Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Положить кирпич и залить бетоном

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Делаю себе лестницу - ложу (кладу) кирпич, выкладываю такие две стенки, а между ними заливаю ступеньки из бетона. Т.е. стенки получаются как 2 стороны опалубки. Вот если сейчас выложу эти стенки, можно ли вечером бетон заливать? Схватится ли кладка, не поползут ли стенки в разные стороны?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо висота більше ніж 50 см (6-7 рядів) то не можна. Треба хоча б кілька днів. І то потім зв’яжіть стіни через дошку. А ще краще вилийте ці стінки з бетону з випущеною арматурою, цегла на сходи не годиться - облицювання буде постійно відпадати
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делаю себе лестницу - ложу (кладу) кирпич, выкладываю такие две стенки, а между ними заливаю ступеньки из бетона. Т.е. стенки получаются как 2 стороны опалубки. Вот если сейчас выложу эти стенки, можно ли вечером бетон заливать? Схватится ли кладка, не поползут ли стенки в разные стороны?

 

90% лестниц, которые по весне исправляю именно так и сделаны ;)

Лучше опалубку сделать, ну не место кирпичу в бетоне, порвет...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо висота більше ніж 50 см (6-7 рядів) то не можна.
Та мені якраз 2 сходинки і залишилося
зв’яжіть стіни через дошку.
Це як?
А ще краще вилийте ці стінки з бетону з випущеною арматурою, цегла на сходи не годиться - облицювання буде постійно відпадати
Це як? В мене боковушки зроблені з цегли, такі 2 стіни висотою в метр. Засипано піском пролитим та протрамьованим всередині, а потім залиті сходи. Стіни можуть в сторони розійтися?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше опалубку сделать, ну не место кирпичу в бетоне, порвет...
Так кирпич по узкой стороне ступеньки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекомендували ж в попередній темі - робити перевязки стінок.

хоча як ця конструкція може скластить в бік - розумію. а от хто і що порвати може?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та роблю ж перевязку. Тут питання було, чи не попливе свіжопокладена стіна. Але тему можна закривати, вийшов на вулицю - пекло таке, що і жити не хочеться. Добре, хоч на роботу не пішов. Буду ввечері класти потихеньку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та роблю ж перевязку. Тут питання було, чи не попливе свіжопокладена стіна. Але тему можна закривати, вийшов на вулицю - пекло таке, що і жити не хочеться. Добре, хоч на роботу не пішов. Буду ввечері класти потихеньку.

 

де ж перевязка, якщо затрамбовано піском? чи перевязка - це сама сходинка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так кирпич по узкой стороне ступеньки.

 

У всех так и у всех в этом месте разрушается

Вы же кирпич не оставите открытым? Будет отделка, под плиткой кирпич будет разрушаться - плитку каждые пару лет придется перекладывать.

По уму - опалубка под каждую ступень, просто залить бетоном, середину можно забутовать. Если не забуду - сфоткаю завтра, как раз по дороге крыльцо перекладывают, там тоже кирпич по краям. Два сезона отстояло, сейчас все сносят и заново заливают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, я оставляю кирпич открытым. Он у меня кислотоупорный, еще из советских времен, надеюсь, что вода ему ничего не сделает. И еще один момент. Я там ступени опирал на здоровые валуны, т.е. у меня они опираются не на утрамбованный песок, а на камень, уложенный друг на друга. Просто так получилось, решил, что даже если вымоет каким-то образом песок, то хоть останется опора на камни временно, пока бока не забетонирую.

де ж перевязка, якщо затрамбовано піском? чи перевязка - це сама сходинка?
Ну да, сама сходинка. Проволока в тіло бетона і в кладку. В мене під сходи десь метр цегли висотою і ще сантиметрів 30-40 зверху - малі діти, щоб не падали.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь-яка цегла для сходів не придатна, її руйнує не кислота, а мороз узимку. Краще було б замість цегли зробити опалубку і кинути бетон - були б практично вічні, а пісок можна було й не засипати, навіщо він там, можна було б збоку у пустоті зробити собаці будку, або потаємне сховище від дружини (заначку) :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я вірно зрозумів, ось ці дві стінки й треба було вилити з бетону, скільки б там його пішло, зробивши у якісь лаз для собаки, а потім виставити опалубку зсередини і залити самі сходи без піску. А можна було б взагалі без тих стін відразу сходи, ось так

attachment.php?attachmentid=16945&d=1308564150

 

Можна й не так, але думка я думаю зрозуміла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, выкладываю обещанные ужастики :D

Это я просто прошел по улице до остановки, специально ничего не искал ;)

 

Гламурная кафешка, приличная.

P7200054.JPG

P7200053.JPG

P7200055.JPG

Материал не дешевый, на чем экономили? :fool:

Кабак в кинотеатре.

Грес+кирпич - смесь вообще убойная.

P7200056.JPG

P7200059.JPG

Со строителями пообщался - гарантированная работа каждые три года :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продолжаем.

Магазинчики, много и разных.

P7200060.JPG

P7200062.JPG

P7200065.JPG

P7200067.JPG

P7200068.JPG

P7200069.JPG

P7200071.JPG

Напоминаю - это я просто прошелся по главной улице, по одной стороне и отснял все что бросилось в глаза ;)

В среднем - всему этому ужасу 3-4 года.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я вірно зрозумів, ось ці дві стінки й треба було вилити з бетону, скільки б там його пішло, зробивши у якісь лаз для собаки, а потім виставити опалубку зсередини і залити самі сходи без піску. А можна було б взагалі без тих стін відразу сходи, ось так

Можна й не так, але думка я думаю зрозуміла

Посилання не відкрило

krainamaystriv.com/showthread.php?t=8056

1111.jpeg.5dcbf21b565f15e2fcc36015eb796dbe.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 Бес

На деяких фото просіла земля - і вже потім потянула сходи.

Також є фото де сходинки зроблені з цегли.

у ТС тільки стінки викладені з цегли - решта залито бетоном.

 

 

Десь сім років назад виклали сходи з якоїсь радянської цегли - старі запаси - клали просто під розшивку - потім пофарбували. сходи досі стоять.

Особисто мені не зрозуміло чим вони відрізняються від звичайної стінки?

Звідки цегла знає, шо їй треба сипатися від морозу бо вона у сходах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если по порядку...

Старый, совковый кирпич и кирпич нынешний - это две большие разницы :rolleyes:

Плюс - по кирпичу сделана гидроизоляция.

По просадку - ткните носом, не присматривался, а сейчас по фото не вижу :(

Проблема кирпича в крыльце - большая мокнущая площадка, вода в любом случае попадет под плитку, если не сразу - то через какое-то время.

В моем доме банк, крыльцо продержалось 7 лет (его выложили тротуаркой и тупо покрасили :D ), в позапрошлую зиму пошли трещины, эту зиму уже не пережило ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если по порядку...

Старый, совковый кирпич и кирпич нынешний - это две большие разницы :rolleyes:

Плюс - по кирпичу сделана гидроизоляция.

По просадку - ткните носом, не присматривался, а сейчас по фото не вижу :(

Проблема кирпича в крыльце - большая мокнущая площадка, вода в любом случае попадет под плитку, если не сразу - то через какое-то время.

В моем доме банк, крыльцо продержалось 7 лет (его выложили тротуаркой и тупо покрасили :D ), в позапрошлую зиму пошли трещины, эту зиму уже не пережило ;)

 

а покриття гідрофобом відкритих поверхонь врятує? чи буде із землі тягнути вологу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кислотостійка цегла за визначенням кислотостійка - це значить що кислота не так сильно впливатиме на руйнацію як зазвичай. Підвищена кислотність утворюється під час спалювання газу або деяких видів твердого палива.

Але це ніяк не пов’язано із вологістю і дією на неї морозу.

Гідрофоб не врятує, а лише пришвидшить руйнування, оскільки волога в основному потрапляє не з відкритих поверхонь, а капілярно безпосередньо з місця дотику бетону вологих сходів. Гідрофоб перешкоджатиме природньому виходу вологи з цегли.

В аттачі сходи з боками із цегли яким близько 20 років, сліди руйнування від вологи відсутні. Але важливий момент: над сходами знаходиться навіс який перешкоджає потраплянню опадів на площину сходів. З цього робимо висновок, що якщо є навіс або інша конструкція, що перешкоджає потраплянню валоги на площу сходів і наявна горизональна ізоляція від грунту то сходи з цегли можуть бути, в інших випадках цегла у сходах - зло

1292286430_003.thumb.jpg.00f045168923f6dd16916bd8694626f2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гідрофоб перешкоджатиме природньому виходу вологи з цегли.

 

Извините, дружище, но это не правда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абаснуйте ;)

Гідрофоби різні бувають, але загалом їх призначення гідроізолювати, тобто перешкодити потраплянню вологи, але у більшості не тільки ззовні всередину, а й навпаки, тому й рекомендують їх наносити на суху основу. При постійному потраплянні вологи зсередини або висолах гідрофоб лише шкодить. Ось тут говорили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оттуда же ;)

Трохи вище наведений механізм роботи метилсиліконату калію, з якого видно, що покриття є мономолекулярним, тобто ані на КТР, ані на міцність, ані на паропроникність не впливає. Наведені міркування цілком слушні для випадків застосування плівкообразуючого гідрофобізатору, яки дійсно забиває мікропори в цеглі, блокуючи вільний відтік водяної пари з масиву стіни. У випадку ГКЖ 11-К такого блокування не відбувається і водяна пара з товщі стіни вільно випаровується назовні

Еще раз внимательно перечитайте тему.

Речь шла о пленкообразующих гидрофобах, там возможен вариант, когда выход влаги блокируется пленкой гидрофоба и возможно разрушение при замораживании

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реклама ГКЖ 11-К вражає :D , але якщо він і має такі супер властивості то інші гідрофоби можуть їх і не мати, тому не варто їх всіх чесати під одну гребінку, варто уточнювати ;) Та й не факт що вам налиють у відро
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...