Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна консультація

igor_ssll

Рекомендовані повідомлення

Вітання всім. Потрібна консультація.

 

У нас в селещі (на окраїні ) побудовані гаражі. За цими гаражами є територія, де повині будуватися гаражі. Люди отримали дозвіл на будівництво - років 10, (а то і більше) назад. До тепер ніхто нічого не будує.

Я захотів там будувати гараж. Голова селищної ради говорить, що місця не має, спираючись на ці дозвола.

Але років 5 назад, родич написав заяву на отриманя ділянки під гараж, і рішенням селищної ради було забрано в когось ділянку і передано родичу.

Знаю що є закон , якщо напротязі 3 років не будувати то ділянку можуть конфіскувати.

Запитання:

1. Як мені отримати дозвіл спираючись на цей закон?

2. Що буде, якщо самовільно побудую гараж.

 

Наперед всім дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітання всім. Потрібна консультація.

 

У нас в селещі (на окраїні ) побудовані гаражі. За цими гаражами є територія, де повині будуватися гаражі. Люди отримали дозвіл на будівництво - років 10, (а то і більше) назад. До тепер ніхто нічого не будує.

Я захотів там будувати гараж. Голова селищної ради говорить, що місця не має, спираючись на ці дозвола.

Але років 5 назад, родич написав заяву на отриманя ділянки під гараж, і рішенням селищної ради було забрано в когось ділянку і передано родичу.

Знаю що є закон , якщо напротязі 3 років не будувати то ділянку можуть конфіскувати.

Запитання:

1. Як мені отримати дозвіл спираючись на цей закон?

2. Що буде, якщо самовільно побудую гараж.

 

Наперед всім дуже дякую.

 

ІМХО, щоб отримати землю спираючись на закон, Вам прийдеться стати ворогом голови і вести з ним війну (юридичну). В пресі писали про випадки коли у селищної ради відсуджували ділянки. Позивач перше писав заяву в СР, отримував письмову відмову, звертався в суд про відновлення порушених прав (причому закількасот кілометрів від СР), той суд ухвалював рішення (без присутності відповідача) зобов'язати голову СР надати позивачу ділянку.

 

Можливо простіше знайти когось із людей які отримали там ділянки, зробити їм приватизацію і купити ділянку?

 

А найефективніше - стати родичем голови СР :-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...