Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Domoticz

SergKo

Рекомендовані повідомлення

Есть кто-то , кто его использует ?

Я себе поставил, настроил. Вроде неплохо, но заметил, что иногда отваливается Web-морда :(

И есть ещё один нюанс. У меня через машинку, на которой живет Domoticz сделан проброс портов на внутренние камеры, датчики .... Так вот, если я в браузере из вне открыл, например, камеру и смотрю, то зайти на Domoticz уже не получается - постоянно его Web-морда говорит, что сервис выключен. Как почистишь кэш - то все ок. Ну или заходишь из другого браузера. :-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

На какой оси запускаете? У меня на винде приложение виснет через 5-6 часов.

А по поводу пробросов - почему не через роутер пробрасывать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Debian 8 ( 32 bit). Вроде более-менее нормально работает.

А с портами мне проще работать на компе, где я могу iptables-ами порулить как мне нужно ( например, через knock - сервис ;-) ). А GSM-роутер у меня по USB воткнут в комп и видится просто как сетевой интерфейс. В такой схеме на его слабенький проц нагрузка почти никакая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть кто-то , кто его использует ?

Я себе поставил, настроил. Вроде неплохо, но заметил, что иногда отваливается Web-морда :(

И есть ещё один нюанс. У меня через машинку, на которой живет Domoticz сделан проброс портов на внутренние камеры, датчики .... Так вот, если я в браузере из вне открыл, например, камеру и смотрю, то зайти на Domoticz уже не получается - постоянно его Web-морда говорит, что сервис выключен. Как почистишь кэш - то все ок. Ну или заходишь из другого браузера. :-(

 

Спробувати перевірити як живе бета версія.

У мене він крутиться на raspberry 2 там же influx + grafana

після того як помер USB HDD, підключив по NFS NAS.

 

Web інколи підгюкує, є таке. Ще є my.domoticz.com безкоштовна прокся, якщо немає зовнішнього IP

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробувати перевірити як живе бета версія.

В мене бета версія працює не стабільно. Іноді зависає. Сам процес зависає. Крім як заново запускати процес, нічого не допомагає :( Але використовую її, тому що є підтримка XIAOMI

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще є my.domoticz.com

Дякую за посилання...

На минуломи тижні затянув свіжі ісходники з сайту, скомпілював, поставив - польот нормальний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...