Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

гіпсокартон,пінополістирол,труби і т.д.

Roman-sv

Рекомендовані повідомлення

почали внутрішні роботи,хочемо скупити необхідні матеріали:для стелі-гіпсокартон,профілі і т.д.,для утеплення підлоги-ЕППС 20мм,пінопласт 30мм,фанера ФК 12мм,ОСБ 12мм,брус 50*50,площа стелі(підлоги) 100кв.м,а ще потрібні труби металопластикові для розводки опалення і гар-хол.води,:rolleyes: будь-ласка,порадьте,де можна купити це все в одному місці(щоб зекономити на доставці),буду дуже-дуже вдячна!!!!!!!!!!!!!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..... будь-ласка,порадьте,де можна купити це все в одному місці(щоб зекономити на доставці...

 

Без иронии... в ЭЦ или в НЛ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все вместе скомплектовать будет очень сложно. Даже большие строительные компании имееют не одного поставщика с целью економии и время и затрат. Поэтому необходимо определится экономить или время или деньги. А закупку производить или у прямых дилеров или со складов.

Желаю удачного выбора!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можемо запропонувати Вам труби металопластикові для опалення та води, а також радіатори опалення і необхідну арматуру...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже дякую всім,хто відгукнувся!!!!!!!!!!!!!!більшу частину матеріалів купили,тепер потрібні труби,радіатори і т.д.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо є специфікація можете скинути мені я Вам все порахую скільки матеріал буде коштувати разом із доставкою
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...