Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Платить или не платить?

KUKUSHKA

Рекомендовані повідомлення

Положили мы кое где плитку на участке и вот как назло взяли на это дело рассрочку беспроцентную в Михайловском. Недавно пришло письмо от ФК Фагот, что им осуществлена переуступка прав требования от Михайловского, мол платить им. но на следующий день на сайте Михайловского и Фонда гарантированных вкладов появилась инфа, что реквизиты ФК Фагот признаны недействительными, сделка по передаче задолженности есть никчемной и платить нужно в Михайловский по новым реквизитам.

Сегодня же появляется новость везде, что суд запретил погашать кредитную задолженность Михайловскому. Мол Фагот подал в суд и есть такое решение, правда пока 1 инстанции, как я поняла.

Народ, куда платить? И вобще платить ли?! А то потом не найдешь свои денежки. Сумма не большая, но и на ветер ее пускать не хочется и какие то штрафы растить не хочется, потому как рассрочка, но если просрочки и т.д., то там нехилая % ставка получается... что делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишите официальный запрос в банк (ответит ВА) о том, как правильно и куда платить, учитывая письмо Фагота. Дождитесь ответа - они обязательно ответят. Ответ сохраните на всякий случай.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишите официальный запрос в банк (ответит ВА) о том, как правильно и куда платить, учитывая письмо Фагота. Дождитесь ответа - они обязательно ответят. Ответ сохраните на всякий случай.

 

и пока я буду ждать ответ, то они мне посчитают просрочки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и пока я буду ждать ответ, то они мне посчитают просрочки?

 

Просрочка кредитора в помощь, но письма лучше написать.

зы: У Фагора на сколько я знаю доказательств должного вас письменного уведомления на руках нет?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни в коем случае не в Фагот. После Михайловского осталось кучу прокладок, которые пытаются высосать денег. Там махинаций было - мама не горюй. Ждите уведомление от ФГВ, мониторьте сайт Михайловского.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Положили мы кое где плитку на участке и вот как назло взяли на это дело рассрочку беспроцентную в Михайловском. Недавно пришло письмо от ФК Фагот, что им осуществлена переуступка прав требования от Михайловского, мол платить им. но на следующий день на сайте Михайловского и Фонда гарантированных вкладов появилась инфа, что реквизиты ФК Фагот признаны недействительными, сделка по передаче задолженности есть никчемной и платить нужно в Михайловский по новым реквизитам.

Сегодня же появляется новость везде, что суд запретил погашать кредитную задолженность Михайловскому. Мол Фагот подал в суд и есть такое решение, правда пока 1 инстанции, как я поняла.

Народ, куда платить? И вобще платить ли?! А то потом не найдешь свои денежки. Сумма не большая, но и на ветер ее пускать не хочется и какие то штрафы растить не хочется, потому как рассрочка, но если просрочки и т.д., то там нехилая % ставка получается... что делать?

 

однозначно надо платить.

ваш кредит не потеряется и не исчезнет.

исходите из худшего "сцуки специально затягивают время".

каждый день бездействия обойдется в копеечку. или адвокатскую или пеню.

 

можете погасить по старым реквизитам? я не знаю точно правильно ли это, но потом будет дешевле платить адвокату, который будет доказывать в суде, что это они виноваты в том, что не известили вас "правильно" о смене реквизитов, а вы действовали исходя из того, что знали официально. фк фагот это левая контора, банк михайловский должен вас известить о том, что он переуступил.

 

а то придет вася пупкин с улицы и скажет что он теперь владелец долга, вы заплатите пупкину, а банк михайловский потом радостно сообщит, что васю пупкина он в глаза не видел никада.

 

расходы по суду, если вы выиграете дело, суд возложит на ответчиков.

все крайнее имхо, гарантии на свои слова не даю.

 

 

 

p.s. правила этой игры очень просты. кто-то должен выполнить свое обязательство , а не исполнение чужого обязательства нужно обложить штрафами.

поэтому они сейчас перекидывают мячик на вашу половину - типа вы не заплатили, и с вас все штрафы и пени, которые они насчитают.

вас поимеют.

если вы приложите максимум усилий к погашению кредита, то вы перекинете мячик на их половину - я погасила, а вы сами разбирайтесь куда и почему. вот письма. вот доказательства погашения кредита, квитанция об оплате суммы N по счету Х, который указан в кредитном договоре прилагается.

 

ваша задача оставить им как можно меньше дырок для атаки на вас.

 

поэтому погасить по старым реквизитам и требовать в суде что это их проблема по каким счетам это зачесть - думаю не самый плохой вариант.

еще раз все имхо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просрочка кредитора в помощь, но письма лучше написать.

зы: У Фагора на сколько я знаю доказательств должного вас письменного уведомления на руках нет?

 

на сайте михайловского есть новые реквизиты. платить туда?

 

письменное уведомление от ФАГОР на руках. Но от Фагор, логичнее, чтобы было от михайловского ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

письменное уведомление от ФАГОР на руках. Но от Фагор, логичнее, чтобы было от михайловского ?

 

Знаю инструкцию от юриста для знакомого заемщика, после ввода ВА банк, брать паспорт + кредитный договор, идти или в банк или связаться уполномоченным лицом фонда и уточнить куда вам платить, с вашим кредитом может произойти что угодно. На Фагор я бы не платил, даже если бы они мне звонили и угрожали.

 

на сайте михайловского есть новые реквизиты. платить туда?

Что в договоре прописано по вопросу уведомления заемщика о смене реквизитов? Банк может извещать вас о смене реквизитов через свой сайт? - если да, то считается что банк вас известил. Если нет, то вас должны уведомить одним из способов, указанных в действующем договоре, или второй вариант - нужна официальная бумага от временного администратора.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на сайте михайловского есть новые реквизиты. платить туда?

 

письменное уведомление от ФАГОР на руках. Но от Фагор, логичнее, чтобы было от михайловского ?

 

Переуступка прав требования ПАО "Банк Михайловский" в пользу ООО "ФК "Плеяда" и ООО "ФК "Фагор". Анализируем ситуацию

 

Самое дельное, что до сих пор по данному вопросу встречал.

Общаться в устном виде с ВА АКБ "Банк Михайловский" крайне не рекомендую, его зовут никак и ни малейшей ответствнности за свои действия он не несет. Только в письменном виде. В том числе и "куда платить", обратитесь в письменном виде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Specu, вы это к чему собственно?

Делится комплексами, не обращайте внимания.

По теме:

Сегодня забрал выписку на Тимошенко. Кредитная задолженность отсутствует По одной карте есть проводка от 19.05 о "погашении кредита в связи с продажей кредитного портфеля", по другой погасил 23 мая лично (проводки по погашении в связи с продажей нет, хотя письма приходили по обеим картам).

Платеж от 30 мая на котловой счет 2909 на карточный так и не поступил.

Средства по данному платежу буду пытаться забрать. Смысла платить дальше Михайловскому не вижу. В данный момент им и запрещено принимать погашения (ухвала суду). Про просрочку кредитора говорил ранее.

Фагор вообще не рассматриваю как кредитора:

Бывшие сотрудник банка рассказывают, что после моих публикаций у менеджмента "Михайловского" была паника, - они не успели правильно оформить продажу кредитного портфеля от банка "Фагору" (который должен был уступить его "Платинуму"). У компании нет даже договора факторинга. О необходимости уведомить НБУ о сделке я вообще молчу. ФБ Дубинского
ст. 513 , 522 в помощь.

Косвенно об этом же говорит и сайт Фагора в разделе FAQ

Чому досі не має офіційного листа про те що потрібно платити в компанію Фагор замість ПАТ Банк Михайлівський?

23.05.2016 Вам було сформовано лист із Банку в якому ви будете офіційно проінформовані про зміни, але до моменту отримання листа Ви зобов`язані здійснювати проплати згідно з встановленим графіком, тільки за новими реквізитами.

Де можна побачити договір факторингу №1905 від 19.05.2016?

Відповідно до чинного законодавства фактор не може надати боржнику договір/копію договору факторингу укладеного між фактором та первісним кредитодавцем адже в ньому містяться персональні дані інших клієнтів. Сплачувати за реквізитами ТОВ Фінансова компанія Фагор потрібно на підставі надісланих Вам засобами почтового зв`язку офіційних повідомлень про переуступлення прав вимоги на користь третіх осіб від ПАТ Банк Михайлівський та ТОВ Фінансова компанія Плеяда.

О рисках фактора в случае неуведомления и об обязанности уведомления первичным кредиторам согласно з-ну Украины про "Защиту прав потребителя" вы помните, к тому же до сих пор вы официально не получали никаких уведомлений (я уже не говорю про должное.Для себя решил,по-крайней мере до официального уведомления со стороны Фагора, не платить никому и ничего (кому пускай решает суд). Если суд растянется на 3 года и больше сильно горевать не стану. Вы можете присоединиться к неплательщикам. Можете платить первичному кредитору согласно ч.2 ст. 517. Надеюсь пиФагорам платить не станете (это выброшенные деньги).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Написала письма факторам и банка, может кто то прокомментирует ? может что то добавить, чтото убрать? :)

 

факторам:

 

01.06.2016 мною було отримано листа від ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» в якому написано щодо відступлення права вимоги кредитного договору № _________ від _________, що укладений між ПАТ «БАНК МІХАЙЛОВСЬКИЙ» і Позичальником _________________, разом з усіма додатками та додатковими угодами, на користь ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» згідно договору факторингу № 1905 від 19.05.2016 року.

Окремим листом, який пришов в тому же конверті, повідомляється, що ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» відступило свої права вимоги на користь ТОВ «ФК «ФАГОР», відповідно до Договору факторингу № 1 від 20.05.2016 року

З приводу цього мені необхідно отримати матеріали кредитної справи за кредитним договором № __________, які підтверджують надання кредиту та кількість платежів за кредитним договором, а також усі укладені додаткові угоди до кредитного договору.

Крім того, відповідно до статті 517 ЦК України, первісний кредитор у зобов'язанні повинен передати новому кредиторові документи, які засвідчують права, що передаються, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення. Боржник має право не виконувати свого обов'язку новому кредиторові до надання боржникові доказів переходу до нового кредитора прав у зобов'язанні.»

Отже, згідно з законодавством, новий кредитор повинен був надати докази відступлення прав за кредитним договором, а саме:

1) належним чином завірену копію Договора факторингу № 1905 від 19.05.2016 року (з мокрими печатками, зазначенням прізвища та ім’я посадових осіб і підписами посадових осіб) між ПАТ «БАНК МИХАЙЛОВСЬКИЙ» та ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА»;

2) належним чином завірену копію Договора факторингу № 1 від 20.05.2016 року (з мокрими печатками, зазначенням прізвища та ім’я посадових осіб і підписами посадових осіб) між ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» та ТОВ «ФК «ФАКТОР»;

3) належним чином завірену копію Акту прийому-передачі документів між ПАТ «БАНК МИХАЙЛОВСЬКИЙ» та ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» з підписом і печаткою обох сторін до Договору факторингу № 1905 від 19.05.2016 року за договором про надання споживчого кредиту № 200494301 від 03.04.2016;

4) належним чином завірену копію Акту прийому-передачі документів між ТОВ «ФК «Плеяда» та ТОВ «ФК «ФАГОР» з підписом і печаткою обох сторін до Договору факторингу № 1 від 20.05.2016 року за договором про надання споживчого кредиту № ___________

5) завірені належним чином, виписки по усім рахункам, відкритим ПАТ «МИХАЙЛОВСЬКИЙ» в рамках договору про надання споживчого кредиту №____________ та копії первинних бухгалтерських документів, які підтверджують наявність заборгованості (основний борг, борг за відсотками тощо) станом на дату здійснення відступлення права вимоги заборгованості до ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА»;

6) Копії статутів ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА», ТОВ «ФК «ФАГОР»;

7) Копію довіреності посадової особи, яка підписала Договір факторингу № 1905 від 19.0.2016 року та Договір факторингу № 1 від 20.05.2016 року.

 

У зв’язку з вищенаведеним, керуючись положеннями ст. ст. 7, 15, 18, 20 Закону України «Про звернення громадян», ст. ст. 516 та 517 ЦК України,

ПРОШУ:

 

1. Розглянути звернення.

2. Надати відповідь у передбачений Законом України «Про звернення громадян» строк.

банку:

 

01.06.2016 мною було отримано листа від ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» в якому написано щодо відступлення права вимоги кредитного договору _________, що укладений між ПАТ «БАНК МІХАЙЛОВСЬКИЙ» і Позичальником ____________, разом з усіма додатками та додатковими угодами, на користь ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» згідно договору факторингу № 1905 від 19.05.2016 року.

Окремим листом, який прийшов в тому же конверті, повідомляється, що ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» відступило свої права вимоги на користь ТОВ «ФК «ФАГОР», відповідно до Договору факторингу № 1 від 20.05.2016 року

Відповідно до статті 517 ЦК України, первісний кредитор у зобов'язанні повинен передати новому кредиторові документи, які засвідчують права, що передаються, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення. Боржник має право не виконувати свого обов'язку новому кредиторові до надання боржникові доказів переходу до нового кредитора прав у зобов'язанні.»

Отже, на сьогоднішній час начебто новий кредитор не надав належних доказів щодо переходу до нього кредитних зобов’язань (копії договорів факторингу, банківські виписки, розрахунок заборгованості, тощо) за кредитним договором № ____________. В той самий час ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 03.06.2016 року Ухвалою № 826/8273/16 встановив заборону щодо прийому платежів за кредитними договорами ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ». У звязку з цим прошу:

1) Надіслати мені завірені належним чином, виписки по усім рахункам, відкритим ПАТ «МИХАЙЛОВСЬКИЙ» в рамках договору про надання споживчого кредиту __________ та копії первинних бухгалтерських документів, які підтверджують наявність заборгованості (основний борг, борг за відсотками тощо) станом на дату 01.07.2016 року.

2) Надати пояснювальну інформацію щодо подальшої сплати кредитних платежів – актуальні реквізити для сплати заборгованості, якщо така існує, тому що реквізити, указані в кредитному договорі є не дійсними.

 

У зв’язку з вищенаведеним, керуючись положеннями ст. ст. 7, 15, 18, 20 Закону України «Про звернення громадян», ст. ст. 516 та 517 ЦК України,

 

ПРОШУ:

 

1. Розглянути звернення.

2. Надати відповідь у передбачений Законом України «Про звернення громадян» строк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написала письма факторам и банка, может кто то прокомментирует ? может что то добавить, чтото убрать? :)

 

факторам:

 

01.06.2016 мною було отримано листа

Не являясь юристом (лучше все же если кто из юристов зайдет и прокомментирует) но процитированную фразу я бы таки заменил на

"За інформацією, яка міститься у відкритих джерелах дізналася про факт переуступки прав вимог за кредитнми договорами Банка Михайловський ...".

Обязательства доказать факт письменного уведомления лежит на кредиторе (квитанции об отправке ценного, заказного .... письма по вашему адресу ни у кого нет. После данного письма уже будет ваше письмо подтверждающее факт письменного уведомления.

И да, лучше не согласно з-ну про звернення а на профильную статью ЦК

Ст. 1082 ЦК

2. Боржник має право вимагати від фактора надання йому в розумний строк доказів того, що відступлення права грошової вимоги факторові справді мало місце.
Ну и возможно стоит напомнить про

Ст. 207 ЦК

3. Використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронно-числового підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів.

Блог одного заемщика банка Михайловского (тоже не юрист, далеко не во всем прав, но возможно найдете для себя полезную информацию)

 

Змінено користувачем _Пётр_
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Нам нужна ваша помощь и информация о реальных финансовых операциях о компании "Плеяда" и "Фагор", а также "Платинум банк".

096 339 69 42 Валерий Козачук

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Нам нужна ваша помощь и информация о реальных финансовых операциях о компании "Плеяда" и "Фагор", а также "Платинум банк".

096 339 69 42 Валерий Козачук

 

Вот новости по Вашему вопросу.

finance.obozrevatel.com/business-and-finance/57621-delo-banka-mihajlovskij-stalo-izvestno-kto-imeet-pravo-prinimat-platezhi-po-kreditam.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...