Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Самочинна прибудова до приватного будинку

major3374

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Прошу допомоги.

Побудували прибудову до приватного будинку в якості котельні. До кінця минулого року не встигли без штрафів узаконити. В цьому році батько пішов в БТІ домовлятись. Заплатити порядка 2,2 тис.грн. Прийшла тьотя, все обмірала на ділянці. Навіть в погреб залазила. Намалювала новий план в техдокументації і зазначила - самочинна прибудова. І тепер для того, щоб ввести в експлуатацію та отримати право власності на прибудову, я так розумію, потрібно платити ще й штраф. Гроші, я так розумію, не маленькі. Що можна зробити в такій ситуації? Буду вдячний за любу інформацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Прошу допомоги.

Побудували прибудову до приватного будинку в якості котельні. До кінця минулого року не встигли без штрафів узаконити. В цьому році батько пішов в БТІ домовлятись. Заплатити порядка 2,2 тис.грн. Прийшла тьотя, все обмірала на ділянці. Навіть в погреб залазила. Намалювала новий план в техдокументації і зазначила - самочинна прибудова. І тепер для того, щоб ввести в експлуатацію та отримати право власності на прибудову, я так розумію, потрібно платити ще й штраф. Гроші, я так розумію, не маленькі. Що можна зробити в такій ситуації? Буду вдячний за любу інформацію.

 

Ждіть, 79 Наказ про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих будівель, з березня м-ця в Верховній раді, його дія буде продовжена до кінця 2016 року. Паспорт БТІ з новими обмірами обов’язковий. Стежте за законотворчістю сайт ВР.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня получилось так:

- обратилась в архитектуру, там попросили сделать свежий техпаспорт

- сделала в БТИ паспорт, с отметкой самострой, 2013 год

- в архитектуре сделала стройпаспотр

- подала уведомление в Гаск

- подождала некоторое время

- сделала новый техпаспорт (чтобы дата была после уведомления)

- подала декларацию, правда успешно только с 3-го раза.

Спрашивала у Гаска по поводу штрафа за самострой. Оказываеться чтобы выехал инспектор нужно заявления писать с прозьбой приехать. Так что отправила Гаск "в сад" и обошлась без штрафа. Только пришлось за Техпаспорт раз переплатить. И ТП лучше делать у часных контор, зачастыю дешевле и быстрее, чем в государственном БТИ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...