Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вініловий Сайдінг Georgia Pacific

mayevski

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

 

хто знає, де в Україні можна купити вініловий сайдінг Georgia Pacific? По інтернету порився, ніде немає. В західно-монголії повно, а у нас ніде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо вам саме цей сайдінг?

Чому Канадського не хочете?

Можу запропонувати... :roll:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я переглянув в Інтернеті всі пропозиції і того, що потрібно (вертикальні панелі з виглядом і фактурою як натуральне дерево) ні в кого, здається, і немає. Принаймні на сайтах інших виробників про фактуру "під дерево" не пишуть. А те, що є, хоча й наче рельєфне, але якось не так виглядає. Приклади: www.irta.ru/cedarlane/ і roofmaster.org.ua/en/gp.php. Якщо таке хтось ще робить, то я буду дуже радий.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сайдинг под дерево "а ля сруб" любых цветов дерева есть в Аспектсе на Дегтяревской 21, завод БудМаш, цена -170 грн м2 (возможно я ошибаюсь). Смотрится действительно очень классно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сайдинг под дерево "а ля сруб" любых цветов дерева есть в Аспектсе на Дегтяревской 21, завод БудМаш, цена -170 грн м2 (возможно я ошибаюсь). Смотрится действительно очень классно.

 

Дуже дякую, завтра гляну. А 170 грн - це для вінілу забагато, здається. Ну, завтра буде видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не уверенна в цене - наберите Евгению, она их менеджер, уточните - 8-098-273-96-46.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З'здив, подивився. Ціна там 136 грн, але те, що вони пропонують - це сайдінг під сруб і тільки горизонтальний. Тобто мені не дуже підходить (хоча на крайній випадок доведеться його брати). Менеджер вмовляла змінити дизайн (замість того щоб зробити нормальний сайдінг :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поспілкувався сьогодні ще з двома постачальниками сайдінгу і зрозумів, що ми живемо таки на хуторі. Вертикальний сайдінг ніхто не виробляє (чи не возить, що для мене одне й те ж :), з виконанням "під дерево" або з формою не під ялинку та ж ситуація. Короче, возять тільки зовсім дешеві варіанти. В одному місці сказали, що вони були і є ексклюзивним постачальником Georgia Pacific в Росію і Україну, але в Україну вони відмовилися його возити. В Росії він теж на замовлення. Налякали мене скаженою ціною в 50 грн./кв.м на сайдінг на замовлення. Я запропонував 150 (втричі більше) за Georgia Pacific - відмовились :(.

 

Так що зашиватимемо вагонкою, а років за п'ять-десять поміняємо на нормальний сайдінг...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наконец-то дошли до крыши! Спасибо форумчанам и автору сайта-очень много полезной инфы. И сразу вопрос:нужен сайдинг для подшивки крыши, может кто делал, поделится инфой-где и по какой цене покупал.Буду весьма признательна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наконец-то дошли до крыши! Спасибо форумчанам и автору сайта-очень много полезной инфы. И сразу вопрос:нужен сайдинг для подшивки крыши, может кто делал, поделится инфой-где и по какой цене покупал.Буду весьма признательна

 

Це софіти називається, якщо я правильно розумію технологію.

Непогані під темне дерево є в фірмі "Пластех" (пр-т Воз'єднання 19, але заїзд треба дивитись по тій мапі, яка в них на сайті намальована).

В принципі, софіти начебто всі виробники сайдінга роблять і, відповідно, продавці продають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...