Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наш эскиз одноэтажника...

Ozira

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, читала, читала, и вот ... разрешите обратиться. Выстрадали эскиз одноэтажного дома на участке 15 сот. ( Цоколь в котором будет все остальное хозяйство в процессе) Знакомых, которые живут в частном доме практически нет, поэтому обращаюсь к неравнодушным и доброжелательным, буду рада подсказкам, замечаниям. Отмечу - по расположению и площади нас вроде как устраивает, сторона, где столовая - северная. Большие вопросы к стенам в гостинной, хочется еще как-то выделить ее дополнительным элементами стен... или не стоит. Дом на 5 человек. Деток трое. Старшему 15.... когда отколется будет гостевая. На гараж пока не смотреть)))

165600365_).thumb.jpg.40513ec45e935a168083ab409dfedfb4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А крышу уже "выстрадали"?

Судя по планировке - будет непростая конструкция. Какое планируете перекрытие этажа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хто планувальне рішення "малював"?

 

по суті - сумбурний набір приміщень, з великою кількістю не функціональних площин...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая то распашонка получилась

Как по мне,то не очень продуманный проект

Сами такой рисовали или уже готовый покупали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 3 минуты

з великою кількістю не функціональних площин...

 

велика кількість нефункціональних, це що?

 

Добавлено через 2 минуты

Какая то распашонка получилась

Как по мне,то не очень продуманный проект

Сами такой рисовали или уже готовый покупали?

 

Добавлено через 2 минуты

сами рисовали... дык, а как может быть не рапашонка, одноэтажный дом и должно быть 4 спальни.... так вот и хотим его продумать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

велика кількість нефункціональних, це що?

 

1. 8! ВІСІМ !!! дверей в загальній зоні... це що - "общага часів воєнного комунізма"?

2. "темні" кухня та вітальня

і як наслідок - багато нерозумних площин...

 

Добавлено через 24 минуты

велика кількість нефункціональних, це що?

 

3. потрібно розділяти приватні "інтимні" зони відпочинку та загальні, а саме зовсім не подобається вихід зі спальні дорослій прямо в їдальню...

ну і як правило - всі такі рішення починають мої клієнти переглядати, коли я озвучую вартість подібній коробки будинка...)))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Всі страждання коту під хвіст... а це було декілька місяців(((( Вже як не крутили - не знаємо що зі сторони північної розташувати, там завжди буде темно. Мрія була така, щоб заходити в будинок і потрапляти відразу в просторе приміщення, а не в холи, а тепер... не знаю. Значить проблема навіть не в тому, що будинок такої дивної форми (це мене найбільше турбувало). Руки опустилися... А можна на якомусь зразку проекту показати як це "потрібно розділяти приватні "інтимні" зони відпочинку та загальні". Змінено користувачем Ozira
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зонування, це мабуть так як на цьому ескізику...

так.

Всі страждання коту під хвіст... а це було декілька місяців((((

в мене був випадок на форумі - ми з Замовником робили планувальні рішення одноповерхового будинку майже півтора роки, а є ще інша ситуація - проект будинку-дуплекс площиною близько 500 кв.м. було зроблене за півтора місяці.

Тому така робота й називається - індивідуальне проектування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі страждання коту під хвіст... а це було декілька місяців((((
А могло ж бути декілька років будівництва і втрачені гроші.
не знаємо що зі сторони північної розташувати, там завжди буде темно.
Подивіться вкладений малюнок.

1245776052_-500.thumb.jpg.6ed8c44c7e535d189b626957f0a53356.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не в качестве образца, а чисто для вдохновения - планировка одноэтажного дома с четырьмя спальнями площадью всего 99 кв.м (9х11):

099.thumb.jpg.4168253c80b29618dbc8d8aab879ab64.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна на якомусь зразку проекту показати як це "потрібно розділяти приватні "інтимні" зони відпочинку та загальні".

 

і ще одне дуже важливе зауваження...

 

багато хто з форумчан неодноразово починають як Ви - малюють якісь плани поверхів, викладають їх в цьому розділі, починається жваве спілкування на кшталт "подобається-не подобається" і досить часто ні до чого ця дискусія не приводить...

потім звертаються до мене (і звісно не тільки до мене) - "...допоможіть, скажіть щось та таке інше..."

і я відмовляю. знаєте чому?

тому що мало хто малюючи плани поверхів викладає та озвучує:

- фото ділянки та топо-данні,

- опис того що буде на ділянці окрім самого будинку,

- технології будівництва та матеріали які будуть застосовуватися на об'єкті,

- та таке інше...

бо все це має значення при розробці планувальних рішень!!!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене був випадок на форумі - ми з Замовником робили планувальні рішення

планувальне рішення - це те що я називаю ескізом, а як до вас зввернутися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планувальне рішення - це те що я називаю ескізом

так

 

а як до вас зввернутися?

в "приватні повідомлення"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Всі страждання коту під хвіст... а це було декілька місяців(((( Вже як не крутили - не знаємо що зі сторони північної розташувати, там завжди буде темно. Мрія була така, щоб заходити в будинок і потрапляти відразу в просторе приміщення, а не в холи, а тепер... не знаю. Значить проблема навіть не в тому, що будинок такої дивної форми (це мене найбільше турбувало). Руки опустилися... А можна на якомусь зразку проекту показати як це "потрібно розділяти приватні "інтимні" зони відпочинку та загальні".

 

Уважаемая Озира, а на мой взгляд, Вы сделали грамотное планировочное решение, отвечающее Вашему пониманию и ощущению комфорта для Вашей семьи. У Вас есть родительская зона и в смежном помещении кухня и столовая, помещения, где мама довольно большого семейства проводит существенную часть своего времени, рядом кладовая где любая хозяйка предпочитает спрятать все, что не должно мозолить глаза, есть выход из столовой на террасу, что позволяет родителям увеличить зону личного пространства. Вы запланировали отдельную детскую зону, а открытая галерея позволяет малышне как бы самостоятельно передвигаться по дому и в то же время находиться в зоне контроля. Вы запланировали отличную общую семейную зону из гостинной и террасы, которые очень удачно расположены - удобно заходить из любой точки дома и в то же время зона не транзитная. Цокольный этаж позволит решить практически все хозяйственные вопросы. А по поводу крыши, надеюсь Уважаемый Олег Арх. меня поддержит - Ваш дом и террасы можно накрыть лаконичной четырехскаткой и примкнуть трех или двухскатку над гаражем. И какая разница, как определить то, что Вы спланировали: распашенка, паровозик или еще, что либо, главный тест - Вам удобно, комфортно, значит правильно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понимаете, проектирование дома - это очень непростой процесс. И планировочное решение - это одна из СОСТАВЛЯЮЩИХ этого процесса. Эту СОСТАВЛЯЮЩУЮ НЕЛЬЗЯ рассматривать ОТДЕЛЬНО от объемного решения, от конструктивного решения, от размещения на участке и, САМОЕ ГЛАВНОЕ: все это должно быть подчинено единому АРХИТЕКТУРНОМУ ОБРАЗУ. Поэтому архитектор( а именно этот специалист "заточен" на такую работу), приступая к работе, спрашивает у заказчика - какой образ(выражаясь понятным заказчику языком) своего дома он бы хотел бы видеть? И исходя из ответа, архитектор начинает ПРОЕКТИРОВАТЬ В ГОЛОВЕ!!! И вот когда в голове у него все СОЙДЕТСЯ, тогда он приступает к воплощению этого образа и раскладывает уже его на СОСТАВЛЯЮЩИЕ.:rolleyes:

Дякую. Всі страждання коту під хвіст... а це було декілька місяців(((( Вже як не крутили - не знаємо що зі сторони північної розташувати, там завжди буде темно. Мрія була така, щоб заходити в будинок і потрапляти відразу в просторе приміщення, а не в холи, а тепер... не знаю. Значить проблема навіть не в тому, що будинок такої дивної форми (це мене найбільше турбувало). Руки опустилися... А можна на якомусь зразку проекту показати як це "потрібно розділяти приватні "інтимні" зони відпочинку та загальні".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Шановні архітектори. Все, що Ви тут написали правда і все важливо. Але між Забудовником ( тим, що будується вперше) та Архітектором - прірва. Забудовник у 99% випадків не в змозі сформулювати, ні свої "хотєлкі", ні об'єктивні вимоги до будинку.

Як забудовник, що пройшов шлях від думки "хочу будинок" до введення в експлуатацію, хочу порадити ТС продовжувати малювати ескізи. Але краще скористатися тим матеріалом, що вже напрацювали профі. Переглядайте планування будинків на спеціалізованих сайтах, таких як Муратор, Архетон та інші. Ви знайдете там дуже багато схожого з тим, про що мрієте. Вам будуть близькі планувальні рішення на американських сайтах. На зовнішній вигляд тих будинків не зважайте. Планування можна "одягнути в будь-який екстер'єр.

Коли Ви знайдете кілька таких варіантів, зверніться до Архітектора. На такому етапі вам буде легко порозумітися. Архітектор доведе Ваші ескізи до фінішного стану, запропонує рішення по екстер'єру та допоможе обрати матеріали для такої будови. Архітектор допоможе зв'язати будинок з ділянкою, грамотно розташувати допоміжні споруди.

Успіхів!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень важно определиться что вы хотите, и смочь это объяснить архитектору и быть готовым что тпосле ощения с архитектором с некоторыми "хотелками" придется распрощаться :-). Для примера дом (146кв.м) с четырьмя комнатами, только одна из них выходит в гостиную,что впрочем легко исправить за счет увеличения шлюза и уменьшения комнаты рядом...

Крыша двухскатная, высота потолка в гостиной 4м.

855475377_.JPG.9b823420e121e49c0581fe8cd22d5fc3.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще ресурс для пошуку планувань.

Цей проект обговорюється в сусідньому топіку.

www.extradom.pl/projekt-domu-antek-ii-wersja-a-bez-garazu-WRD1514

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Величезне спасибі і за настанови і критику, особливо Вам, ДОКС. Дозвольте ще сюди розмістити, той ескіз який нас вже задовольняє розташуванням усіх приміщень. Але як на мене, тут незрозумілий, надзвичайно довжелезний коридор, але як без нього при такому розміщенні. Прохідного вже нічого не хочемо. Як ви вважаєте? Тільки не сильно обзивайтесь. )

1357192878_.thumb.jpg.10514507e5833962d5de4b4711602e0a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як ви вважаєте?

 

це вже краще. але виключно як "просто план поверху"...

треба працювати з вікнами та зовсім поки не розумію зовнішніх рішень...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Величезне спасибі і за настанови і критику, особливо Вам, ДОКС. Дозвольте ще сюди розмістити, той ескіз який нас вже задовольняє розташуванням усіх приміщень. Але як на мене, тут незрозумілий, надзвичайно довжелезний коридор, але як без нього при такому розміщенні. Прохідного вже нічого не хочемо. Як ви вважаєте? Тільки не сильно обзивайтесь. )

 

Сподіваюся, Ви розумієте, що при такій конфігурації скатна покрівля буде досить дорогою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...