Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

Тобто, в СТ від ТП із зірочкою на 220 В кидаємо 4-жильний кабель (3 фази і нуль), а в будинку підключаємо котел з тенами на 380 В трикутником і споживаємо на 40% більше, ніж вийшло з ТП? А що в цьому випадку враховує особистий 3-фазний лічильник?

 

Проста математика.

В формулі потужності струм константа задана номіналом автомата. А напруга змінюється з 220 на 380.

При підключені зіркою й однаковому навантажені на фазах, струм нульового провідника буде нуль. Струм буде перетікати з фази на фазу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О чем конкретно Ваше суждение, Максим?

Что если задача ограничить мощность при трехфазном подключении то автомат для этого не лучшее решение.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что если задача ограничить мощность при трехфазном подключении то автомат для этого не лучшее решение.

Да это при любом подключении решение сомнительное. Ну а шо робыть?

Дешево и относительно работоспособно. Нагрузка как правило однофазная у потребителей. Описанный Вами пример скорее экзотичен и на установку в целом не повлияет.

А с учетом того, что Игорь&Ира при определении расчетной мощности принял коэффициент мощности = 1 :D, все не так уж и плохо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні. Споживаємо на 40 % більше при тих же автоматах! І з ТП при цьому теж виходить на 40 % більше потужності.

 

А як бути з фазним струмом, який при переході на трикутник виросте в 1.73 рази. Автомату пофіг підключення трикутник чи зірка, йому важливий струм, що протікає через нього.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як бути з фазним струмом, який при переході на трикутник виросте в 1.73 рази.

За рахунок чого?

Автомату пофіг підключення трикутник чи зірка, йому важливий струм, що протікає через нього.

Саме так. Саме це і дає можливість зняти на 40 % більше потужності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За рахунок чого?

 

Саме так. Саме це і дає можливість зняти на 40 % більше потужності.

 

Ну теорія так каже.

IMG_0953.jpg.2298404d35da16ff51d6166b3ab6ba34.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Практика каже інше.

 

Якщо не важко розмалюйте (розпишіть). Буду вдячним, та й не тільки я.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не важко розмалюйте (розпишіть)

 

Укуси меня ондатра... А если сейчас найдется √3 неучтенного тока? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За рахунок чого?

 

Саме так. Саме це і дає можливість зняти на 40 % більше потужності.

 

За рахунок от того кореня з 3 про який я писав раніше. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За рахунок от того кореня з 3 про який я писав раніше. :beer:

 

То есть автомат не видит увеличеного тока, так как не умеет вычислять корень квадратный с трех.

Теперь все стало на свои места.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То есть автомат не видит увеличеного тока ... .

 

Совсем запутался. Я уже начал думать, что сила тока остаётся прежней, а напряжение с 220 В увеличивается до 380 В и за счёт этого возрастает мощность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совсем запутался. Я уже начал думать, что сила тока остаётся прежней, а напряжение с 220 В увеличивается до 380 В и за счёт этого возрастает мощность.

 

А при неизменном сопротивлении нагрузки Вас ничего не смущает, при увеличении напряжения возрастет и ток, ну и потребляемая мощность само собой.

Поэтому логично что при максимально возможной нагрузке при звезде если переключить на треугольник автомат выбьет раньше, если не сразу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагрузка как правило однофазная у потребителей.

 

Но все просят трёхфазное подключение, даже на 10 кВт.

 

Добавлено через 1 минуту

А с учетом того, что Игорь&Ира при определении расчетной мощности принял коэффициент мощности = 1, все не так уж и плохо.

 

Т.е., приведенные мной пары ампер-мощность сгодятся для этой цели?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проста математика.

В формулі потужності струм константа задана номіналом автомата. А напруга змінюється з 220 на 380..

 

С каких пор автомат стал стабилизатором тока?

 

Добавлено через 3 минуты

Но все просят трёхфазное подключение, даже на 10 кВт.

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Т.е., приведенные мной пары ампер-мощность сгодятся для этой цели?

 

То они еще не знают прелестей трехфазного подключения, или думают что по 10 кВт на каждую фазу = 30кВт, но хто ж даст.

 

Да, сгодятся.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То они еще не знают прелестей трехфазного подключения, или думают что по 10 кВт на каждую фазу = 30кВт, но хто ж даст.

 

У меня самого 3-фазное подключение через автомат на 40 А.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С каких пор автомат стал стабилизатором тока?

 

 

Я таке писав?

Я написав що камрад рахує так

Струм константа задана автоматом, а напруга змінюється в залежності від типу зєднання. Допустимо 20А

Напруга зіркою 20*220 трикутником 20*380

 

Добавлено через 1 минуту

То есть автомат не видит увеличеного тока, так как не умеет вычислять корень квадратный с трех.

Теперь все стало на свои места.

 

Ви якось дивно читаєте пости. Бачите букви але з них складаються дивні речі які ніхто й не писав.:beer:

 

Добавлено через 2 минуты

Совсем запутался. Я уже начал думать, что сила тока остаётся прежней, а напряжение с 220 В увеличивается до 380 В и за счёт этого возрастает мощность.

 

Теорія змінного струму цікава річ. Там не працює банальне множення ділення.

П. С. І це ще косинуси тільки бігло згадали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Струм константа задана автоматом, а напруга змінюється в залежності від типу зєднання. Допустимо 20А

Напруга зіркою 20*220 трикутником 20*380

Абсолютно вірно! ТЕН-и різні для напруги 380 та 220!

Теорія змінного струму цікава річ. Там не працює банальне множення ділення.

З ТЕН-ами таки працює :) ,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно вірно! ТЕН-и різні для напруги 380 та 220!

 

З ТЕН-ами таки працює :) ,

 

Предлагаю добавить интригу.

А какое сопротивление этого вашего ТЭН'а?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я маслица подкину. А мощность то, в принципе, от напряжения и не зависит, если взять формулу

I в квадрате*R :D

И вот тут появляется вопрос - а какое же сопротивления потребителя?

А далее - какую мощность он может на себе рассеять без "пыха".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я маслица подкину. А мощность то, в принципе, от напряжения и не зависит, если взять формулу

I в квадрате*R :D

И вот тут появляется вопрос - а какое же сопротивления потребителя?

А далее - какую мощность он может на себе рассеять без "пыха".

 

:o А ток с напряжением никак не связан?

 

Добавлено через 3 минуты

: ))

А я дождусь резюме. Занятно ведь.

 

Это я уже стебусь, так как -electron- никак не откроет тайну, как можно взять больше мощность при переходе с звезды на треугольник, чтоб автомат не заметил.

 

Добавлено через 5 минут

Я таке писав?

Я написав що камрад рахує так

Струм константа задана автоматом, а напруга змінюється в залежності від типу зєднання. Допустимо 20А

Напруга зіркою 20*220 трикутником 20*380

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Ви якось дивно читаєте пости. Бачите букви але з них складаються дивні речі які ніхто й не писав.:beer:

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Теорія змінного струму цікава річ. Там не працює банальне множення ділення.

П. С. І це ще косинуси тільки бігло згадали.

 

Струм не може бути константою при різних напругах (220 В 380 В) і R = constanta. Чи у Вас може?

 

Я всего лишь прошу объяснить как Вы можете взять больше при переходе с звезды на треугольник и при этом автомат это не замечает, хоть ток при этом возрастет в 1.73 раза.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ладно. Придется писать отгадку.

 

Берем трехфазный котел, к примеру. И автомат на 16 А трехфазный.

 

В первом случае включаем ТЭН-ы как обычно, звездой. Т.е. каждый ТЭН подключен на напряжение 220 В. Сопротивление нагретой спирали - 13,75 Ом. Получаемая мощность - 10,56 кВт. Мощность одного ТЭН-а 3520 Вт. Ток в цепи нагревателя - 16 А.

 

Во втором случае ТЭН-ы соединяем треугольником. Т.е. каждый ТЭН подключен на напряжение 380 В. Сопротивление нагретой спирали - 23,75 Ом. Получаемая мощность - 18,24 кВт. Мощность одного ТЭН-а 6080 Вт. Ток в цепи нагревателя 16 А.

 

Признаю, был неправ. Мощность будет отличаться на корень из 3, т.е. в 1,7 раза, а не в 1,4. Не учел что в формуле мощности напряжение в квадрате.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Это я уже стебусь, так как -electron- никак не откроет тайну, как можно взять больше мощность при переходе с звезды на треугольник, чтоб автомат не заметил

 

Перед тим як стібатись варто відкрити оченята перечитати вдумчиво тему й може прийде розуміння що електрон такого не казав. :lol:

 

Тоді стібун не буде виглядати клоуном.:beer:

 

Добавлено через 8 минут

 

 

Струм не може бути константою при різних напругах (220 В 380 В) і R = constanta. Чи у Вас може?

 

Я всего лишь прошу объяснить как Вы можете взять больше при переходе с звезды на треугольник и при этом автомат это не замечает, хоть ток при этом возрастет в 1.73 раза.

 

А я казав що можна взяти більше?

В якому місці? Я показав Ігорю як Максим рахує, про корінь з трьох писав ще до того, але дехто не читає тему. Рано в пана пятниця почалась.:lol:

 

 

До речі Максим не пропонує ТЕН 220 вольт комутувати на 380. Він пропонує ТЕН допустимо 2 кВт на 220 Вольт замінити ТЕНом 2.8 кВт але на 380 вольт от ті плюс 40 відсотків. Тобто підібрати тени які на тому ж струмі дадуть більшу потужність. Така в нього математика.

 

Бачу таки пропонує 220 перекомутовувати. А не підбирати. Було б цікаво на те поглянути.

До речі щоб побачити 1.7 можна було просто 380 поділити на 220. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед тим як стібатись варто відкрити оченята перечитати вдумчиво тему й може прийде розуміння що електрон такого не казав. :lol:

 

Тоді стібун не буде виглядати клоуном.:beer:

 

Добавлено через 8 минут

 

 

А я казав що можна взяти більше?

В якому місці? Я показав Ігорю як Максим рахує, про корінь з трьох писав ще до того, але дехто не читає тему. Рано в пана пятниця почалась.:lol:

 

 

До речі Максим не пропонує ТЕН 220 вольт комутувати на 380. Він пропонує ТЕН допустимо 2 кВт на 220 Вольт замінити ТЕНом 2.8 кВт але на 380 вольт от ті плюс 40 відсотків. Тобто підібрати тени які на тому ж струмі дадуть більшу потужність. Така в нього математика.

 

Бачу таки пропонує 220 перекомутовувати. А не підбирати. Було б цікаво на те поглянути.

До речі щоб побачити 1.7 можна було просто 380 поділити на 220. ;)

 

Я задавав питання і приводив розрахунки, у відповідь чув якісь утаємничені можливості обманути фізику, шо мені залишалось писати у відповідь форумським прохфесорам.

До речі чи не Ви написали - https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4914627&postcount=22352 "Проста математика.

В формулі потужності струм константа задана номіналом автомата. А напруга змінюється з 220 на 380." - яким чином струм буде константа при зміні напруги?

Пятниця тут ні до чого.

Давайте в перспективі давати нормальні відповіді, щоб не заплутувати форумчан (це не тільки до Вас), а не корчити з себе умняшок.

Стосовно клоуна, зверніться до цирку Вам там допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...