнозує.

А оздоблювальні робити можете робити коли хочте, просто якщо відразу то збільшується вірогідність їх пошкодження, не більше. Жити також можна, он будинки десятиліттями стоять на пливунах або сейсмозонах, тріщать щосезону, то що, в них не жити? Живуть люди, підмащують періодично, нічого страшного :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жити також можна, он будинки десятиліттями стоять на пливунах або сейсмозонах, тріщать щосезону, то що, в них не жити? Живуть люди, підмащують періодично, нічого страшного :)

На жаль не всі замовники такі лояльні до мікротріщин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль не всі замовники такі лояльні до мікротріщин

 

Ну в таком случае спасет только монолитно-железо-бетонная конструкция

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть мнение, что кирпичный дом нежелательно оставлять в зиму без штукатурки, окон и отопления.

 

А где бы почитать об этом?

 

 

З.ы. Тема не моя но называется усадка дома, на данном этапе, пока я не начал стройку меня интересует время за которое я могу построить дом. я не говорю о финансовых вопросах, я говорю о технологических процессах.

Если по технологиям можно делать внутренние работы в доме из кирпича, сразу после постройки, тогда желательно получить какое то подтверждения этому, а не просто все так делают. Или наоборот, нельзя, никогда так не делали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насторожило, что про множественные трещины по всему дому (стенам).

Если говорим о кирпичной стене.

Что? Меняются её размеры кирпичной стены?

Кирпичная стена дает усадку как цементный раствор.

Мне кажется множественные трещина на штукатурке - это или плохая работа или неправильный уход после нанесения.

 

Давайте определимся что такое "усадка дома".

Если дом усаживается, то скорее будут появляться трещины в местах соединения конструктивных элементов, чем на таком монолитном элементе как кирпичная стена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если дом усаживается, то скорее будут появляться трещины в местах соединения конструктивных элементов, чем на таком монолитном элементе как кирпичная стена.

А это усадка дома?

IMG_0001.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте определимся что такое "усадка дома".

Если дом усаживается, то скорее будут появляться трещины в местах соединения конструктивных элементов, чем на таком монолитном элементе как кирпичная стена.

В двох словах:

під усадкою будинку найперше розуміють усадку фундаменту тобто всього будинку, оскільки там створюються найбільші навантаження під дією грунтів і ваги конструкції, найпершою ознакою якої дійсно є пошкодження у місцях з’єднання констуктивних елементів. Така усадка є найбільш тривалою у часі, оскільки грунти - предмет власне непрогнозований на який впливають безліч факторів, особливо на важких грунтах, їх дія з часом не зникає і навантаження створюються постійно.

Однак це не зовсім повне визначення, оскільки у новозбудованому будинку напруження виникають будь-де, у т.ч. у щойно використаних матеріалах. Для того щоб зняти ці напруження потрібен час, починаючи від кількох хвилин поки застигне суміш і закінчуючи тижнями поки схопиться бетон. Так, дійсно, найбільша кількість напружень знімаються у перші роки після закінчення будівництва, однак не всі - у першу чергу це стосується фундаменту, але й у стінах невивільнені напруження можуть залишатись багато років. І тоді ми, просвердлюючи перфоратором отвір на 8, в результаті з подивом виявляємо тріщину "звідси аж туди :shock:"

На тих фото, що показав gospel також усадка внаслідок вивільнення напружень, але яких саме потрібно встановити. Більш-менш точно може сказати кваліфікована експертиза, якщо "на око" то може бути порушена технологія оштукатурення, наприклад не по інструкції зроблена суміш, або накладений затовстий разовий шар, або не дочекались поки висохне попередній, або внастідок оштукатурення потрапила волога у перестінок і яка вивільнила напрудження в цеглі, яка є конструктивним елементом стіни, або поштукатурено по свіжопокладеній цеглі етц

Взагалі до тріщин потрібно ставитись свідомо й з розумінням, а не падати на підлогу й битись в судомах виявивши "павутинку", подивіться на свою долоню - вона вся в тріщинках

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне на фото больше всего не понятна горизонтальная трещина, которая пошла судя по всему по середине стены (простенка).

Направление напряжения всегда перпендикулярно направлению трещины.

Получается, что под этой стеной просел фундамент :o

Но это выглядит не реально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім, Візьміть шматочок глини і скатайте кульку - коли вона висохне то вкриється тріщинами без фендаменту. Сили напруження діють не у якомусь одному напрямку, а в усіх, у т.ч. зсередини, і тріщини з’являються там де сила вивільняється. Для того щоб хоч якось зпрогнозувати тріщину і залишити її контрольованою роблять технологічні шви, наприклад термошви у підлозі, або шов між стіною і прибудовою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне на фото больше всего не понятна горизонтальная трещина, которая пошла судя по всему по середине стены (простенка).

Направление напряжения всегда перпендикулярно направлению трещины.

Получается, что под этой стеной просел фундамент :o

Но это выглядит не реально.

Вот фото со стороны спальни

 

IMG_0002.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще фото є з інших кімнат? Як давно була виконана кладка?

Схоже що штукатурка спровокувала тріщини, я б сказав що порушена технологія приготування суміші, наприклад дали зайвої води, або навпаки суха цегла потягнула воду через що штукатурка сохла швидше ніж потрібно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...